خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
خب بسیار عالی. الان کسی از این سرویس های جدید خریده‌؟‌ من واقعا ترغیب شدم بگیرم... فکر میکنم چهارمگابیت خوب باشه فقط میخوام بدونم آیا کیفیت خوب هست ...
سرعت دانلود و اینا چی... بعد از چه شرکتی بهتره بگیرم
من 2مگ گرفتم از های وب، سرعتم رو 200 هست ( که همونی سرعتی که خریدم رو بهم میده)
40 گیگ هم حجم دارم ، از 500 تا سایت منتخب دانلود میکنم هر چقدر دانلود کنم تقسیم بر 4 میکنه واسم
پینگمم که عالی شده خداروشکر، پینگم با سرور وآدفون انگلیس 138 بود چند وقت پیش(اگرم میخواید تست سرعت میگیرم):D
ببینید بستگی داره چه سرعتی شما بخواید تا ببینیم کدوم شرکت واستون مناسب تره، برای مثال تا الآن سرویس 16 مگ پیشگامان از همه بهتره یا سرویس 2 مگ های وب از همه بهتره، این عکس رو ببینید حجم هارو مقایسه کرده:

photo_2017_12_18_22_20_06.jpg

برای سرویس 4 مگی که شما میخواید ، های وب و شاتل و پارس آنلاین از همه بیشتر میدن ( شرکت ها هی تند تند دارن لیستاشونو عوض میکنن، برای اطلاع از این تغییرات به این تایپک سر بزنید)
اگه میخواید موارد استفادتونو و اینکه بسته شبانه میخواید یا نه و میتونید بغیر از پول سرویس اصلی پول بدید رو واسم بگید تا بگم از کدوم شرکت بهتره اینترنت بخرید
البته اگه میخواید برید شرکت دیگه حداکثر 1 هفته صبر کنید تا آسیاتک هم تعرفه هاشو بروز کنه:D

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,101
حالا سوالی برای من ایجاد شد، الان مثلا شاتل داره با هزینه مشابه، 175 گیگ میده بعد یه جا دیگه داره 150 گیگ میده یعنی 1.16 برابر بیشتر ترافیک میده

الان سوالی که پیش میاد اینه که خدایی نکرده زبونم لال امکان نداره شاتلو شیطون گول بزنه و اینجا بیاد 1 گیگ ترافیک مصرفی منو 1.16 گیگ محاسبه کنه و در واقع همون تعرفه رو شیره بماله سر خریدار؟!!

البته تو ایران ازین دزدیا نمیشه اصن بی سابقه اس تو تاریخمون ولی خب اگر بشه واقعا میشه این اختلاف کوچیکو ثابت کرد بهشون؟؟ در شرایطی که گشت و گذار تو نتم از گیگ مصرف میکنه و حتی آپلودم میشه؟

(اینم اضافه کنم که با وجود تفکیک ترافیک بین الملل و داخلی، ریزمصرف خیلیم شیر تو شیر میشه و چه زمینه مناسبی فراهم میشه برای خوردن گیگ توسط اپراتورهای عزیز)

srx190d

کاربر سایت
Jun 21, 2016
43
دوستان توجه داشته باشید
خیلی از این طرح ها با حجم های وسوسه کننده فقط برای یک بار قابل خرید هست و ماه بعد برداشته میشه عملا پس شرکتی رو انتخاب کنم که قیمت منطقی و مناسب داشته باشه

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

sajadpacc7

کاربر سایت
Dec 17, 2017
39
برای بایت تو انگلیسی b کوچیک میزارن و بایت B بزرگ
اما ضریب اشتراک که بالا گفتن جمع شده دیگه و ملزم به دادن همین سرعت ذغالی هستن و تمام ساییتها زدن که متعهد به دادن سرعت مورد نظر در 90% زمانها هستند

یه کوچولو صبر کن
گفته شده تو این چند روز چند تا شرکت جدید میدن تعرفه
اگه این دو تا مورد بالا مد نظرته و دانلودری
شاتل الان گزینه بهتری هست
چون هم شاتل لند داره هم شبانه و هم اینکه حجمهای خوبی داره میده
و تازه کار نیست و نمیاد بعدا حجمهاشو بزنه زمین و کاهش بده
۱. برای بیت تو انگلیسی b کوچیک میزارن و بایت B بزرگ.
۲. تمام سایتها متعهد به دادن سرعت مورد نظر در 95% زمانها هستند و ۵ درصد باقی هم تا ۵۰ درصد افت کیفیت خواهد داشت.

sajadpacc7

کاربر سایت
Dec 17, 2017
39
خب بسیار عالی. الان کسی از این سرویس های جدید خریده‌؟‌ من واقعا ترغیب شدم بگیرم... فکر میکنم چهارمگابیت خوب باشه فقط میخوام بدونم آیا کیفیت خوب هست ...
سرعت دانلود و اینا چی... بعد از چه شرکتی بهتره بگیرم
بنده ۲ مگ از شاتل و ۸ مگ از مخابرات رو تست کردم هیچ کدوم افت سرعت نداشتن. به نظرم فن آوا چون حجم خوبی میده و شبانه رایگان داره گزینه خوبیه.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
حالا سوالی برای من ایجاد شد، الان مثلا شاتل داره با هزینه مشابه، 175 گیگ میده بعد یه جا دیگه داره 150 گیگ میده یعنی 1.16 برابر بیشتر ترافیک میده

الان سوالی که پیش میاد اینه که خدایی نکرده زبونم لال امکان نداره شاتلو شیطون گول بزنه و اینجا بیاد 1 گیگ ترافیک مصرفی منو 1.16 گیگ محاسبه کنه و در واقع همون تعرفه رو شیره بماله سر خریدار؟!!

البته تو ایران ازین دزدیا نمیشه اصن بی سابقه اس تو تاریخمون ولی خب اگر بشه واقعا میشه این اختلاف کوچیکو ثابت کرد بهشون؟؟ در شرایطی که گشت و گذار تو نتم از گیگ مصرف میکنه و حتی آپلودم میشه؟

(اینم اضافه کنم که با وجود تفکیک ترافیک بین الملل و داخلی، ریزمصرف خیلیم شیر تو شیر میشه و چه زمینه مناسبی فراهم میشه برای خوردن گیگ توسط اپراتورهای عزیز)
اگه بخوایم با این فکر بریم جلو که باید کلا بیخیال اینترنت بشیم چون هر شرکتی به گفته خودتون میتونه ازین کلاهبرداری ها بکنه و کسی هم متوجه نشه.تو این مملکت اینقدر دزدیای بزرگ رخ میده که این مورد پیش اونا به چشم نمیاد.
دوستان توجه داشته باشید
خیلی از این طرح ها با حجم های وسوسه کننده فقط برای یک بار قابل خرید هست و ماه بعد برداشته میشه عملا پس شرکتی رو انتخاب کنم که قیمت منطقی و مناسب داشته باشه

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD
منبع برای این حرفتون دارین؟؟

• Like
Reactions: Sony+

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
سلام
طرح 1 ترا ی پیشگامان فقط برای مشترکین جدید قابل خریده و قابل تمدید نیست
تو فروم همسایه گفتن ولی بقیه ی تعرفه ها فک نکنم مثل پیشگامان بشه
باید به 195 شکایت کرد
چون این دزدی تو روز روشن هست
طرف میره به این امید
فرداش تقش در میاد

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
اتفاقا در نزدیکی شما نماینده داریم
تبریز و ارومیه
ما با اپراتورهای تلفن همراه کار میکنیم
خب اپراتورهای همراه همین الانم تا 100 مگ رو میدن دیگه چه کاریه خب.مگه اینگه پینگ تایمتون بهتر باشه که اونم بعید به نظر میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر