خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
دوستان چطوره؟
hvpe_untitled.png

Max Payne Pay

کاربر سایت
Aug 1, 2014
1,799
نام
ابراهیم
نه داخلی انقده،قبلا 8 مگ 100 بود 40 تومن و 4 مگ هم 50 گیگ 25 تومن.
من اینجا یه اشتباهی کردم سرعتارو قاطی کردم 4 مگ و 2 مگ رو :D
اتفاقا خوب شده به نظرم 8 مگ 40 گیگ بین الملل 40 تومن خیلی خوبه از نظر قیمت اگر سرعت 1 مگ هم بده کلی میشه از آسیا دی ال دانلود کرد.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
جالبه من 6 روز دیگه هنوز از سرویس حجمی مونده بعد صبح تعجب کردم چرا انقدر حجم کم میشه دیدم بله ترافیک خارجی رو دو برابر برا داره حساب میکنه دستشون درد نکنه (فن آوا) شبانه هم ورداشتم یه فرمول تخیلی گذاشتن براش نامحدود نیست دیکه

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
جالبه من 6 روز دیگه هنوز از سرویس حجمی مونده بعد صبح تعجب کردم چرا انقدر حجم کم میشه دیدم بله ترافیک خارجی رو دو برابر برا داره حساب میکنه دستشون درد نکنه (فن آوا) شبانه هم ورداشتم یه فرمول تخیلی گذاشتن براش نامحدود نیست دیکه
اون بخش اولش که دزدیه، یه زنگ به خودشون بزن اگه اصلاح نکردن به 195 زنگ بزن ببین چی میشه. 195 تو شکایت از ISP طبق تجارب من خوب رسیدگی می‌کنه معمولاً.
بخش دومش (شبانه سرویسهای جدید) اومده حداکثر میزانی که میتونی از سرویس شبانه با توجه به سرعتی که داری اگه هر شب ازش استفاده کنی رو بهت گفته. یعنی کاملاً نامحدوده ولی خب بیشتر از اینم از قابل دستیابی نیست.
قبلاً سرویس 1 مگ میخریدی و سرعت تا 8 یا 16 باز بود و میتونستی تو اون تایم 600 تا 1000 گیگ دانلود کنی. الان با سرعت 1 مگابیت بیشتر از 70 تا 80 نمیشه دانلود کرد، نه که اونا محدودش کردن.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
زره مفته
البته راستم میگه نباید نگران شبانه بود باید نگرانه کلش بود شبانه روزانه نداره
دلیل نداره بیا دروغ بگن،
میتونن بگن همینه که هست 5 تومن دارید میدید ما بهتون 200 گیگ شبانه داریم میدیم از خداتون باشه
وقتی خودشون بارها تو تلگرام و اینستاگرامشون میگن بعد اتمام بازم شارژ میشه حرفشون رو باید قبول کرد
مگه اینکه خلافش تو این یه ماه اثبات بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر