خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
ایناها دانلود دیشب من

View attachment 82304
شاتل اگر چند شب پشت سر هم دانلود کنی سرعت رو محدود میکنه
کلا شبانه شاتل این معایب رو داره:
1-دو ساعت اولیه سرعت زیر 10 کیلو بایت میشه
2-در صورت دانلود بالای 3 یا 4 گیگ به صورت مداوم تا ساعت 4 صبح سرعت زیر 10 کیلوبایت میاد

حالا باید دید این سیاست روی سرویس های جدید هم اعمال میشه یا نه

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
شاتل اگر چند شب پشت سر هم دانلود کنی سرعت رو محدود میکنه
کلا شبانه شاتل این معایب رو داره:
1-دو ساعت اولیه سرعت زیر 10 کیلو بایت میشه
2-در صورت دانلود بالای 3 یا 4 گیگ به صورت مداوم تا ساعت 4 صبح سرعت زیر 10 کیلوبایت میاد

حالا باید دید این سیاست روی سرویس های جدید هم اعمال میشه یا نه

این نکته دوم که گفتی، یعنی اگه چند شب آینده هم دانلود کنم این مقدار سرعتموم کم میکنن؟

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
طرح های جدید رو مخابرات جایی اجرا کرده؟
من زنگ زدم میگه اصلا به ما اعلام نشده :| هر روز تو اخبار و همه جا حرف مفت میزنن پس؟ داستان چیه؟

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
این نکته دوم که گفتی، یعنی اگه چند شب آینده هم دانلود کنم این مقدار سرعتموم کم میکنن؟
من الان خودم شاتل دارم و چند شب که بالای 4 گیگ دانلود کردم سرعتم تا ساعت 4، کیلوبایتی شد و جریمه شدم
حالا احتمالش هست روی سرویس های جدیدش هم این قانون باشه
باید امتحان کرد

وقتی جریمه بشید تا آخر دوره میمونه و دوره بعدی درست میشه

• Like
Reactions: aliahmadi2

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
من الان خودم شاتل دارم و چند شب که بالای 4 گیگ دانلود کردم سرعتم تا ساعت 4، کیلوبایتی شد و جریمه شدم
باید امتحان کرد

شبانه رایگان که بابتش پول هم میگیره جریمه داره استفاده ازش>!>؟؟؟ عجب شرکت خوبیه این شاتل!!!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
باید امتحان کرد

شما برای دانلود شبانه پول اضافه میدادی روی طرحهای اکو؟؟ اخه یادمه بعضیهاش به صورت پیش فرض داشت دانلود شبانه

شاید به خاطر اینکه پول میدیم دیگه محدود نکنه :-?

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
شما برای دانلود شبانه پول اضافه میدادی روی طرحهای اکو؟؟ اخه یادمه بعضیهاش به صورت پیش فرض داشت دانلود شبانه

تو سال ۹۶ نمی‌دونم ولی تا آخر ۹۵ رو همون سرویسهای اکو هم پول جداگونه واسه شبانه می‌گرفت و در صورت استفاده زیاد بامبول در میاورد. شرکت بی پدر و مادریه شاتل. یادمه جشنواره می‌ذاشت و یعنی ترافیک رو با تخفیف ۴۰-۵۰ درصد می‌فروخت بعد قیمت با تخفیفش یه کم از قیمت عادی مخابرات گرونتر بود!

• Like

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
581
سلام
اقا بخدا فاتح این اینترنت رو خوندن رفته من مشهد زندگی می کنم قبلا اینترنت مخابرات داشتم با شبانه بعد اینکه طرحم تموم شد الان دو سه ماه ای که طرح جدید گرفتم به امید همین ترافیک های زمانداری که بود ،امروز اومدم ترافیک زماندار بگیرم دیدم نیست زنگ هم که میزنم میگن کلا برداشتن یعنی عملا این اینترنت من به درد لای جرز دیوار خوب بعد باز دوباره زنگ زدم قسمت فروش دوساعت داره میگه طرح آوردیم 512یا 1 مگ و... بعد ازش می پرسم اگخ من یک مگ رو بگیرم واقعا یک مگ خالص یا 1به هشت میگه نمی دونم اینم از ایننترنت منطقه مونم فیبر دیگه نمی دونم چکار کنمx-(x-(

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
چه بلایی به سر این ممکلت اومده ؟! یعنی رسما دیگه کار اینا از دزدی و کلاه برداری هم گذشته ! یعنی مملکت دست یه عده راهزن افتاده و قشنگ دارن میچاپن و میخورن و میبرن و کیفش رو میبرن !

من خودم شاتل داشتم و بعد این اتفاقات و برداشتن طرح رایگان شبانه و باقی داستان ها اصلا نمیدونم دیگه باید چی کار کنم :| شما دوستان اکثریتتون این جا که هستین گیمر هستین و خیلی هاتون پلی استیشن 4 و ایکس باکس و این چیزا دارین و میدونین حجم آپدیت های بازی ها چقدر زیاد هستش و واقعا دیگه میخوام کلم رو بکوبم به دیوار !

من یه چیزی رو این جا براتون از کشور کانادا میگم دوست دارین باور کنین و دوست دارین باور نکنین و به خودتون مربوطه !

خواهرم چند سالی میشه که کانادا هستش و میخواست اینترنت پر سرعت بگیره از یکی از شرکت های خصوصی اینترنت در کانادا ! این رو بگم اون جا شرکت های خصوصی وحشتناک با هم رقابت دارن ( تو ایران هیچ شرکت خصوصی به معنای خالص وجود نداره و تمامی شرکت های اینترنتی در ایران شبه دولتی هستن و به نوعی میشه گفت زیر نظر ارگان معروفی که همتون میشناسید که کدوم ارگان رو میگم :Arrowl: س -پ - ا - ه هستن و دستور از بالا بهشون داده میشه که چی کار کنن و چی کار نکنن و اصلا اختیاری از خودشون ندارن و این وسط بازار آزاد و اقتصاد آزاد یعنی پشم !!!!!! ) و انقدر دیگه سرعت هاشون بالاست و سر سرعت دیگه نمیتونن با هم رقابت کنن کارشون کشیده به هدیه دادن به مشتری ها !

خواهرم رفت از یه شرکنی اینترنت گرفت و اون شرکت 200 دلار به خواهرم هدیه داد !!! :o:)):| ( حالا سرعت اینترنتشون موشکه و حجم هم نامحدود که بماند و خلاصه این کافران والا از ما انسان تر و شریف تر هستن و البته تمدن 5000000000000000000000000000000000 ساله ما رو یادتون نره !!!!! ما ابر قدرتیم ! اند قدرتیم ! موشک داریم نمیدونیم تا کجا میره ! قدرت داریم ! اصلا کل کهکشان ها دست ما هستش ! )

دوستم تو سوئده و وقتی داشت عضو یه شرکت اینترنتی میشد شرکت اینترنتی بهش تبلت هدیه داد ! ( سرعت دانلودش فکر کنم 30 مگ این ورا بود و حجم هم که خب نامحدود و اصلا خرید حجم اون جا معنا نداره ! )

الان واقعا ما کجا هستیم ؟ :| این جا نکنه جهنمه ؟ جدی میگم ؟ اصلا ما تو سیاره زمین هستیم و داریم زندگی میکنیم ؟

فاتحه این مملکت که خونده شده و رفته پی کارش و این وسط نسل های بدبخت ما سوختن و نابود شدن !

من مرده و شما زنده و امیدوارم روزی برسه کسایی که به ما ظلم و ستم کردن تقاص تک تک کاراشون رو پس بدن ...........

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,974
نام
محمد حسین
سلام
اقا بخدا فاتح این اینترنت رو خوندن رفته من مشهد زندگی می کنم قبلا اینترنت مخابرات داشتم با شبانه بعد اینکه طرحم تموم شد الان دو سه ماه ای که طرح جدید گرفتم به امید همین ترافیک های زمانداری که بود ،امروز اومدم ترافیک زماندار بگیرم دیدم نیست زنگ هم که میزنم میگن کلا برداشتن یعنی عملا این اینترنت من به درد لای جرز دیوار خوب بعد باز دوباره زنگ زدم قسمت فروش دوساعت داره میگه طرح آوردیم 512یا 1 مگ و... بعد ازش می پرسم اگخ من یک مگ رو بگیرم واقعا یک مگ خالص یا 1به هشت میگه نمی دونم اینم از ایننترنت منطقه مونم فیبر دیگه نمی دونم چکار کنمx-(x-(
قبلا سرعتها رو باز میزاشتن الان نمیزارن ،پس سرعت هر چی زده تقسیم بر 8 کن تا به بایت تبدیل بشه
قبلا بیشتر شرکتها سرعت رو باز میزاشتن

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک

بله
من هنوزم از سرویس های قبلی دارم استفاده میکنم و سرویس eco دارم که بابت شبانه هم 7 تومن اضافه شده رو فاکتور و این قانون مسخره جریمه در ازای دانلود پشت سر هم و زیاد رو شاملش میشه :|

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر