خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
من دیشب با آسیاتک دانلود رایگان زدم و مشکلی نداشت. از کِی اعمال می شه این تغیرات!؟
لینک تعرفه های شاتل رو محبت می کنید یه نگاهی بندازم؟
من فکر کردم سوالت در مورد سرویسهای جدید هست در مورد سرویسهای قدیمی تا پایان مدتشون باید به تعهداتشون عمل کنند.
https://cdn01.zoomit.ir/2017/12/4b1b3e6c-47f9-46d0-85c2-f278da1c304c.jpg

• Like
Reactions: aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان 10 تومن اضافه برای دانلود شبانه شاتلو کجا نوشته؟
من نمیتونم پیداش کنم
لینکشو دارید؟

ممنون

منم نتونستم پیداش کنم، زنگ بزن 1525 بگو برات فعال کنن هزینه اش میاد رو فیش

• Like
Reactions: Grand Theft

STORMRAGE

کاربر سایت
Mar 23, 2013
31
سلام دوستان من شاتل دارم تغییر سرویس دادم به 2 مگ 25 تومنی. سرعت دانلودم رو 250kb هستش :|
سرویس قبلیم یک مگ حجمی بود چهارسال داشتمش سرعت دانلودم 1.2mb بودش الان یعنی محدودیت سرعت اعمال کردن برام؟
شرکتی هستش که این طرحارو بدون محدود کردن سرعت اراعه بده؟؟؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,300
نام
مهدی
سلام دوستان من شاتل دارم تغییر سرویس دادم به 2 مگ 25 تومنی. سرعت دانلودم رو 250kb هستش :|
سرویس قبلیم یک مگ حجمی بود چهارسال داشتمش سرعت دانلودم 1.2mb بودش الان یعنی محدودیت سرعت اعمال کردن برام؟
شرکتی هستش که این طرحارو بدون محدود کردن سرعت اراعه بده؟؟؟
سرعتش درسته دو مگ میشه 250.سرویس قبلیتون خط رو باز میذاشتن ولی اره الان محدودیت داری و هرچی بخری همونه.
اصلا مگر چه مشکلی داشت سرویس قبلیت که اومدی عوضش کردی؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
شاتل برای اونایی که شبانه دارن به محض رسیدن به ساعت 1 صبح، افت سرعت شدیدی داره
الان واسه شما هم سرعت کم میشه؟

من تازه امروز فعالش کردم نمیدونم امشب قراره چه اتفاقی بیفته :D

ولی فردا میگم که وضعیت چطوری بود

• Like
Reactions: sinart7

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
شاتل برای اونایی که شبانه دارن به محض رسیدن به ساعت 1 صبح، افت سرعت شدیدی داره
الان واسه شما هم سرعت کم میشه؟
ساعت 1 تا حدود 3-4 صفحه به زور باز میشه:-"
ولی بعدش سرعت خوب میشه و در حد ساعات عادی دانلود میکنه. من خودم از ساعت 4به بعد روش حساب میکنم و برنامه میریزم:-"

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
ساعت 1 تا حدود 3-4 صفحه به زور باز میشه:-"
ولی بعدش سرعت خوب میشه و در حد ساعات عادی دانلود میکنه. من خودم از ساعت 4به بعد روش حساب میکنم و برنامه میریزم:-"
منم شاتل دارم از ساعت 1 تا دوی شب در حد دیال آپم نیست ولی دقیقا از 2 به بعد عالی میشه تا 8 صبح هم رایگانه یعنی 6 ساعت رایگان خوب دارم

• Like
Reactions: Akiba

STORMRAGE

کاربر سایت
Mar 23, 2013
31
سرعتش درسته دو مگ میشه 250.سرویس قبلیتون خط رو باز میذاشتن ولی اره الان محدودیت داری و هرچی بخری همونه.
اصلا مگر چه مشکلی داشت سرویس قبلیت که اومدی عوضش کردی؟
والا دهم سرویس من تموم شد مدت زمانش اینترنتم قطع شد ازون ور وقتی وارد پنل کاربری میشدم پیام میومد که سرویسای حجمی رو تا یکسال برامون رایگان تمدید کردن پیامو بستم صفحه پرداخت هزینه میومد که 116 تومن میگفت باید پرداخت کنم نوشته بود پول ساعات رایگان شبانس که تا یه سال بعده:|
یعنی پول زور میخاست ازم :| حالا هرچقدر توی چت انلاین پیام گذاشتم و زنگ میزدم 1525 اصلن جواب نمیدادن نمیدونم شاتل استان ما رفتن تعطیلات یا این جواب ندادن از عمد بوده.
گفتم به جهنم سرویسو تغییر دادم هزینه رو پرداخت کردم الان وصل شده.
تو فکر اینم برا ماه بعد از فن اوا سرویس بگیرم اینجا کسی ازشون اینترنت داره؟؟؟؟ محدودیت سرعت رو خطشون هست؟؟

• Like
Reactions: ps34

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
والا دهم سرویس من تموم شد مدت زمانش اینترنتم قطع شد ازون ور وقتی وارد پنل کاربری میشدم پیام میومد که سرویسای حجمی رو تا یکسال برامون رایگان تمدید کردن پیامو بستم صفحه پرداخت هزینه میومد که 116 تومن میگفت باید پرداخت کنم نوشته بود پول ساعات رایگان شبانس که تا یه سال بعده:|
یعنی پول زور میخاست ازم :| حالا هرچقدر توی چت انلاین پیام گذاشتم و زنگ میزدم 1525 اصلن جواب نمیدادن نمیدونم شاتل استان ما رفتن تعطیلات یا این جواب ندادن از عمد بوده.
گفتم به جهنم سرویسو تغییر دادم هزینه رو پرداخت کردم الان وصل شده.
تو فکر اینم برا ماه بعد از فن اوا سرویس بگیرم اینجا کسی ازشون اینترنت داره؟؟؟؟ محدودیت سرعت رو خطشون هست؟؟
کلا هدف از این طرح جدید این بود که هرچقدر پول بدی همونقدر سرعت بگیری. سطح fup و اینا در اصل برای اینه که مصرف کاربر ها رو کنترل کنن

RED HOOD

کاربر سایت
Oct 21, 2017
91
یه نکته در مورد شبانه نامحدود شاتل :
سرعت از ساعت 1 تا 3 به شدت پایینه ولی بعد از ساعت 3 میتونید با سرعت سرویستون دانلود کنید تا ساعت 8 صبح.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
من شاتل دارم برا من 100 تومن فاکتور اومده گفتن تا آذر سال دیگه اینترنت داری.
حالا نمیدونم شبانه رو میزارن بمونه یا نه؟ کسی سوال کرده؟
سرویسم Eco بود

RED HOOD

کاربر سایت
Oct 21, 2017
91
من شاتل دارم برا من 100 تومن فاکتور اومده گفتن تا آذر سال دیگه اینترنت داری.
حالا نمیدونم شبانه رو میزارن بمونه یا نه؟ کسی سوال کرده؟
سرویسم Eco بود
اگه منظورتون شبانه نامحدوده که برای 10 دوره و 20 روز تمدید میکنه بله
دوستانی که شبانه نامحدود برای یک ماه میخوان زنگ بزنن بخش پشتیبانی فروش و پیش فاکتور 1ماه رو دریافت کنن.

• Like
Reactions: XboxLiveVirus

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر