خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
من امروز از شاتل سرعت 8 مگ و حجم 80 گیگ بین الملل بعلاوه 80 گیگ داخلی(مجموع 160 گیگ) و طرح شبانه رایگان 1 ماهه گرفتم شد 65 تومن.
برای من که طرحهای جدیدش خیلی خوبه و راضی هستم

Sent from my iPhone using Tapatalk

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
برای منم سرویس 1 ساله شبانه رایگان اومده ( 116 تومان ) .. بعد تغییر سرویس که زدم میگه "با توجه به قوانین تغییر سرویس شما نمی توانید درخواستی برای تغییر سرویس ارسال فرمایید."
واقعا شاتل روی اعصاب هست ...

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
خوب منم سوالم همین بود بالاتر گفتم گفتم شونزده مگابیت بگیرم... می تونم دو مگابایت دانلود کنم یا خیر...

خوب وقتی میگن خط من رو هشت مگابیت بستند... و دارم با یک مگا بایت دانلود می کنم... برمم سر خط هم باز همین سرعته دیگه؟ فرقش چیه؟ باید بالاتر ببندن بعد برم تست کنم یا نه؟
برید سر خط زنگ بزنید خودشون بهتون میگن کشش بیشتری داره یا نه (آلبته خودتونم میتونید از داخل پنل متوجه بشید) سرعت سر خط هم همونه ولی اگه نویز نداشته باشه سیم کشیو درست میکنید بعد هم زنگ میزنید براتون بالاتر میبندن ولی در کل بنظرم سرعت 8مگ کافیه اونم با حجمای محدودی که داریم و سرویسای جدیدی که خط رو باز نمیذارن

پ.ن: انقدر وضعیت خر تو خره که از صبه یوتوب برام بدون فیلتر باز میشه :D (های وب)

آخرین ویرایش:

RED HOOD

کاربر سایت
Oct 21, 2017
91
برای منم سرویس 1 ساله شبانه رایگان اومده ( 116 تومان ) .. بعد تغییر سرویس که زدم میگه "با توجه به قوانین تغییر سرویس شما نمی توانید درخواستی برای تغییر سرویس ارسال فرمایید."
واقعا شاتل روی اعصاب هست ...
شما نمیتونید تغییر سرویس انجام بدید.
با پشتیبانی فروش تماس بگیرید

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
من الان پشتیبان زنگ زدم و چندتا موضوع سوال پرسیدم این طور جواب دادند
1-این 116 تومان برای این هست اگر کسی بخواد همچنان به صورت سرویس های گذشته ( همون حجمی ) باشه این 116 تومان را برای 1 سال پرداخت میکنه و حالا بعدش هرچقدر خواست حجم اضاف میخره
2- تغییر سرویس نمیتونستم بدم چون حجم هنوز دارم ( این را خودم نمیدونستم )
3- حجم که اضاف بیاد به ماه بعد منتقل نمیشه یعنی این جور نیست بگی خوب 16 مگ میگیرم با 160 گیگ ترافیک خارجی حالا اگر چیزیش اضاف اومد بره ماه بعد شاید ماه بعد مصرفش کردم یا سرویس ارزونتری بگیرم ... اسیاتک، برخلاف شاتل حجم را انتقال به ماه بعد میده
4- هر گیگ 2000 تومان خریدی 1 گیگ خارجی هست که میشه 2 گیگ داخلی
5- شبانه رایگان با مالیات ماهی 11 تومان میشه ساعت هم همون 1-8 هست اما خوب خودتون میدونید 1-3 سرعت میشه دایل اپ !!!
6- سرعت ها دیگه باز نیست و سرعت واقعی را به شما میده ینی سرعت 2 مگ حداکثر ارسال و دریافتتون 256kb هست !
7- تمام سرویس ها وقتی حجم تعیین شده را تموم کنید میشه 128 یا به عبارتی فقط 16kb !!

شاتل محدودیت های زیادی گذاشته:|

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
1-این 116 تومان برای این هست اگر کسی بخواد همچنان به صورت سرویس های گذشته ( همون حجمی ) باشه این 116 تومان را برای 1 سال پرداخت میکنه و حالا بعدش هرچقدر خواست حجم اضاف میخره
3- حجم که اضاف بیاد به ماه بعد منتقل نمیشه یعنی این جور نیست بگی خوب 16 مگ میگیرم با 160 گیگ ترافیک خارجی حالا اگر چیزیش اضاف اومد بره ماه بعد شاید ماه بعد مصرفش کردم یا سرویس ارزونتری بگیرم ... اسیاتک، برخلاف شاتل حجم را انتقال به ماه بعد میده
5- شبانه رایگان با مالیات ماهی 11 تومان میشه ساعت هم همون 1-8 هست اما خوب خودتون میدونید 1-3 سرعت میشه دایل اپ !!!
6- سرعت ها دیگه باز نیست و سرعت واقعی را به شما میده ینی سرعت 2 مگ حداکثر ارسال و دریافتتون 256kb هست !
7- تمام سرویس ها وقتی حجم تعیین شده را تموم کنید میشه 128 یا به عبارتی فقط 16kb !!

اینکه بعد مصرف حجم سرعت به چه قدر افت میکنه رو هنوز قطعی نشده. ولی یه شرکت دیدم فقط برا 512 بعد مصرف منصفانه میفتاد رو 16kb . مثلا نت 16 مگ میگرفتی بعد اتمام حجم سرعت میفتاد رو 2 مگ که خوبه.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اینکه بعد مصرف حجم سرعت به چه قدر افت میکنه رو هنوز قطعی نشده. ولی یه شرکت دیدم فقط برا 512 بعد مصرف منصفانه میفتاد رو 16kb . مثلا نت 16 مگ میگرفتی بعد اتمام حجم سرعت میفتاد رو 2 مگ که خوبه.
من گفتم تمامی سرعت ها؟ و جوابد داد بله !

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
من امروز از شاتل سرعت 8 مگ و حجم 80 گیگ بین الملل بعلاوه 80 گیگ داخلی(مجموع 160 گیگ) و طرح شبانه رایگان 1 ماهه گرفتم شد 65 تومن.
برای من که طرحهای جدیدش خیلی خوبه و راضی هستم

Sent from my iPhone using Tapatalk
80 گیگ بین الملل + 80 گیگ داخلی نیست عزیز من. 80 گیگ بین الملل یا 160 گیگ داخلی هست. اگه ترکیبی استفاده کنی میشه مثلاً 70 گیگ بین الملل استفاده کنی و 20 گیگ داخلی یا مثلاً 60 گیگ بین الملل و 40 گیگ داخلی.
==
شاتل یه عمره 1 - 3 شبانه‌ش با سرعت زیر 10 کیلوبایت و بقیۀ زمانش هم سرعتش در حد چیزی که خریدی نیست. سر شاتللند هم که بامبول در آورده.
بقیۀ شرکتها هم دزدن ولی شاتل دزدیه که منت میذاره سرت و میگه من دارم لطف میکنم بهت که دارم سرت کلاه میذارم.
==
بهترین سرویسها به نظرم 8 مگ و 16 مگ فن‌آوا (سقف ترافیک بالا + شبانه مجانی) و یوزنت (سقف ترافیک بالا + کاهش سرعت تا 1 و 2 مگ) هستن فقط مسئله‌ای که هست اینه که اینا پینگ خوبی دارن؟ فن‌آوا سرعت رو تو تایم شبانه پایین نمیاره؟ وضعیت ثبات شبکه و پشتیبانیشون چه جوریه؟
قیمتها نسبت به طرحهای قبلی بهتره در مجموع، نسبت به چیزی که تو شهریور میخواستن فرو کنن خیلی بهتره منتها قیمت واقعی باید چیزی در حدود نصف این قیمتها باشه ولی خب، چه میشه کرد؟

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
دوستانی که به تازگی سرویس شاتل که شبانه رایگان هم داره خریدن لطفا نظرشون رو در مورد سرعت در ساعات 1 تا 3 صبح اعلام کنن
چون سرویس قبلی شاتل که در این ساعات عملا بلااستفاده میشد مگر توی این سرویس ها بهتر شده باشه
ممنون

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
بند اول
اینترنت منصفانه، اینترنت حجمی اینترنت تقسیم بر هشت، اینترنت داخلی و اینترنت بین المللی!
بند دوم
انحصار طلبی شرکت دولتی زیرساخت، انحصار طلبی شرکت دولتی مخابرات بر اکثر مناطق شهری و روستای
بند سوم
خرید شارژ، دزدی شارژ، پشتیبانی نا کار آمد، افت سرعت، سرعت حلزونی
بند چهارم
مالیات بر خرید شارژ
بند پنجم
فیلتر بودن نود درصد سایت های بین المللی مثل یو تیوب، فیس بوک، تویتر،و.... از طرف ایران
بند ششم
گاندی : مرگ را به زندگی با ذلت ترجیح میدهم.

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد

من الان سرویس 2 مگ رو دارم از طرح قدیم یا حجمی.6 گیگ ترافیک پایه بهم میداد حالا :
این 116 تومن رو بدیم تا سال بعد سرعتمون باز میمونه یا مثل طرح جدید محدود میشه؟
با پرداخت این پول ترافیک پایه ای که شاتل واسمون در نظر میگرفت از بین میره و باید ترافیک بخریم؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر