خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
09445533562450388266.jpg

اگه کف سرعت بقیه ی isp ها هم اینطوری بشه خیلی خوب میشه!
الان یعنی اگر ADSL 16 بخریم و حجم رو تو یک هفته تموم بکنیم تا آخر ماه با سرعت دو مگ میتونیم نامحدود دانلود کنیم؟!

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
850~800kb
پس اون 95 درصدی که باید تضمین میکردن رو نکردن
الان یعنی اگر ADSL 16 بخریم و حجم رو تو یک هفته تموم بکنیم تا آخر ماه با سرعت دو مگ میتونیم نامحدود دانلود کنیم؟!
بیت بودنش رو هم درنظر بگیرید یعنی با چیزی حدود 256کیلوبایت اگه 100 درصدی بدن میتونید دانلود کنید

• Like
Reactions: aliahmadi2

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
ی سوال دبگه بچها
الان همه دارن اینترنت 2 مگ با 75 گیگ دانلود ماهانه رو ماهی 25 هزار میدن الان واسه مخابرات و فن اوا و چنتا شرکت دیگه رو دیدم پس فرق اینا جیه ؟
تازه مخابرات داره میگه اگه سه ماهه شش ماهه یا یکساله بگیری تخفیف میخوره بهش
حالا اینا فرقشون چیه قیمتا که یکی هست؟

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
ی سوال دبگه بچها
الان همه دارن اینترنت 2 مگ با 75 گیگ دانلود ماهانه رو ماهی 25 هزار میدن الان واسه مخابرات و فن اوا و چنتا شرکت دیگه رو دیدم پس فرق اینا جیه ؟
تازه مخابرات داره میگه اگه سه ماهه شش ماهه یا یکساله بگیری تخفیف میخوره بهش
حالا اینا فرقشون چیه قیمتا که یکی هست؟
75 رو بصورت 37/5 بخونید که بعدا تعجب نکنید چرا 37 گیگ مصرف کردین و حجمتون تموم شد

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
شبانه رایگانه چطوره؟ یعنی تا چند گیگ میشه استفاده کرد؟

من توی سایت ندیدم چیزی که بشه ثبتش کرد ولی فکر کنم به زودی اافه میکنن به سایت، زنگ میزنی برات فعال کنن هزینش میاد روی فیش، از ساعت 1 تا 8 صبح هرچی دانلود کنی مجانی حساب میشه

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
بخاطر این میگی که نصفش مصرف داخلیه نصفش خارجی ؟

اینا که کاری کردن که قشنگ تا 1 سال مردم سردرگم بمونن یه چیزی مثل هفته اول فروردین و مهر که بعد گفتن ساعت میگن قدیم یا جدید !

ببین این حجم اصلا نصف نصف نیست ، به شما مثلا 60 گیگ اینترنت میدن، که این 60 گیگ برای اینترنت داخلیه ولی اگه از اینترنت بین المللی استفاده کنی میشه 30 گیگ
مثلا اگه تو همین حجمی که گفتم 20 گیگ اینترنت بین المللی استفاده کنی ، از باقی مانده یا میتونی 10 گیگ بین المللی استفاده کنی یا 20 گیگ داخلی ، اینطوری نیست که اگه همه 30 گیگ رو خارجی استفاده کردی حالا 30 گیگ بمونه واسه استفاده داخلی

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
بخاطر این میگی که نصفش مصرف داخلیه نصفش خارجی ؟
نه نصف نصف نیست تو پست بعدی هم یکی از دوستان توضیح دادن.
کلا این نصف نصف اشتباهیه که الان خیلی ها موقع خوندن ترافیکها میکنن
کلا هرکس که در این قضیه سردرگم شده بجای اینکه از "و" بین ترافیک داخلی و خارجی استفاده کنه اگه از " یا " استفاده کنه قضیه واضح تر میشه.
مثلا ترافیک 100 گیگ 50 گیگ خارجی و 50 گیگ داخلی نیست. 50 گیگ خارجی یا 100 گیگ داخلی درسته. اگه از اینترنت استفاده بشه نصف اون حجمی که نوشته شده میشه استفاده کرد ولی اگه از داخلی استفاده بشه اونوقت همه ترافیک حساب میشه یا استفاده ترکیبی از هردو داخلی و خارجی بشه.

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
عزیزان من یک سوال دارم!
یعنی از این به بعد رسما اینترنت رایگان شبانه به خاطره ها پیوست؟
منی که شب ها با اینترنت آسیاتک شبی 6 گیگ دانلود می کردم، الان کُلا دار و ندارم می شه ماهی 25 گیگ؟؟؟؟ :|
اگر این حجم تموم بشه تکلیف چیه؟ سرعت اینترنت شکسته می شه یا باید مجددا حساب رو شارژ کرد؟؟؟

اگر واقعا اون چیزی که من خیال می کنم باشه و کُل حجم اینترنت ماهیانه 25 گیگ باشه، حـــــــسابی کردن داخل تن و بدن ما که!!!! :|
اگر جواب بدید و منو از گمراهی در بیارید ممنون می شم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر