خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
دوستان عزیز من نتم مخابرات میخوام قطعش کنم . حالا بین شاتل و آسیا تک کدوم رو پیشنهاد میدین و کدوم سرویس رو ممنون میشم راهنماییم کنیم (پینگش برام خیلی مهمه )

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان عزیز من نتم مخابرات میخوام قطعش کنم . حالا بین شاتل و آسیا تک کدوم رو پیشنهاد میدین و کدوم سرویس رو ممنون میشم راهنماییم کنیم (پینگش برام خیلی مهمه )

من فکر کنم با یه نگاه به این عکس متوجه بشی که شاتل وضعیت بهتری داره، هم سرویس گیم داره، هم حجم بالاتر میده، هم شبانه رایگان داره(10تومن باید بدی برا شبانه)

upload_2017-12-4_14-24-18.png upload_2017-12-4_14-24-18.png

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
پارس انلاین جدیدا فقط برا من شده چهارمگابیت!زنگ زدم پشتیبانی چند روز پیش گفت خطتت رو شونزده بسته شده حالا سایتشون فقط برا من چهار مگابیت تشخیص داده.

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
خط شما خوبه و تا 16 کشش داره ولی بهتره کمی پایین تر بسته بشه که قطعی نداشته باشی.
در ضمن طبق این عکسی که دادید شما روی 9مگ هستید چطور 240 تا دانلود میکنید ؟ باید خیلی بیشتر باشه.
نمیدونم والا سرویس 2مگ مخابرات ه نزدیک 2 ساله همینه سرعتش...

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
قشنگ معلومه بعد از لیست اولیه فاجعه بار شاتل ، اومده با بزرگترین رقیبش یعنی آسیاتک مقایسه کرده و 5 گیگ بیشتر حجم داده:))
ولی خب از اونطرف دیگه سرعت باز نیست و دقیقا طبق تعرفه سرعت رو ارائه میده

در کل برای گیمر ها از بین آسیاتک و شاتل باید ببینن کدوم پینگ بهتری میده (شاتل که پینگش خیلی تعریفی نیست)
برای دانلودر هام که فن آوا با اختلاف بهترینه بعدشم های وب بخاطر فشفشه ها و هدایاش

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,886
نام
حسين
من فکر کنم با یه نگاه به این عکس متوجه بشی که شاتل وضعیت بهتری داره، هم سرویس گیم داره، هم حجم بالاتر میده، هم شبانه رایگان داره(10تومن باید بدی برا شبانه)

View attachment 82270View attachment 82270

توی این عکس ترافیک بین الملل فقط لحاظ شده ؟ چون من امروز 160 گیگ 1 ماهه شاتل با سرعت 8 مگ گرفتم 50 تومن

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی

View attachment 82270View attachment 82270
دوست عزیز الان سایت شاتل رو دیدم سرعت 4 مگ با حجم 110 گیگ رو ماهی 40 تومن زده ولی تو این عکس شما همون سرویس رو 55 گیگ آورده جریان چیه ..
بازم ممنون ازت پس شاتل بهتره

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
قشنگ معلومه بعد از لیست اولیه فاجعه بار شاتل ، اومده با بزرگترین رقیبش یعنی آسیاتک مقایسه کرده و 5 گیگ بیشتر حجم داده:))

در کل برای گیمر ها از بین آسیاتک و شاتل باید ببینن کدوم پینگ بهتری میده (شاتل که پینگش خیلی تعریفی نیست)
برای دانلودر هام که فن آوا با اختلاف بهترینه بعدشم های وب بخاطر فشفشه ها و هدایاش
البته اینم در نظر بگیر برای گیم دانلودرها، با توجه به اینکه آسیاتک آسیا دی ال و شاتل شاتل لند رو داره
گزینه های حتی بهتری نسبت به فن اوا هستند حتی با وجود حجم بالاتر فن اوا
اسیاتک باید فکری برا شبانش بکنه و گر نه قسمتی از کاربراشو از دست میده،احتمالا برا همینه که اجرایی نکرده و فعلا فقط طرحهای قبلی میفروشه
دوست عزیز الان سایت شاتل رو دیدم سرعت 4 مگ با حجم 110 گیگ رو ماهی 40 تومن زده ولی تو این عکس شما همون سرویس رو 55 گیگ آورده جریان چیه ..
پیست بالاییت توضیح داده این جدول براساس حجم بین الملل هست
و شاتل براساس حجم داخلی زده

• Like
Reactions: A-min

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

توی این عکس ترافیک بین الملل فقط لحاظ شده ؟ چون من امروز 160 گیگ 1 ماهه شاتل با سرعت 8 مگ گرفتم 50 تومن

توی این عکس ترافیک آزاد لحاظ شده، یعنی شما میتونی تا این سقف از همه جا دانلود کنی چه داخلی یه خارجی با توجه به این نکته که اگه روی سروهای داخلی 1گیگ دانلود کنی 500 مگابایت از حجمت کم میشه! تعرفهایی که سایت ها گذاشتن گول زننده است یه مقدار :D

• Like
Reactions: A-min

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib

پینگ خیلی ملاک نیس، ملاکه اصلی نوسان پینگه، ممکنه با پینگ 20 لگ داشته باشی ولی با 70 بتونی بازی کنی...
اگه نتت خوب باشه می تونی به امریکا هم وصل شی با پینگ 400 خیلی عالی و روون بازی کنی...
کلا پکت لاس هم خیلی مهمه

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
من الان زنگ زدم پارس انلاین.گفت بسته چهار مگ 240 گیگ فقط 120 گیگش برا ترافیک خارجیه.بعد این که گفتم خطم رو شونزده بوده الان فقط چهار مگبیت میتونم بخرم گفت خطتت میکشه مشکلی نداره بیس تعرفه ها 2مگ به بالا رو شونزده مگابیته.

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
دوستان با توجه به صحبت های وزیر پس کساییکه فیبر دارن هم بزودی میتونن از isp هایی غیر مخابرات استفاده کنن دیگه؟
دوستانی که تجربه دارن....آسیا دی ال بهتره یا شاتل لند؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
دوستان با توجه به صحبت های وزیر پس کساییکه فیبر دارن هم بزودی میتونن از isp هایی غیر مخابرات استفاده کنن دیگه؟
دوستانی که تجربه دارن....آسیا دی ال بهتره یا شاتل لند؟
اسیادی ال یه مزیت داره شاتل لند یکی
اسیا دی ال خیلی دیر حذف میکنه وقتی بهش اون مصادیق مجرمانه نامه میزنه مثلا کالاف رو حذف نکرده ولی شاتل لند حذف نکرده
ولی شاتل لند اپدیت تره و باید برای اپدیت گذاشتن بازیها ،به اسیا دی ال ایمیل بزنی و خیلی گیمر نیستن مثل شاتل لند یا بعضا نرم افزارهاشون قدیمیه و باید هی بهشون بگی
در ضمن اسیا دی ال مجانیه ولی شاتل لند ده تومنه

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
مخابرات پینگش خوب نیست، شبانۀ مجانی نداره، سرویسی مثل آسیا دی ال و شاتل لند نداره و بیشترین حجم رو هم ارائه نمیده! زنده باد واقعاً.
بازم دم دیده بان و فن آوا گرم که گند زدن به کاسه کوزۀ شرکتهای بزرگ وگرنه الان با این قیمتا نصف یا حتی کمتر این ترافیکا ارائه میشد بدون شبانه و بقیۀ مزایا.

<Professional>

کاربر سایت
Dec 16, 2012
184
09445533562450388266.jpg

اگه کف سرعت بقیه ی isp ها هم اینطوری بشه خیلی خوب میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر