خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
نه نصف نصف نیست تو پست بعدی هم یکی از دوستان توضیح دادن.
کلا این نصف نصف اشتباهیه که الان خیلی ها موقع خوندن ترافیکها میکنن
کلا هرکس که در این قضیه سردرگم شده بجای اینکه از "و" بین ترافیک داخلی و خارجی استفاده کنه اگه از " یا " استفاده کنه قضیه واضح تر میشه.
مثلا ترافیک 100 گیگ 50 گیگ خارجی و 50 گیگ داخلی نیست. 50 گیگ خارجی یا 100 گیگ داخلی درسته. اگه از اینترنت استفاده بشه نصف اون حجمی که نوشته شده میشه استفاده کرد ولی اگه از داخلی استفاده بشه اونوقت همه ترافیک حساب میشه یا استفاده ترکیبی از هردو داخلی و خارجی بشه.
اره درسته، والا هیچ کدوم از ماها تاحالا بعد تموم شدن نتش وارد سایت زلال احکام به قول دوستمون نشده... بنابراین کلا تموم میشه...

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
عزیزان من یک سوال دارم!
یعنی از این به بعد رسما اینترنت رایگان شبانه به خاطره ها پیوست؟
منی که شب ها با اینترنت آسیاتک شبی 6 گیگ دانلود می کردم، الان کُلا دار و ندارم می شه ماهی 25 گیگ؟؟؟؟ :|
اگر این حجم تموم بشه تکلیف چیه؟ سرعت اینترنت شکسته می شه یا باید مجددا حساب رو شارژ کرد؟؟؟

اگر واقعا اون چیزی که من خیال می کنم باشه و کُل حجم اینترنت ماهیانه 25 گیگ باشه، حـــــــسابی کردن داخل تن و بدن ما که!!!! :|
اگر جواب بدید و منو از گمراهی در بیارید ممنون می شم.
والا اینا هستن که تو 5 گیگه اخر سرعت شکسته میشه بعد هم تموم میشه

mohamadian

کاربر سایت
Sep 28, 2013
48
شاتل لند بنظرم تغییر اسم داده به سرویس Unlimited که ترافیک بین الملی اون 4 گیگ داخلی اون نامحدود از سایتهایی که روی سرور ایران هستن قیمتشم که همون 10900 که برای شاتل بود باپشتیبانی که صحبت کردم گفت به همین صورته فایلیهایی که که داخل پنل خودتون توی شاتل لند آپلود کنید بعد میتونید دانلود کنید بدونی که هزینه در بر داشته باشه

oqzn_c.jpg

• Like
Reactions: aliahmadi2

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
عزیزان من یک سوال دارم!
منی که شب ها با اینترنت آسیاتک شبی 6 گیگ دانلود می کردم، الان کُلا دار و ندارم می شه ماهی 25 گیگ؟؟؟؟ :|
اگر این حجم تموم بشه تکلیف چیه؟ سرعت اینترنت شکسته می شه یا باید مجددا حساب رو شارژ کرد؟؟؟

اگر واقعا اون چیزی که من خیال می کنم باشه و کُل حجم اینترنت ماهیانه 25 گیگ باشه، حـــــــسابی کردن داخل تن و بدن ما که!!!! :|
من زنگ زدم آسیاتک ، گفت خود اینا نامحدوده نیاز به شبانه نیست ( حالا بزار ببین اگه از 25 گیگ بیشتر مصرف کنی سرعتت چقدر میشه بعد بخاطر شبانه خواستی برو از آسیاتک)
پارس آنلاین و فن آوا و شاتل هم شبانه دارن
شاتل برای شبانش 10 تومن اضافه میگیره ولی بقیهرو نمیدونم
بهترین گزینه فعلا شاتل واسه گیمرا (شاتل لند،پینگ،حجم،شبانه)

• Like
Reactions: aliahmadi2

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
شاتل لند بنظرم تغییر اسم داده به سرویس Unlimited که ترافیک بین الملی اون 4 گیگ داخلی اون نامحدود از سایتهایی که روی سرور ایران هستن قیمتشم که همون 10900 که برای شاتل بود باپشتیبانی که صحبت کردم گفت به همین صورته فایلیهایی که که داخل پنل خودتون توی شاتل لند آپلود کنید بعد میتونید دانلود کنید بدونی که هزینه در بر داشته باشه

oqzn_c.jpg
اونوقت این سرویس جدا از سرویس اصلیه؟

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
دوستان وی پی ان سرور داخلی با ترافیک نامحدود داریم که ارزون باشه ؟!
که با این طرح ترافیک نامحدود شاتل به اون وصل بشیم و از اون طریق اینترنت بین المللی نامحدود داشته باشیم ؟!:D

اینم سرویس های عصر تلکام...
هر جور حساب میکنم از قبل خیلی ارزون تر شده....:-?:-/
1/3 حجم ارائه شده رو هم فقط به عنوان اینترنت واقعی در نظر بگیرم چون شبانه حذف نشده باز هم عالیه...یجای کار میلنگه
خب تعرفه همه شرکت ها از قبل ارزونتر شده !
اعتراض ها زمانی بود که دانلود شبانه حذف میشد اما الان به غیر از 2-3 تا شرکت همشون دانلود شبانه دارن
این طرح های جدید فن اوا و همین عصر تلکام میتونم بگم هزینه اینترنت منو تقریبا نصف میکنه ! دانلود شبانه هم که سره جاش هست .

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
اینم سرویس های عصر تلکام...
هر جور حساب میکنم از قبل خیلی ارزون تر شده....:-?:-/
1/3 حجم ارائه شده رو هم فقط به عنوان اینترنت واقعی در نظر بگیرم چون شبانه حذف نشده باز هم عالیه...یجای کار میلنگه
این یه جای کار میلنگه رو خوب اومدی.من الان دارم پروفایل اینستا همه isp ها رو چک میکنم و چیز مشترکی که دیدم این بود همه از سرعت هاشون ناراضی بودن و پایین تر از سرویسی که خریدن سرعت دریافت کردن البته همشون اینجور نبودن.

• Like
Reactions: DoppelGang3rX1

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
من زنگ زدم آسیاتک ، گفت خود اینا نامحدوده نیاز به شبانه نیست ( حالا بزار ببین اگه از 25 گیگ بیشتر مصرف کنی سرعتت چقدر میشه بعد بخاطر شبانه خواستی برو از آسیاتک)
پارس آنلاین و فن آوا و شاتل هم شبانه دارن
شاتل برای شبانش 10 تومن اضافه میگیره ولی بقیهرو نمیدونم
بهترین گزینه فعلا شاتل واسه گیمرا (شاتل لند،پینگ،حجم،شبانه)
خب اینا که نامحدود نیست!!!! 25 گیگ هست دیگه کلا!!! پس نامحدود نیست!!! :| من وقتی الان دارم شبی 6 گیگ دانلود می کنم، می تونم با این سرویس ها ماهی 180 گیگ دانلود رایگان داشته باشم؟؟ مطمئنا خیر!!!! :|
در ثانی، اصلا مگه بعد از اومدن این سرویس های جدید، شبانه رایگانی هم وجود خواهد داشت که بریم آسیاتک صحبت کنیم؟؟؟

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
سرعت

سرعت 16مگابایت نیست! مگابیته BIT
درصمن خط تلفن شما حداکثر سرعتی رو میتونه تبادل کنه اگه سرعت 100مگابیت هم بگیرید محدود به حداکثر سرعت قابل انتقال خطتتون هستید!
خوب منم سوالم همین بود بالاتر گفتم گفتم شونزده مگابیت بگیرم... می تونم دو مگابایت دانلود کنم یا خیر...
این مشکل سرویس دهنده نیست مشکل زیر ساخت ها و سیم های افتضاح هست برای همینه که خیلیا خطشون از یه مقداری بیشتر کشش نداره اون سر خط وصل کردن هم بخاطر اینه که ببینید مشکل از سیم کشیتون نباشه توی یه سری از ساختمونا از باکس های بی کیفیت استفاده میشه که مشکل ساز هستن
بازم میتونید بهشون بگید بالاتر ببندن از داخل پنلتونم احتمالا میتونید چک کنید ولی وقتی خط کشش نداشته باشه قطعی بوجود میاد
خوب وقتی میگن خط من رو هشت مگابیت بستند... و دارم با یک مگا بایت دانلود می کنم... برمم سر خط هم باز همین سرعته دیگه؟ فرقش چیه؟ باید بالاتر ببندن بعد برم تست کنم یا نه؟

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
خب اینا که نامحدود نیست!!!! 25 گیگ هست دیگه کلا!!! پس نامحدود نیست!!! :| من وقتی الان دارم شبی 6 گیگ دانلود می کنم، می تونم با این سرویس ها ماهی 180 گیگ دانلود رایگان داشته باشم؟؟ مطمئنا خیر!!!! :|
در ثانی، اصلا مگه بعد از اومدن این سرویس های جدید، شبانه رایگانی هم وجود خواهد داشت که بریم آسیاتک صحبت کنیم؟؟؟
این سرویس ها مثلا اگه از 25 گیگ بیشتر مصرف کنی سرعتتو واست میارن پایین ( میارنش رو چند چند روز دیگه مشخص میشه)
آسیاتک گفت شبانه نداریم و نمیزاریم
ولی شاتل داره خب! میتونی کوچ کنی شاتل! از نظر حجمی هم بهتره:D

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
این یه جای کار میلنگه رو خوب اومدی.من الان دارم پروفایل اینستا همه isp ها رو چک میکنم و چیز مشترکی که دیدم این بود همه از سرعت هاشون ناراضی بودن و پایین تر از سرویسی که خریدن سرعت دریافت کردن البته همشون اینجور نبودن.
من پارس انلاین دارم میخواستم تخلیه کنم ولی دیدم بدی نیست...فعلا این ماه بگدزه تا ببینم چی میشه...ولی الان 8 مگ گرفتم 48 گیگ با ترافیک شبانه رایگان...سرویس قبلیم 1 مگ با حجم 20 گیگ بود دقیقا با همین شرایط و قیمت یعنی 60 تومن
از نظر سرعت و پینگ تا الان تغییری نکردم رو 14 مگ بسته شده بود الانم همونه 1.5 سرعت دانلود بوده و هست...پینگم هم با 4.2.2.4 متوسط 100 هستش و با 8.8.8.8 متوسط 95...با xbox پینگم 270 ایناست ولی در کل خوبیه پارس انلاین این که پر میکنه سرعت و تا جایی که بشه و کم نمیکنه...پینگشم بدی نیست خوبه...
در مورد شاتل تا جایی که یادمه مشکل سرعت دانلود داشتم سرعت بالاتر میده و از یک حجمی به بعد سرعت اسمی میداد...الانم فکر کنم همونه....پینگشم تعریفی نداشت با 8.8.8.8 و 4.2.2.4 رو 200-300 بود.....

• Like
Reactions: aliahmadi2 and ps34

mohamadian

کاربر سایت
Sep 28, 2013
48
اونوقت این سرویس جدا از سرویس اصلیه؟

آره دیگه سرویس جدایه قبلا شاتل لند طوری بود که بسته اونو تهیه میکردی روسرویس فعلیت بطور مثال اگر یکساله داشتی اعمال میشد اما الان خودش یک سرویس جدایه همینطورم که داخل عکس مشخصه دارای 4 گیگ حجم بین الملل بهترین اینکار اینه که اگر دو تا خط داشته باشین یکی برای همین شاتل قراربدین اون یکی هم بطور مثال از سرویسهای جشنواره استفاده کنید من الان یکساله جشنواره پارس آنلاین گرفتم دیروز به مبلغ 150 تومن 8 تا 10 هم رایگان سرعت دانلودم تو این دو ساعت 1.5 مگ برای دانلود از یوتوب یا سایتهای خارجی استفاده میکنم محدودیتم کلا اعمال نمیشه رو این خط دیگه هم که شاتل دارم

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
عزیزان من یک سوال دارم!

اسیاتک تا این لحظه حذف کرده.
و رایگانی نداره و اگه مصرف کنید از حجمتون کم میشه
ظرف این دو هفته معلوم میشه کی چی میده،بعد براحتی یه سرویس خوب انتخاب کن یا یه isp دیگه

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
این سرویس ها مثلا اگه از 25 گیگ بیشتر مصرف کنی سرعتتو واست میارن پایین ( میارنش رو چند چند روز دیگه مشخص میشه)
آسیاتک گفت شبانه نداریم و نمیزاریم
ولی شاتل داره خب! میتونی کوچ کنی شاتل! از نظر حجمی هم بهتره:D
اسیاتک تا این لحظه حذف کرده.
و رایگانی نداره و اگه مصرف کنید از حجمتون کم میشه
ظرف این دو هفته معلوم میشه کی چی میده،بعد براحتی یه سرویس خوب انتخاب کن یا یه isp دیگه
من دیشب با آسیاتک دانلود رایگان زدم و مشکلی نداشت. از کِی اعمال می شه این تغیرات!؟
لینک تعرفه های شاتل رو محبت می کنید یه نگاهی بندازم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر