خاطرات شما با PS3

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..
هــــــــــــــــِی روز گاز ...گشتمو گشتم تاپیکو از انباری آوردم بیرون:D
و حالا خاطره من:D...
یادمه 3ماه حقوقمو جمع کردم(سال 2007) یه فت 40 گیگ خریدم اون موقع 400 بود....خریدم اما بازی نداشتم...lcdهم نداشتم:(خلاصه 5ماه تو کارتن بود تو کمد...تا بعد 5ماه lcdخریداری کردم و پریدم..رفتم یه متال گیر 4 خریدم..به خاطر یه بازی باید 45کیلومتر میرفتم البته اورجینال ارزشش داشت:D متال گیر پلم خریدم 50
آقا تو مترو پلم متال گیرو باز کردم لامپ مصب بوی خارج رو میداد:D...تو مترو تا برسم خونه 50 نفر پرسیدن آقا این چیه..چند خریدی..میگفتم بازیه میگفتن 50 پول بازی دادی! ! تو چشماشون میخوندم که یه خاک برسرت هم بهم میگن:D
یه خاطره +18:D
یادمه از یه قاچاقچی یه بلوری g4yخریدم..اوریج بود ریجن 1 هم بود...اما آرزو به دل موندم نیگاش کنم...چون فقط تو ps3های ریجن 1 و بلوری پلیرهای فیلیپس دستکاری نشده نشون میداد...خلاصه خودمو کشتم Ps3ریجن 1 پیدا نکردم که نکردم! وبلوری رو به قیمت مفت دادم رفت:((:(:((
من g4y friendمیخوام:((:((

KiDD

کاربر سایت
Dec 26, 2012
63
نام
AmiR
من خاطرات زیادی با تو این 4 سال با ps3 دارم خاطرات که خیلی دوسشون دارم
موقعی که بازی gow3 و میکردم یادم میاد دو روز بعدش امتحان داشتم و بابا از حرصش جمش کرد تا من به درسام نگاه کنم بعد اینکه بابام رفت بیرون من بازم کش رفت بیخیال درس شدم بازم پلی کردم :)

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
خرداد پارسال بود ساعت 8 صبح بود امتحان فيزيك نهايي داشتم روز قبلش بكوب كيلزون 2 بازي كردم صبح ساعت 5 صبح ازخواب بيدار شدم گفتم بيچاره بدبخت برو يكم درس بخون تو اتاق خودم تا خواستم فصل اول رو بخونم كه يهو چشم به پلي 3م افتاد گفتم بزار يكم بازي كنم چنان رفته بودم تو حس بازي چشم به ساعت افتاد ديدم ساعت نه و نيم:dاون امتحان رو از دست دادم ولي شهريور قبول شدم:d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب يه خاطره يادم اومد به واسطه بالا اومدن تاپيك هم كه شده ميگم
تابستون همين امسال باز اين خوره پلات ليتل بيگ افتاد جون من اولش نميخواستم پلاتش كنم ولي گايدشو ديدم گفتم بزنم پلات كنم
شبها تا ساعت 2 بازي ميكردم بعضي وقتها هم تا سحر نميخوابيدم يه شب ساعت 10 12 اينا بود باز اين خواهرم پيله كرد كه منم بازي
خواهرم بواسطه دختر بودن كند هست تو بازي و روي اعصاب وقتيم من زياد برنده شم عصباني ميشه
ماشروع كرديم به بازي تو بازي هي كند بودن خواهرم رو اعصاب بود ما با اين سك بوي(شخصيت ليتل بيگ ديگه)مون چند باري سيلي زديم به سك بوي او اولش هيچي نگفت ما هم پررو شديم هي سيلي ميزديم بهش تو بازي اونم يهو عصباني شد و با اخرين قدرت دسته رو محكم زد تو زانوي من:d
البته تو بازي نه .درواقعيت اينكارو كردو خيلي دردم گرفت بعدشم نشست كنار من و ادامه بازي :d
اين بود خاطره من:d

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
من بیشترین خاطره رو با ردد دارم
اول اینکه از کشته شدن جان مارسون خیلی ناراحت شدن در عوض وقتی بسرش انتقام گرفت خیلی حال کردم
بهترین خاطره هم توی کوهستان بودم دنبال شکار خرس یه خرس افتاد دنبالم رفتم تا رسید به لبه کوه دیدم دیگه راهی نیست بعد سوت زدم اسب بیاد سریع فرار کنم از شانس گندم اسب از کوه برت شد مرد
اق خرس هم زد کتلتم کرد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سوسول مثل من باش عید ادم اهنی:d

تو والکینگ دد هم گریم نگرف:p

تو اگه ادم اهني نبودي كه تو فيفا از من سوسك نميشدي:lol:
حیف که زشته نذار بگم چی کارا میکزدی
yahoo_9.gif
تو هم ندار بگم داداشهاي گرامتون تو رد دد چيا ميگفتن:lol:

آخرین ویرایش:

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,772
نام
محمد امین
بهترین خاطرم این بود که موقع بازی فوتبال اومدم گل بزنم گل نشد رگ رونم گرفت انقدر درد میکرد پاشدم رفتم دکتر اخر امپول زد

XBOX 360

کاربر سایت
Jul 22, 2006
62
نام
Playstation
تپش قلب ...هیجانی وصف نشدنی...در انچارتد 2 و مخصوصا 3 که هر موقع یاد صحنه هاش میوفتم اشک تو چشمام جمع میشه احساسم به این بازی مثل بازی مکس پین 2 هست که همراه با بارون و رعد و برقی که تو بازی میزد منم تو یه هوای خیلی بد بارونی و ابری این بازی انجام میدادم همراه با گریه و اه.دیگه چی بگم....مکس مرد عاشقتم...انچارتد زندگیمی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر