خاطرات شما با PS3

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
سلام
خاطره ی منم مربوط به همین نیم ساعت پیشه که بعنوان کادوی تولد یدونه PS3 و بازی GOW 3 از طرف داداشم گیرم اومد :d.همیشه آرزو داشتم این GOW 3 رو بازی کنم ولی هیچ موقع شرایط خرید PS3 واسم جور نشد.

• Like
Reactions: baris manco

LADY GAGA

کاربر سایت
Jun 1, 2011
90
نام
پوریا
های :d
اولیم بگم با این که PS3 ندارم اما من یک سوپر فن زبون نفهم سونی و تمام کنسولا و بازی های انحصاری و... هستم (درست مثل گاگا :d)
بسوزه این یارانه ها که امانمون رو برید :d... هی چی بگم والا اون موقع اون عزیز دل (PS3:d) نهکیده بودنش ما هم که پول از کجا بیاریم هی 70 تومن 70 تومن بریزیم تو جیب این دزدها :d
رفتیم اون باکس قراغه و له و لورده ماکرو رو گرفتیم :| تف تو ایکس باکس کاش PS3 میگرفتم (خدا خیرت بده هاتز نمیتونستی زود تر کارشو یه سره کنی :d)
خیلی بعدش حرص خوردم (اخی... تفلکی:d)
دوستان قدر PS3 خودتون رو بدونید و از بازی کردن باهاش پشیمون نشید که 360 جز یه باکس مخدوش هیچی نیس :d

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
آره من به همه سفارش کردم بهم فقط پول بدین تولدم بعدش مثلا یکی 100 تومن یکی دویست تومن ( تک تومنی :((

فکر کنم تو سال باید 6 بار تولد بگیری با این وضعیت:d:d:dتو هم مثل من برو

حمالی کن:))بخر

اولیم بگم با این که PS3 ندارم اما من یک سوپر فن زبون نفهم سونی و تمام کنسولا و بازی های انحصاری و... هستم (درست مثل گاگا
حالا نداری داری خاطره میگی؟!!!

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
ایول مبارکه:d:d

فقط یادت باشه gow 3 اون آخراش:d;):dآره...
تولد ما دسته بیلم نمیدن بهمون!!!:))

بابا من که سر و ته و وسط داستان بازیشو خوندم و نتونستم تحمل کنم تا خودم بازی کنم :d
الانم میترسم بازی رو شروع کنم و به طرز وحشیانه ای تا شب تمومش کنم :-s. دوس دارم دیر تموم شه >:d<

The Brave

کاربر سایت
Mar 17, 2011
208
نام
Mehdi
بابا من که سر و ته و وسط داستان بازیشو خوندم و نتونستم تحمل کنم تا خودم بازی کنم :d
الانم میترسم بازی رو شروع کنم و به طرز وحشیانه ای تا شب تمومش کنم :-s. دوس دارم دیر تموم شه >:d<

نگران نباش ، حداقل 15- 16 ساعت GamePlay داره :d
باید وسطش یه استراحت به دستگاه بدی
ولی در کل همچین هم چیز شاخی نیستا این gow III نیمدونم چرا انقدر تو جَوین :d;)

smrm

کاربر سایت
Apr 11, 2011
101
نام
سید محمد رضا مصطفوی
ببين آنچارتد بهتر از اونه اول يك رو بازي كن تا دساتانو بفهمي ولي اگع فن متال گير تو پلي 2 باشي و داستان رو بدوني فقط متال گير

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
ببين آنچارتد بهتر از اونه اول يك رو بازي كن تا دساتانو بفهمي ولي اگع فن متال گير تو پلي 2 باشي و داستان رو بدوني فقط متال گير

UC رو با کنسول دوستم بازی کردم .ولی من با این نیتن میتن ها حال نمیکنم . بازی خشن دوست دارم ، وحشیانه ... فقط کریتوس >:d<

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
...
نگران نباش ، حداقل 15- 16 ساعت GamePlay داره :d
باید وسطش یه استراحت به دستگاه بدی
اتفاقا من دقيقا پارسال تو همچين موقع اي داشتم GOW III بازي ميكردم و تازه PS3 گرفته بودم ، 10 ساعت بازي كردم ، ديدم ساعت شده 8 صبح ... خابيدم ... هر چي جونور و خداي يونان و كله كندن و ... بود اومد تو خابم ، اصلا انگار بيدار بودم 20 دقيقه اينجوري گذشت ديدم نميشه ، پا شدم بازيرو تموم كردم بعد (مثلا ) راحت خابيدم ( با زئوس و ساير خدايان و كريتوسي كه شمشير تو شكمش بود )

MSboys

کاربر سایت
Aug 13, 2010
120
نام
سعید
من از همون روز اول حمالی کردم یادم میاد 3 سال پیش بود 2راهنمایی بودم زد به سرم دیگه درس نخونم
خلاصه تابستون شد وبه ما گفتن اگه تو تابستون اینایی رو که افتادی رو جبران کنی بهت 500 تومن پول میدم ما هم .. خول شدیم ومثل سگ درس خوندیم در ارض 3 ماه معدلم شد 19.34 منم تا پولو گرفتم رفتم دادم به پسر دایی هام وگفتم برام از دبی یک ps3 بیارن از اونجا برام گرفتن یک 250 گیگ 320 تومن

:d:d:d پول که چی کار نمیکنه :d:d:d

آخرین ویرایش:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
خاطره ؟!
وقتی Heavy Rain اومد تو بازار حضرات داشتن 80 تومن میفروختنش . یه هفته گذشت از عرضه ی بزرگترین شاهکار بشریت (!) که زد به سرم ! هرچی داشتم فروختم و رفتم 400 تومن مثل یه مرد دادم و یه PS3 خریدم و بعد رفتم Heavy Rain رو 70 خریدم ! 10 بار تمومش کردم و بعد PS3 رو 300 فروختم اما HR رو گذاشتم سر در اتاقم ! همین 1 ماه پیش دوباره یه PS3 خریدم و نشستم پای HR و 10 بار دیگه ام تمومش کردم ! عشق است و تنها بازیساز بزرگ دنیا , دیوید کیج :x

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
خاطره ؟!
وقتی Heavy Rain اومد تو بازار حضرات داشتن 80 تومن میفروختنش . یه هفته گذشت از عرضه ی بزرگترین شاهکار بشریت (!) که زد به سرم ! هرچی داشتم فروختم و رفتم 400 تومن مثل یه مرد دادم و یه PS3 خریدم و بعد رفتم Heavy Rain رو 70 خریدم ! 10 بار تمومش کردم و بعد PS3 رو 300 فروختم اما HR رو گذاشتم سر در اتاقم ! همین 1 ماه پیش دوباره یه PS3 خریدم و نشستم پای HR و 10 بار دیگه ام تمومش کردم ! عشق است و تنها بازیساز بزرگ دنیا , دیوید کیج :x
ماشاالله بزن کف قشنگه رو=d>=d>=d>=d>=d>=d>=d>=d>=d>:punk::punk::punk::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thanks:
عین خودمی

• Like
Reactions: Muse

VAHID7442

کاربر سایت
May 31, 2008
185
نام
وحيد
من خیلی بازی کردم کلا یه روز بازی نکنم خمار میشم اولین ps3 رو که 60 گیگ j بود از تجریش 950 تومن خریدم پولم برا خرید بازی نرسید اون موقه 2 یا 3 تا بازیم بیشتر براش نیومده بود تا 2 روز فقط روشنش میکردم داشبوردشو نگاه میکردم حال میکردم اون موقه بد جور ابوهت داشت هنوزم داره

بازی کردن جزوی از زندگیه منه ولی

METAL GEAR SOLID 1-2-3-4 جزوی جدا ناشدنی از وجودمه

• Like
Reactions: baris manco

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر