حل مشکل sign in شدن به PSN بعد از اپدیت 3.56

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
کسی اینجا صبانت نداره؟داغونم کرده....

من دارم دیوانم کرده سر به فلک بزاریم بهتر از این هست که از این صبانت بگیریم با این حال شرکت درست و حسابی توی قزوین نیست که پینگ خوبی بده مجبوری باید تحمل کنیم صبح ها که سرعتش عالیه فقط عصر ها معمولی شب هم که افتضاح مشکل تو چیه؟

golabi2

کاربر سایت
Apr 9, 2009
209
نام
علیرضا
من دارم دیوانم کرده سر به فلک بزاریم بهتر از این هست که از این صبانت بگیریم با این حال شرکت درست و حسابی توی قزوین نیست که پینگ خوبی بده مجبوری باید تحمل کنیم صبح ها که سرعتش عالیه فقط عصر ها معمولی شب هم که افتضاح مشکل تو چیه؟
یه هفته ایه سرعتش اومده پایین،شبانش افتضاح شده...به psn هم که اصلا نمیشه وصل شد timeout میده....
منم صبانت دارم ، پدرمو درآورده :((:(()x)x)x
قبلا خوب بود چند وقته خیلی گند شده...
t2.gif

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
خب موضوع داره جالب میشه.........من هم تو این 2 روزه نتونستم به PSN وصل بشم.......در عین حال ایپاد هم که به صورت وایرلس از اینترنتم استفاده میکنه اون هم اپلیکیشن های گوگل و... را باز نمیکنه....در عین حال توی Xboxlive هم نمیزاره اتوماتیک کانکت بشم و مشکل MTU میگیره........به نظر میاد دارن یسری دستکاری هایی رو پورتاشون انجام میدن و با این کارشون یه گند اساسی دوباره دارن به اینترنت میزنن.

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
خدارو شکر مال من که بدتر نشده هیچ، بهترم شده! (من رسپینا دارم)
این قضیه که می گن می خوان اینترنتو کلا جمع کنن حقیقت داره؟؟؟؟؟0

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
آقا این قضیه چیه!
من اصلا مشکلی نداشتم تا امروز. شاتل هم دارم. اصلا حتی Sign In هم نمیشه!!
به علت همین چند روز هست دیگه من هم دیروز وصل نمید ارور
you have been sigend out of playstation network میداد ولی امروز صبح وصل شدم و بعد 1 ساعت سرعتم اومد پایین به طوری که رفتم توی store دیدم عکس ها نمیاد و حتی بعضی از عکس ها شکسته شده یعنی یه علامت میومد که زده بود قابل نمایش نیست کلا یه هفته قید همه چی رو بزنید 25 بهمن هم نزدیک هست دیگه وابیلا میشه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آقا این قضیه چیه!
من اصلا مشکلی نداشتم تا امروز. شاتل هم دارم. اصلا حتی Sign In هم نمیشه!!

به علت همین چند روز هست دیگه من هم دیروز وصل نمید ارور
you have been sigend out of playstation network میداد ولی امروز صبح وصل شدم و بعد 1 ساعت سرعتم اومد پایین به طوری که رفتم توی store دیدم عکس ها نمیاد و حتی بعضی از عکس ها شکسته شده یعنی یه علامت میومد که زده بود قابل نمایش نیست کلا یه هفته قید همه چی رو بزنید 25 بهمن هم نزدیک هست دیگه وابیلا میشه

من که شاتل دارم بدونه هیچ مشکلی امروز بازی کردم
من که خیالم راحته:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر