حل مشکل sign in شدن به PSN بعد از اپدیت 3.56

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
آقا كسي هست بتونه الان به PSN كانكت بشه؟؟؟؟
يه سوال ديگه : مگه ميشه با يه اينتزنتي كه تا ديروز كانكت ميشدم نشه از اين به بعد كانكت بشم؟؟؟

با این پورت ها و با این مخابرات کار نشد نداره!
این روزها همه چیز شدندیه :d
حل میشه صبر پیشه کنید!

• Like
Reactions: nimaprince

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
آقا كسي هست بتونه الان به PSN كانكت بشه؟؟؟؟
يه سوال ديگه : مگه ميشه با يه اينتزنتي كه تا ديروز كانكت ميشدم نشه از اين به بعد كانكت بشم؟؟؟

خيلي از بچه ها و خود من بخاطر همون قضايي كه ميدونيد مشكل دارند و نمي تونن به psn ,وصل بشن ...فقط بايد صبر كرد تا اين 2..3 روز ...از اينجا ميتونيد بفهميد كدوم دوستاتون به psn وصل هستند..

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دستت در نکنه خیلی ممنون آخه یه سری فایل به حجم 2 گیگابایت برا PS3 دانلود کردم خیلی خورد تو حالم
اینشالله فردا درست بشه
ممنون از دوستان:d

آخرین ویرایش:

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام ببخشید دوباره پست میدم
ولی اگه برا بچه و دوستان زحمتی نباشه هر کدوم از بچه ها تونستند به PSN کانکت بشن اینجا اعلام کنند که ما بفهمیم که پول بیسکویت کارمندان مخابرات در اومده
ممنون

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
سلام ببخشید دوباره پست میدم
ولی اگه برا بچه و دوستان زحمتی نباشه هر کدوم از بچه ها تونستند به PSN کانکت بشن اینجا اعلام کنند که ما بفهمیم که پول بیسکویت کارمندان مخابرات در اومده
ممنون
من کانکت میشم ولی نمیتونم بازی کنم connection lost میشه

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
من هم صبانت دارم.سرعت وبش بد نیست این چند روزه ولی از روزی که 3.56 اومد دیگه وصل نمیشه! همش ارور Timeout میده و توی تنظیمات شبکه هم Obtain IP Address را میزنه Suceeded (موفق) ولی به Internet Connections که میرسه Failed (شکست)میشه.

آخرین ویرایش:

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
من هم صبانت دارم.سرعت وبش بد نیست این چند روزه ولی از روزی که 3.56 اومد دیگه وصل نمیشه! همش ارور Timeout میده و توی تنظیمات شبکه هم Obtain IP Address را میزنه Suceeded (موفق) ولی به Internet Connections که میرسه Failed (شکست)میشه.
نه بووووووووووووو
مشکل من و خیلی از دوستان اینه که Obtain IP Address رو Suceeded میزنه
همچنین Internet Connections رو Suceeded میزنه ولی تو قسمت play staition network میزنه FAILD

یعنی اینترنت هستش ولی به PSN کانکت نمیشه
مثلا تو همین وضعیت میتونیم تو اینترنت با PS3 وب باز کنیم ولی PSN کانکت نمیشه
یعنی sign in نمیشیم
تا 2 روز پیش به 3.56 راحت sign in میشدیم:-s

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228

مشکل از DNS های ایرانی هست... باید چندروزی صبر کنید ... درست میشه ...

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
من پارس انلاین دارم زیاد مشکل sign out ندارم ولی تو بازی مثل black ops تاخیر دارم .میخوام بدونم صبانت خوبه منظورم پینگ تایم هست

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
سلام دوستان ترو خدا کمک کنید. من هنگام اتصال به psn با این ارور مواجه میشم.the connection to the server timed out.(80710723) ترو خدا کمک کنید.ممنون میشم.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
این ارور یکی از معمول ترین ارورهای PS3 هست. اگر از وایرلس کانکشن استفاده میکنید، با وایرد کانکشن امتحان کنید. اگر درست نشد، به نظر من همه چیزو از اول تنظیم کنید، خیلی اوقات این ارور از هماهنگ نبودن IP Address و DNS دستگاه با روتر هست. البته این احتمال وجود داره که به خاطر وضع اینترنت کشور تو این روزا، DNS مشکل پیدا کرده باشه که اگر اینطور باشه فقط باید صبر کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر