جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
بابا به خدا قسم رفتم قسمت اطلاعات سیستم گفت ورژن داشبوردت 2.0.15574.0 اینه چرا باور نمی کنی می خواهی عکس برات میزارم اگر باور نمی کنی

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام آخرین آپدیت 16202 رو انجام دادی من الان lt3 دارم و کنسولم هم ان تی اس تی هم پال رو میخونه اگه آپ کنم مشکلی ایجاد نمیشه یا کپیم نمیپره
دوست عزیز چند بار یک سوال رو میپرسی ؟!
قبلا پرسیدی جواب هم داده شد !

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
پس این چیه داداش؟؟ 2.0.16113.0

دوست عزیز اگه میخای دقیق بدونی همون برو تو تنظیمات داشتبوردت میزنه چنده . اگه میخای بدونی اخریم که اومده چیه اگه LT3 دارین با خیال راحت اپدیت کنین تو لایو داشتبوردتون یبار دیگه چک کنین میبینین جدیدترین داشتبوردو میزنه به همین راحتی .

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
من بعد از نصب این اپدیت یه مشکل دارم
دیگه بازی های lt+2 رو بالا نمیاره چیکار کنم ؟؟؟

پچ شدشو گیر بیار .مخصوص lt3 .
در ضمن همه اینجوری نیستن. کلا شاید 7 یا 8 بازی باشن.

---------- نوشته در 11:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:37 AM ارسال شده بود ----------

اقا تکلیف من چی بود؟؟؟؟؟؟؟لطفا مدیران پست هامو حذف نکنید دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز مشکل کاملتو برام پ. خ کن:d

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
اقا تکلیف من چی بود؟؟؟؟؟؟؟لطفا مدیران پست هامو حذف نکنید دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز نیازی نیست هر بار که سایت رو چک میکنی یه بار هم گوشزد کنی ، حتما کَسی در جریانش نیست یا اطلاعات کاملی نداره !
پس لطف کن پست تکراری نده !

diaoko

کاربر سایت
Dec 30, 2012
12
نام
omid
سلام دوستان
من xbox super elite دارم و lt3 هم ریختم
دیشب برای اولین بار وصل شدم به xbox live دو سه باری هی آپ دیت شد و ریست شد .. از ظواهر پیداست که دشبورد آپ دیت شده .. ولی مشکلی که پیش اومده اینه که واسه خیلی از بازیها که تا قبل اجرا میشدن الان ارور unsopoted dick میده..
lمثلا واسه بازی های : darksiders II /halo/gears 3/MW3/ ice comat// ,....
خوب بازیهایی هم مثل alan wake /fifa12/ resident evil (operaion raccon city / mortal combat/ crysis2/red dead redemption. ..... هم اجرا میشن
اینم بگم تو این 2 سال که دستگاه رو خریدم حتی یک بازی رو هم رو رام اجرا نکردم و همه ی بازی ها رو نصب و اجرا میکردم .چند روز پیش هم دستگاه رو باز کردم و لنز رو تمیز کردم ..
علت چی میتونه باشه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید​

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
سلام دوستان
من xbox super elite دارم و lt3 هم ریختم
دیشب برای اولین بار وصل شدم به xbox live دو سه باری هی آپ دیت شد و ریست شد .. از ظواهر پیداست که دشبورد آپ دیت شده .. ولی مشکلی که پیش اومده اینه که واسه خیلی از بازیها که تا قبل اجرا میشدن الان ارور unsopoted dick میده..
lمثلا واسه بازی های : darksiders II /halo/gears 3/MW3/ ice comat// ,....
خوب بازیهایی هم مثل alan wake /fifa12/ resident evil (operaion raccon city / mortal combat/ crysis2/red dead redemption. ..... هم اجرا میشن
اینم بگم تو این 2 سال که دستگاه رو خریدم حتی یک بازی رو هم رو رام اجرا نکردم و همه ی بازی ها رو نصب و اجرا میکردم .چند روز پیش هم دستگاه رو باز کردم و لنز رو تمیز کردم ..
علت چی میتونه باشه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید​

به احتمال زیاد رو کنسول شما lt3 نیست. در ضمن بازیها قبل از lt2 راحت نصب میشدن .ولی برای lt3 باید بازیهای 100% تهیه کنی . اونایی که الان داری کلا 97% هست وبه خاطر این 3% نصب نمیشه.
یه احتمال دیگه هم میدم که خودم تا حالا چند تا کنسول اینجوری دیدم که با زدن داشبورد جدید lt 3 پریده و چه جوری بگم یه حالتی مثل دانگرید شدن .

diaoko

کاربر سایت
Dec 30, 2012
12
نام
omid
آخه همه این بازی هایی رو که الان ارور unsupported disk میده رو بازی کردم ... تا دو شب پیش هم darksidersII رو بازی میکردم بدون هیچ ایرادی .. از وقتی آپ دیت کردم اینطور شد .از اینکه LT3 رو نصب کردم مطمئنم ( خودم بردم دادم واسه LT3)
مثلا بازی RESIDENT EVIL operation racon city هم lt3 میخواست که الان اجرا میشه !!!
بازی hitman absolotion رو آرکید دوستم به راحتی اجرا میشد ولی واسه من همون ارور رو میداد .. اون هم burnermax بود

چیز دیگه ای به نظرتون میرسه؟

آخرین ویرایش:

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
آخه همه این بازی هایی رو که الان ارور unsupported disk میده رو بازی کردم ... تا دو شب پیش هم darksidersII رو بازی میکردم بدون هیچ ایرادی .. از وقتی آپ دیت کردم اینطور شد .از اینکه LT3 رو نصب کردم مطمئنم ( خودم بردم دادم واسه LT3)
مثلا بازی RESIDENT EVIL operation racon city هم lt3 میخواست که الان اجرا میشه !!!
بازی hitman absolotion رو آرکید دوستم به راحتی اجرا میشد ولی واسه من همون ارور رو میداد .. اون هم burnermax بود

چیز دیگه ای به نظرتون میرسه؟

دوست عزیز کلا من کارم اینه .
100% بهت میگم یعنی بدون هیچ شکی این کنسول lt3 روش نیست.

diaoko

کاربر سایت
Dec 30, 2012
12
نام
omid
سپاس مهاباد گیان
خوب احتمالا پریده باشه ..یعنی الان برم بگم واسم lt3 بریزن
ولی اینجا دو نکته میمونه؟
موقع نصب lt3 تو مراحل نصب lt2 باید پاک بشه ..پس اگه الان lt3 پریده باشه نباید هیچ بازیی رو اجرا کنه !! چون در واقع lt2 وجود نداره !! در صورتی که اجرا میکنه
دوم اینکه gears 3 که lt2 هست واسه اون هم میزنه unsupported..
ممنون از وقتی که گذاشتی

آخرین ویرایش:

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,476
پاسخ : جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

سپاس مهاباد گیان
موقع نصب lt3 تو مراحل نصب lt2 باید پاک بشه ..پس اگه الان lt3 پریده باشه نباید هیچ بازیی رو اجرا کنه !! چون در واقع lt2 وجود نداره !! در صورتی که اجرا میکنه
ممنون از وقتی که گذاشتی

شما lt3 بریز همه چی حله.یا lt3 داشتی پریده.یا اصلا lt3 نداشتی.این موارد امکان داره وجود داشته باشه

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
سپاس مهاباد گیان
ممنون از وقتی که گذاشتی

خب عزیز عناوین ال تی 2 حدود 20 بازی هست که اجرا میشن. Gears 3 , Mw3. و بقیه بازی هایی که میگید نیاورده احتمالا با پچ ال تی 2 رایت شدن و الان کنسول شما دیگه اونارو نمیخونه.یعنی تایتل اپدیت کنسول تغییر پیدا کرده.فقط باید برید و ال تی 3 نصب کنید.هنگامی که میبرید یکی از بازی های اجرا نشده رو ببریدو امتحان کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر