جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((بابا والله بیست بار با فلش با سی دی تلاش کردم نشد وبا ایکس باکس لایو هم 4 بار روی هم دوباره دانلود ونصب می کنم همین ارور رو میده فک این اپدیت 15574 رو که برای کنسولم گذاشتند دائمی است وهیچ اپدیت دیگه ای روی ایکس باکسم نصب نمیشه اره دوستان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دوستان لطفا راهنمایی نوکرتون میشیم:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
دائمی نداره که احتمالا سرعت اینترنتت پایینه کلا از تو لایو بیخیال شو چون خیلی طول میکشه من خودم همیشه با فلش دانلود میکنم.بعد میزنم به xbox و 2 دقیقه ای آپدیت میشه

sinasinsin13

کاربر سایت
Dec 23, 2012
15
نام
sina
دمت گرم داداش درست شد ;)
یه سوال دیگه ام داشتم
الان با اکانت انلاین اگه بازی هایی که burner max نیستنو بازی کنم (اگه افلاین باشم) احتمال بن شدنم هست؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دمت گرم داداش درست شد ;)
یه سوال دیگه ام داشتم
الان با اکانت انلاین اگه بازی هایی که burner max نیستنو بازی کنم (اگه افلاین باشم) احتمال بن شدنم هست؟

نه اشکالی نداره ;)

دوستان از کجا میشه فهمید دستگاه LT2 هست یا LT3

بازی هایی که قفل xgd3 دارن رو روش تست کن اگه خوندشون LT+3 هست اگرم نخوند LT+2 هست ، موفق باشی ;)

am_omid

کاربر سایت
Oct 21, 2008
11
نام
امیر
نه اشکالی نداره ;)

بازی هایی که قفل xgd3 دارن رو روش تست کن اگه خوندشون LT+3 هست اگرم نخوند LT+2 هست ، موفق باشی ;)

من وقتی که بازی کال آف مدرن وار3 رو داخلش میزارم نصب میشه ولی موقع اجرا پیغام دیسک نات ساپورتد میده!
دستگام lt2 هست دیگه؟

timo70

کاربر سایت
Dec 23, 2012
4
سلام دوستان من آپدیتم 15574 است و lt3 دارم و لایو هم نمیرم میخواستم بدونم اگه این آپدیته 16202 رو بریزم رو دستگاه کپی خورم نمیپره

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
بابا والله با سی دی سه ار تلاش وبا فلش 5 بار تلاش کردم نشد همش روی 1 درصد اپدیت گیر میکنه ارور 0036 میده دوستانی گفتن اگر این اپدیت 16197 اجبار بشه باز رو اجرا کردی ازت اپدیت می خواد که افلاین برات توی دیسک بازی اپدیت میکنه درسته؟؟؟؟؟؟

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
بابا والله با سی دی سه ار تلاش وبا فلش 5 بار تلاش کردم نشد همش روی 1 درصد اپدیت گیر میکنه ارور 0036 میده دوستانی گفتن اگر این اپدیت 16197 اجبار بشه باز رو اجرا کردی ازت اپدیت می خواد که افلاین برات توی دیسک بازی اپدیت میکنه درسته؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز, برادر من>:d<
یه بار moderne 3 رو بزار ببین با اون درست میشه .
اگه درست نشد کنسولت lt 3 نیست.

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوست من چی میگی بازی فار کرای 3 اساسین مدال رزدنت هالو اینا رو باهاش بازی کردم ال تی 3 هست واپدین 2.0.151574.0 روشه

=)) امکان نداره با این داشبورد 2.0.151574.0 فار کرای رو بازی کرده باشی .یه چیزی بگو ما هضم کنیم بابا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر