جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
من می خواستم آپدیت کنم (با فلش) هر کاری می کردم، هی ارور می داد!
( یکی از ارور هاش که خیلی اذیت کرد: 3cd6-3f4a-2600-1315-c000-0185 )
آخر فلش رو فرمت کردم (FAT32) درست شد:d
بعد موقع Connect to XBOX Live باز هر کاری می کردم وصل نمی شد! دیگه اینو نمیدونم چش شده بود ولی بعد از 10-15 بار وصل شد!! (یه کارایی کردم ولی فک نکنم ربط داشته باشه... احتمالاً اینترنت خراب بوده)

اینا رو گفتم که اگه کسی مثل من گیر کرد، نترسه. بن نشده!:d

قطعا نتتون مشکل داشته .

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
ببخشید من چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.

1- برا وصل شدن به لایو به هارد نیاز دارم؟؟

2- بازی ها حتما باید 100% باشند؟؟

3- بهترین شرکت و سرعت برا لایو کدومه؟؟

4- من XBOX 360 Slim 4 GB دارم ، اگه بخوام به لایو وصل بشم چقدر خرج داره؟؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ببخشید من چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.

1- برا وصل شدن به لایو به هارد نیاز دارم؟؟

2- بازی ها حتما باید 100% باشند؟؟

3- بهترین شرکت و سرعت برا لایو کدومه؟؟

4- من XBOX 360 Slim 4 GB دارم ، اگه بخوام به لایو وصل بشم چقدر خرج داره؟؟

1- به هارد نیاز نیست حتما نه .
2- برای بازی کردن بله باید بازیا برنرمکس باشن تا بن نشین دوست عزیز .
3-شرکت زیاده فقط شما از هر شرکتی میگیرین سعی کنین پینگش پایین باشه همین .
4- اگه بخای بری بچرخی تو لایو هیچی ولی بازی کردنی نیاز به گلد و پونت داری همین . بعد اینام بسته به اینه چقد پونت و گلد چند ماهه بخایین بخرین . موفق باشین .

Babaxan7

کاربر سایت
Jan 12, 2012
15
سلام من با مشكل زير روبرو شدم كه يكي از دوستان فرمودن كه مشكل رو اينجا مطرح كنم .

آقا من امروز بازي بلك اوپسII رو خريدم وقتي گذاشتم داخل دستگاه يه پيغام اومد كه براي بازي كردن بايد آپديت كنيد من هم yes رو زدم دستگاه ريستارت شد و الان اين پيغام مياد :

can't read the update from the disc.please reinsert the disc to continue the update.
status code: 31F-3CD6-B800-0F00-C000-0059

لطفاً راهنمايي بكنيد.
دستگاه من اسليم هستش.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام من با مشكل زير روبرو شدم كه يكي از دوستان فرمودن كه مشكل رو اينجا مطرح كنم .

آقا من امروز بازي بلك اوپسII رو خريدم وقتي گذاشتم داخل دستگاه يه پيغام اومد كه براي بازي كردن بايد آپديت كنيد من هم yes رو زدم دستگاه ريستارت شد و الان اين پيغام مياد :

can't read the update from the disc.please reinsert the disc to continue the update.
status code: 31F-3CD6-B800-0F00-C000-0059

لطفاً راهنمايي بكنيد.
دستگاه من اسليم هستش.

احیانا دستگاهتون LT2 نیست؟

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
نه داداش داده بودم برام آپدیت کردن ، میگفتن LT3 زدن روش .

داداش این ربطی به lt اینا نداره . اخرین داشبورد رو دانلود کن بعد با فلش اپدیتش کن این ارور رفع میشه. اگه نشد یه بازی جدید دیگه که این اپدیت توشه رو بزار مثل halo4 و far cray3 و.... .
اگرم داشبوردت قدیمی بود که این اپدیتو روش انجام دادی بازی mw3 رو بزار مشکلو حل میکنه.:x

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
دوستان می خواستم کنسولم را اگدیت 16179 کنم دانلود تمام شده بود وقتی رفت نصب کنه این ارور رو داد در ضمن با فلش وسی دی هم تلاش کردم اپدیت نشده

اروری که در ایکس باکس لایو برای نصب اپدیت داد 3CD6-3F4A-1381-0300-C800-0036

دوستان یعنی هیچ وقت کنسولم اپدین نمی شه ها بافلش با ایکس باکس لایو با سی دی نشد خاک بر سرم بازی های 2013 یعنی دیگه اپدیت نمیشه :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان می خواستم کنسولم را اگدیت 16179 کنم دانلود تمام شده بود وقتی رفت نصب کنه این ارور رو داد در ضمن با فلش وسی دی هم تلاش کردم اپدیت نشده

اروری که در ایکس باکس لایو برای نصب اپدیت داد 3CD6-3F4A-1381-0300-C800-0036

دوستان یعنی هیچ وقت کنسولم اپدین نمی شه ها بافلش با ایکس باکس لایو با سی دی نشد خاک بر سرم بازی های 2013 یعنی دیگه اپدیت نمیشه :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

اپدیتتون مشکل داشته اینجوری شده یبار دیگه همون وصل بشین به لایو مستقیم اپدیت کنین اینجوری بهتره دوست عزیز موفق باشین . سوالی داشتین پ.خ بدین خوشحال میشم کمکتون کنم .

sinasinsin13

کاربر سایت
Dec 23, 2012
15
نام
sina
سلام من تازه میخواستم xbox رو انلاین بازی کنم
یه سوال دارم :d
میخواستم بدونم اگه من xbox امو (که کپی خوره) اپدیت کنم بن میشم یا مثلا دیگه نمیتونم بازی کنم
چون میخوام وصل شم به xboxlive پیام میده که باید اپدیت کنم
جون من یکی سریع جواب بده که اپدیت کنم یا نه؟؟؟ مرسیییی ;)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام من تازه میخواستم xbox رو انلاین بازی کنم
یه سوال دارم :d
میخواستم بدونم اگه من xbox امو (که کپی خوره) اپدیت کنم بن میشم یا مثلا دیگه نمیتونم بازی کنم
چون میخوام وصل شم به xboxlive پیام میده که باید اپدیت کنم
جون من یکی سریع جواب بده که اپدیت کنم یا نه؟؟؟ مرسیییی ;)
اگه دسگاهت lt3 هست که هیچ مشکلی پیش نمیاد(البته من خودم با lt2 هم وصل شدم ولی ریسکش زیاده)
اگر lt3 هستی بزن آپدیت شه ولی اگر lt2 هستی نه نزن آپدیت شه

amirshirazi

کاربر سایت
Sep 28, 2010
40
نام
امیر
سلام دوستان من امروز دستگاهو روشن کردم یک آپدیت جدید اومده ۱۶۲۰۲تو سایت خود ایکس باکس هم هست ولی چرا هیشکی اینجا توضیحی نداده؟ الانم وصل کردم تغییری نمی بینم

آخرین ویرایش:

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((بابا والله بیست بار با فلش با سی دی تلاش کردم نشد وبا ایکس باکس لایو هم 4 بار روی هم دوباره دانلود ونصب می کنم همین ارور رو میده فک این اپدیت 15574 رو که برای کنسولم گذاشتند دائمی است وهیچ اپدیت دیگه ای روی ایکس باکسم نصب نمیشه اره دوستان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دوستان لطفا راهنمایی نوکرتون میشیم:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر