جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
لینک usb هم اومده!
http://download.microsoft.com/downl...-8B25-26C214B54A2F/SystemUpdate_16203_USB.zip
به نظرم تغییرات زیادی نداره فقط چند تا باگ کوچیک رو اصلاح کردن!
ورژنش از 162012 به 16203 تغییر کرده!
آپدیت کردم مشکلی نداشت بازی ها اجرا میشن!
ولی شما دو ماه برای تایید صبر c4eva حتما صبر کنید شاید بن بشید!

Last edited by a moderator:

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
لینک usb هم اومده!
http://download.microsoft.com/downl...-8B25-26C214B54A2F/SystemUpdate_16203_USB.zip
دارم دانلود میکنم ببینم چی میشه!
دو ماه هم بری تایید c4eva صبر نمیکنم!

آقا محسن ما که واسه آپدیت قبلی فکر کنم 1 روز نشد سی 4 تایید کرد و بروبچ همین تاپیک اخبارشو گذاشتن دیگه مثل قبلا نیست که 2 ماه صبر کنی :D حداکثر 1 هفته تایید رسمیش میاد میگی نه نگاه کن بعدشم آدم فوقش 1 هفته لایو نمیره :D

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
خبر خاصی نیست رنگبندی داشبورد که واسه بعضی ها مشکل داشته تصحیح شده بعلاوه یه اپلیکیشن هم اضافه شده اما در اکثر فروم ها توصیه شده این GOW:judgment رو که تازه لیک شده اصلا آنلاین بازی نکنید.

from major nelson
"I wanted to let you know that the team has just released a system update for the Xbox 360 over Xbox LIVE. Starting today when you sign in to Xbox LIVE you’ll receive a prompt to accept this mandatory update. If you are signed into LIVE already, you may be signed out and asked to accept the update and you’ll be back online in a few moments."

"This update will increase performance and is part of our continued effort to provide the best possible Xbox LIVE experience. In this update, we are providing a fix to a color issue that some were experiencing, and it will be immediately notable in the dashboard. The fix is also being applied by partners to their apps on Xbox LIVE, which we expect to roll out over the coming months."

آخرین ویرایش:

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
خبر خاصی نیست رنگبندی داشبورد که واسه بعضی ها مشکل داشته تصحیح شده بعلاوه یه اپلیکیشن هم اضافه شده اما در اکثر فروم ها توصیه شده این GOW:judgment رو که تازه لیک شده اصلا آنلاین بازی نکنید.

from major nelson
به نظر من اصلا برای همین گیرز جدید آپدیت رو دادن بیرون آخه یک روز بعد از لیک شدن بازی انحصاری دادن آپدیت خیلی عجیبه!
مجبوریم تا 28 اسفند برای انجامش صبر کنیم!

shmp30

کاربر سایت
Aug 28, 2010
109
نام
حسین
منم آپدیت رو نصب کردم مشکلی نبود.

پیشنهاد من به دوستان:
با توجه به اینکه GOW بازی حساس و پرفروشی برای مایکروسافته و توجه ویژه ای روش داره فعلا گیرز آو وار جدید رو آنلاین (یا حتی آفلاین) بازی نکنید که به احتمال 80% بن میشید :D
دقیقا مثل کسایی که Halo رو زودتر بازی کردن و خیلیاشون به صورت مادام العمر بن شدن :D.
GOW:J به صورت جهانی 27 روز دیگه ریلیز میشه، پس یکم صبر کنید.
کرایسیس 3 هم میتونید از فردا بازی کنید.

VGReleases.com : Xbox 360 Release Dates

موفق باشید.b-)

برای کال آو هم یه آپدیت اومده.

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
الان داشتم کامنت های سایت c4 رو بررسی میکردم دیدم که چند تا از یوزرهاشون زده این آپدیت احتمال بن شدن کسانیکه بازیهای که قبل از ریلیز جهانی لیک شده رو داره مثل gears of war جدیده که خیلی زود لیک شده و تقریبا یک روز بعد از لیک شدنش این آپدیت اومده و همه توصیه کرده بودن که این بازی رو تا ریلیز رسمی کسی با این آپدیت جدیده و ... بازی نکنه و گفتن که صبر کنید تا سی 4 تایید رسمی کنه
اما مثل اینکه برخی از دوستان ما زودتر آپ کردن امیدوارم که مشکلی براشون پیش نیاد :D

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
الان داشتم کامنت های سایت c4 رو بررسی میکردم دیدم که چند تا از یوزرهاشون زده این آپدیت احتمال بن شدن کسانیکه بازیهای که قبل از ریلیز جهانی لیک شده رو داره مثل gears of war جدیده که خیلی زود لیک شده و تقریبا یک روز بعد از لیک شدنش این آپدیت اومده و همه توصیه کرده بودن که این بازی رو تا ریلیز رسمی کسی با این آپدیت جدیده و ... بازی نکنه و گفتن که صبر کنید تا سی 4 تایید رسمی کنه
اما مثل اینکه برخی از دوستان ما زودتر آپ کردن امیدوارم که مشکلی براشون پیش نیاد :D
کلا هر بازی قبل ریلیز جهانی بازی کنین و برین لایو کلا خوب بن میشه طرف مثل هیلو 4 که خیلیا بن شدن . اینا چیز ابتدایی هستش و خود کاربر باید اینارو بدونه و سعی کنه مراقب تاریخ بازیا و این چیزا باشه .

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
کلا هر بازی قبل ریلیز جهانی بازی کنین و برین لایو کلا خوب بن میشه طرف مثل هیلو 4 که خیلیا بن شدن . اینا چیز ابتدایی هستش و خود کاربر باید اینارو بدونه و سعی کنه مراقب تاریخ بازیا و این چیزا باشه .

مخالفم خیلی از دوستام قبل از ریلز جهانی بازی کردن و بن نشدن بیشتر رو بازیهایی حساس هستند که براشون مهمه مثله halo 4 و همین gears of wt ju..
اگه نه من خیلی از دوستام قبل از ریلز جهانی کال آف اونو بازی کردن اما بن نشدن :D کلا بازیهایی که براشون ارزش حیاتی داره رو اینکار میکنن

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
لینک usb هم اومده!
آپدیت کردم مشکلی نداشت بازی ها اجرا میشن!
ولی شما دو ماه برای تایید صبر c4eva حتما صبر کنید شاید بن بشید!

این لینکی که گذاشتید برای ریجن PAL ــه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر