جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
دوستان من آپدیت را انجام دادم اما یکم مونده بود تموم بشه اینترنتم قطع شد و ارور update failed داد و گفت اینترنتو چک کن. بعد که دوباره آپدیت اومد تا دانلود کنم همون اولاش یکم پر میشه و دیگه جلو نمیره در حالی که به اینترنت وصلم.مشکل کجاست ممنون میشم راهنمایی کنه یکی از هر کی میپرسم جواب نمیده؟ :(

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
اونایی که با فلش آپدیت کردن تونستن به لایو وصل بشن؟همون آپدیته غیر رسمی
من با این آپدیت کردم
بفرما دوست عزیز این پیج آپدیت مورد نظر بهمراه توضیحات کامل و لینک سالم:
16197
یکمی مشکل داشت ولی وصل شد. (مشکل مربوط به داشبورد جدید که با نت ما خیلی سنگین شده. :|)

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
ما هم اپدیت کردیم IE اضافه شده بچه ها!!!:D ولی وقتی میرم واسه دانلود گلد میخواد:(( راهی نیست بدون گلد؟یه سوال دیگه اینکه هر ماه میخواد؟ یه سوال دیگه تو home نوشته free 320 microsoft point to get started ولی هرکار میکنم ارور میده!چیه قضیش؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,893
نام
SubZero
میخواستم max payne 3 رو لایو بزنم گفت داشبوردو آپدیت کن.آپدیت کنم میتونم با خیال راحت مکس پینو آنلاین بزنم؟مشکلی که نداره؟

marcous

کاربر سایت
Jun 2, 2012
72
نام
sajad
برا منم امروز پیام اومد که اپدیت کن
منم زدم
باسرعت 128 داتک 2:30 طول کشید
همه چی هم ردیف بود هیچ مشکلی نداشت نه برای انلاین نه برای افلاین:d

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد

دوستان همین الان رفتم سایت xboxو دیدم که این آپدیت بصورت رسمی توسط تیم مایکرو و....قرار داده شده>>
بفرمایید اینم لینک>>>>>>>>>>>>>>>>
16197

marcus x360

کاربر سایت
Aug 5, 2011
58
یکی به من کمک کنه من اون داشبورد غیر رسمی رو نضب کردم که تو سایت digiex بود ولی انگار کامل نیست شکلش با بقیه که داتلود رسمی کردن فرق داره حالا که رسمی اون سایت xbox هست دوباره دانلود کنم مشکلم حل میشه یا این داشبورد شکلش همین طوری هست لطفا کمک کنید؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
از طریق فلش

[h=2]Copy to a USB flash drive[/h] If you cannot connect your Xbox 360 console to the Internet, you can copy the console update from your computer to a USB flash drive and then install it on the console.
Note The USB flash drive must use the FAT32 file system.

1. Plug your USB flash drive into a USB port on your computer.
  2. Download the update file.
  3. Click Save to save the console update .zip file on your computer.
  4. Unzip the file. If you are using Windows XP, Windows Vista, or Windows 7, double-click the .zip file to unzip it.
  5. Copy the contents of the .zip file to the root directory of your flash drive.
  6. Unplug the USB flash drive from your computer.
  7. Plug the flash drive into a USB port on your Xbox 360 console.
  8. Restart the console.
  9. When the console restarts, the installation program starts automatically. Select Yes when you are prompted to update the new console software

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر