جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

اپ کنی بازیهای دارای قفله agd3 و ap اجرا نمیشه همین.وصل نشو فعلا.
منم با این دوستمون موافقم ... هدف بازی کردنه که فعلا بازی نیومده که بخواین داشبوردو براش اپ کنیین .... حالا یکمم خوشگلترم شد که چی ..... میمونه کسایی که لایو بازن که به این جور مشکلات عادت دارن!

آقا هرکی بلد هست 1 راهنمایی بکنه به من بدبخت.1 بار لایو وصل شدم حالا هیییییچ بازی اجرا نمیشه هیچ کدومش.دیگه لایو نمیرم فقط میخوام آفلاین بازی کنم بگین چیکار باید کنم؟؟خواهشا جواب بدین.با این دشبورد جدیده میشه یا باید صبر کنم lt3 بیاد ؟؟من هیچیی بلد نیستم:-s:-/

آقا هرکی بلد هست 1 راهنمایی بکنه به من بدبخت.1 بار لایو وصل شدم حالا هیییییچ بازی اجرا نمیشه هیچ کدومش.دیگه لایو نمیرم فقط میخوام آفلاین بازی کنم بگین چیکار باید کنم؟؟خواهشا جواب بدین.با این دشبورد جدیده میشه یا باید صبر کنم lt3 بیاد ؟؟من هیچیی بلد نیستم:-s:-/

دوست عزیز نباید وصل میشدی.
یک روشی برای اجرای دوباره بازیها هست .که من توصیه میکنم از اون استفاده نکن.
صبر کن تا lt+3 بیاد اون موقع حتی میتونی دوباره بری لایو.
موفق باشی.

روش

آخرین ویرایش:
سلام دوستان من هم اپدیت کردم می تونید به live وصل بشید ولی نمی تونید بازیهای xgd3 را اجرا کنید
بازیها xgd3 به صورت افلاین اجرا میشند ولی در حالت انلاین اجرانمی شند دیسک نات ساپورت میده

سلام دوست عزیز
شما الان دو راه دارید :
۱. اگر هیچوقت نمیخواید لایو وصل شید و فقط براتون افلاین مهمه میتونید از روش فلش مموری که دوستان اموزشش رو تصویری هم قرار دادند استفاده کنید ولی در این روش هم فلگ شدن قطعی قطعی نیست ولی خطر داره .
۲.صبر کنید تا ال تی ۳ بیاد که فکر نکنم زود تر از ۲-۳ هفته دیگه بیاد .

دوست عزیز نباید وصل میشدی.
یک روشی برای اجرای دوباره بازیها هست .که من توصیه میکنم از اون استفاده نکن.
صبر کن تا lt+3 بیاد اون موقع حتی میتونی دوباره بری لایو.
موفق باشی.

روش

سلام دوست عزیز
شما الان دو راه دارید :
۱. اگر هیچوقت نمیخواید لایو وصل شید و فقط براتون افلاین مهمه میتونید از روش فلش مموری که دوستان اموزشش رو تصویری هم قرار دادند استفاده کنید ولی در این روش هم فلگ شدن قطعی قطعی نیست ولی خطر داره .
۲.صبر کنید تا ال تی ۳ بیاد که فکر نکنم زود تر از ۲-۳ هفته دیگه بیاد .

آخه دوستان این بنده خدا میگه هیچ بازی اجرا نمیشه یعنی اینکه کپی خورش پریده و فریم ویر درایوش فلش شده به استوک.
نمیگه که بازی هایxgd3اجرا نمیشه.
دوست عزیز وقتی میرفتی لایو یه پیغام آبدیت بهت داد؟
اگه آره و انجامش دادی که همونی که گفتم و بایدlt+2بریزیو یا صبر کنیLt+3بیاد.
ولی نه اگه منشورت از همه فقط بازی هایxgd3بود اونموقع باید با فلش آبدیت کنی بازی هارو

دوستان اينقدر بي مورد سوال نكنيد يه روز دو روزي صبر كنيد تا اطلاعات داشبورد جديد كامل منتشر بشه بعد...
يا مثل ما وصل شيد مثل مرد اپ كنيد بره، اين بچه بازي ها چيه!!!!!

• Like
Reactions: Real Madrid 9

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or