جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

با عرض سلام خدمت دوستان من دیگه اصلا انلاین بازی نمی کنم ( فقط افلاین )
دستگاهم فته با داشبرد 13604 که dae.bin اپدیت شده
ایا روش کلید برای اجرای بازیهای ap 2.5 جواب میده
اصلا این روش برای دستگاه مشکل ساز نیست
ممنون میشم جواب بدید از همین حالا اعتبارو دادم

XGD3 هام اجرا میشن ولی بعد از 2 دقیقه Faild to Authorize Disc میده و کنسول ریست میشه. البته انها به روش Burner Max رایت نشدن. Gears of War 3 اورجینال بدون مشکل اجرا میشه. Halo Reach اورجینال همچنان اجرا نمیشه!.

XGD3 هام اجرا میشن ولی بعد از 2 دقیقه Faild to Authorize Disc میده و کنسول ریست میشه. البته انها به روش Burner Max رایت نشدن. Gears of War 3 اورجینال بدون مشکل اجرا میشه. Halo Reach اورجینال همچنان اجرا نمیشه!.

بله ولی با پاک کردن بازی از روی هارد مشکل کاملا حل میشه :)

من یه سوال دارم من الان بدونه تایتل اپدیت تمام بازیا رو اجرا میکنم اگه الان داشبوردمو اپدیت کنم دیگه نمیتونم حتی بازیهای Burner Max رو اجرا کنم ؟

اقا شرمنده مزاحم شدم من دستگام بعد از آپدیت مایکروسافت که پیغام داد و انجامش دادم فقط xgd3 هارو اجرا نمیکرد درضمن عکس بازیهارو نشون میداد واسه اجرا میزد not supported یه نفر دسکاریش کرد دیگه نه عکس بازیهارو تو صفحه دشبورد نشون میده نه هیچچچچچچ کدومو اجرا میکنه.حالا میخوام ببینم سخت افزاری که چیزیش نشده نه؟؟باید وایسم lt3 بیاد؟ چون lt2 روشه دشبوردمم 16604 هست.

من یه سوال دارم من الان بدونه تایتل اپدیت تمام بازیا رو اجرا میکنم اگه الان داشبوردمو اپدیت کنم دیگه نمیتونم حتی بازیهای Burner Max رو اجرا کنم ؟
نخیر دوست عزیز نمیتونید اجرا کنید.:|

---------- نوشته در 06:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:33 PM ارسال شده بود ----------

اقا شرمنده مزاحم شدم من دستگام بعد از آپدیت مایکروسافت که پیغام داد و انجامش دادم فقط xgd3 هارو اجرا نمیکرد درضمن عکس بازیهارو نشون میداد واسه اجرا میزد not supported یه نفر دسکاریش کرد دیگه نه عکس بازیهارو تو صفحه دشبورد نشون میده نه هیچچچچچچ کدومو اجرا میکنه.حالا میخوام ببینم سخت افزاری که چیزیش نشده نه؟؟باید وایسم lt3 بیاد؟ چون lt2 روشه دشبوردمم 16604 هست.
صبر کن تا عرض lt+3.این مشکل ماله همه هست.نه فقط شما.
موفق باشی

اپدیت داشبورد

دوستان من اپدیت رو انجام دادم کلا xbox تون عوض میشه از system setting بگیرین تا چیز های دیگه توصیه میکنم اپدیت کنین ولی اونایی که تو xbox live هستن نمی تونن پچ بازی هایه xgd3 و ap2.5 رو بازی کنیذ باید صبر کنیم تا پچ یا lt3 بیاد گیمرتگ من AGENT PHIBIA

با عرض سلام خدمت دوستان من دیگه اصلا انلاین بازی نمی کنم ( فقط افلاین )
دستگاهم فته با داشبرد 13604 که dae.bin اپدیت شده
ایا روش کلید برای اجرای بازیهای ap 2.5 جواب میده
اصلا این روش برای دستگاه مشکل ساز نیست
ممنون میشم جواب بدید از همین حالا اعتبارو دادم

با سلام
در حالت offline مشکلی پیش نمی اد اما با اون update ها نباید به live وصل شی.
تا اونجا که من اطلاع دارم برای بازی های ap2.5 اگه update شده باشی (حدود 2 هفته پیش)باید تا حدود 2_3 هفته تا lt3 صبر کنی.

---------- نوشته در 07:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:13 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من اپدیت رو انجام دادم کلا xbox تون عوض میشه از system setting بگیرین تا چیز های دیگه توصیه میکنم اپدیت کنین ولی اونایی که تو xbox live هستن نمی تونن پچ بازی هایه xgd3 و ap2.5 رو بازی کنیذ باید صبر کنیم تا پچ یا lt3 بیاد گیمرتگ من AGENT PHIBIA

PHOBIA یا PHIBIA ?

من تهران نیستم در حال حاظر وگرنه آپدیت میکردم جواب کامل میدادم لطفا کسی که آپدیت کرده بیاد به سوالات من جواب بده
آپدیت کنیم کلا هیچ بازی اجرا نمیشه یا فقط Xgd3 یا Ap2.5 ها؟
اگر اجرا میشه تو آفلاین یا آنلاین؟(یعنی وقتی تو لایو هستی میره تو بازی یا وقتی آفلاینیم)
اگر توضیح دیگری هم هست بگید لطفا

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or