جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
خب ویو 9 هم اومد...همین الان تو سایت abgx ثبت شد....خدا رحم کنه

منبع

یکم بیشتر توضیح میدی
الان دقیقا چه مشکلی ایجاد میکنه این 9
یعنی منظور بن ویو هست؟؟؟
اخه چیزی که من از ویو میدونستم اینه که یه سری بازی ها که ویوشون بالا بود (جدید) با دیسک اکتیو اجرا میشدن بعد LT اومد همشون رو فیتیله پیش کرد و یکی دیگه اینکه بازی های ویو بالا رو باسه اجرا رو دستگاه های قدیمی ویوشون رو پایین میوردن تا اجرا شن و اصلا باسه لایو خوب نبود این دیسکاا
حالا منظور ویو جدید هست یا بن ویو

ببخشید اگه سوالم مبتدیانه هست

ممنون

آخرین ویرایش:

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
یکم بیشتر توضیح میدی
الان دقیقا چه مشکلی ایجاد میکنه این 9
یعنی منظور بن ویو هست؟؟؟
اخه چیزی که من از ویو میدونستم اینه که یه سری بازی ها که ویوشون بالا بود (جدید) با دیسک اکتیو اجرا میشدن بعد LT اومد همشون رو فیتیله پیش کرد و یکی دیگه اینکه بازی های ویو بالا رو باسه اجرا رو دستگاه های قدیمی ویوشون رو پایین میوردن تا اجرا شن و اصلا باسه لایو خوب نبود این دیسکاا
حالا منظور ویو جدید هست یا بن ویو

ببخشید اگه سوالم مبتدیانه هست

ممنون
نه اتفاقا خودمم نمی دونم چی میشه....اساتید باید بگن :d
من فقط دیدم ویو 9 اومده گفتم اینجا بزارم همین;)

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
نه اتفاقا خودمم نمی دونم چی میشه....اساتید باید بگن :d
من فقط دیدم ویو 9 اومده گفتم اینجا بزارم همین;)
من از یکی از اساتید پرسیدم گفت به بن ویو ربتی نداره
همون ویو بازی هاست که خوب با اومدن کینکت ویو 9 هم اومد... تا الان که LT همه ی ویو ها رو اجرا میکنه حالا نمیدونم ایا ویو9 هم مثل یکی از ویو های قبلی که یاد نیست یه مدتی تا یه راهی براش پیدا شه مشکل ایجاد کنه یا با همین LT اجرا میشه؟؟؟

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
آقایون اگه میشه یکی که تو این فروم پایین عضوه یه سوال بکنه که آیا امسال می آید یا نه ؟
http://www.team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=57227

نیازی به سئوال نداره.
<+c4eva> no eta, LT+ is for slim only, new checks are for slim only
به طور قطع گفته که امسال نمی آد و طبق معمول NO ETA یعنی معلوم هم نیست کی می آد.

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
یک سوال

اقا من میخوام برم لایو یک لحظه pes 2011 رو اپدیت کنم و برگردم و حالا قست ندارم اپدیت کنم میخوام بذارم تا LT جدید بیاد . حالا میشه انکارو کرد اصلا ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ بن نمیشم ؟ :d

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
یک سوال

اقا من میخوام برم لایو یک لحظه pes 2011 رو اپدیت کنم و برگردم و حالا قست ندارم اپدیت کنم میخوام بذارم تا LT جدید بیاد . حالا میشه انکارو کرد اصلا ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ بن نمیشم ؟ :d
اینجا جاش نیست (:D) ولی میتونی آپدیت PES 2011 رو از این طریق به راحتی بصورت آفلاین انجام بدی : http://www.mb-empire.com/index.php?...-2011&catid=54:1389-08-17-13-08-39&Itemid=177

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
آقا سلام من کنسولم رو قبلا آبدیت کردم و تا دیروز داشتم bc2بازی میکردم الان دیگه goldم داره تموم میشه میتونم دیگه به live وصل نشم و cod boرو بازی کنم؟رو کنسولم اجرا میشه؟بعدا که ltاومد میتونم ltبریزم و دوباره برم live؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام, کنسول من پارسال بن شد فرم ور 1.6 دارمو به لایوم کاری ندارم. حالا اگه آپدیت آخرو نصب کنم چه اتفاقی می افته؟
میتونی دوباره بازها را روی هاردت نصب کنی و با کینکت از خودت حرکات متنوعی دربیاری :D

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
کسی این برنامه ی ESPN رو که توی این آپدیت جدید برای دانلود گذاشتن رو تونسته دانلود کنه آخه هر کاری میکنم eror میزنه؟؟؟;;)

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
کسی این برنامه ی ESPN رو که توی این آپدیت جدید برای دانلود گذاشتن رو تونسته دانلود کنه آخه هر کاری میکنم eror میزنه؟؟؟;;)
اره داداش دانلود کردم، بدک نیست، یکم سرعت اینترنتت باید زیاد باشه تا بتونی حال کنی، البته من یه بار باز کردم فقط مسابقات فوتبال آمریکایی رو داشت.:|
اما علت ارور هم که معلومه، باید ای پی آمریکا داشته باشه عزیز، ای پی ایران مجاز نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر