جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام اقا هزار بار درخوست کردم ولی...

xbox ه من اپدیت میکنه بعد مگه some xbox 360 fetures are not avalible you can fix them by update your console بعدش هم ریست میکنم و داشبوردم عوض شده ولی اواتار ندارم و وقتی هم به لایو میرم اپدیت میکنه و دوباره همون ارور کمکم کنییییییییییید.

سلام

دوست عزیز دکمه شناسایی دسته، روی کنسول (دکمه سفید کوچک) رو وقتی کنسول خاموشه نگهش دار بعد همانطور که نگه داشتی کنسول رو روشن کن و بذار کامل بالا بیاد

البته نمیدونم این روش موثر هست یا نه ولی مربوط میشه به آپدیت ناقص ولی امتحانش ضرری نداره.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
دوستان چطور مي شه بدونه اين كه به لايو وصل شي ، بن كنن ؟!؟
اگر هیچوقت به Xbox Live وصل نشده باشی که بن نمیشی، ولی اگر یک بار با یک بازی مشکل دار وصل بشی صد سال پیش هم باشه بنت میکنن. یا اصلا کنسولت هم کپی خور باشه بازم ممکنه بفهمن. ولی بدون وصل شدن (هیچوقت وصل نشده باشی) که علم غیب ندارن بن کنن!

• Like
Reactions: bardia67m

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
اگر هیچوقت به Xbox Live وصل نشده باشی که بن نمیشی، ولی اگر یک بار با یک بازی مشکل دار وصل بشی صد سال پیش هم باشه بنت میکنن. یا اصلا کنسولت هم کپی خور باشه بازم ممکنه بفهمن. ولی بدون وصل شدن (هیچوقت وصل نشده باشی) که علم غیب ندارن بن کنن!
من از روی حواس پرتی یکبار بازی فیفا 2011 رو که SSV1 بود گذاشتم و یکساعتی بازی کردم یعنی 100% کارم تمومه؟

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من از روی حواس پرتی یکبار بازی فیفا 2011 رو که SSV1 بود گذاشتم و یکساعتی بازی کردم یعنی 100% کارم تمومه؟
100% که نه خیلی احتمالش کمه، چون منم زیاد حتی یک بار با دیسک Play Box بازی کردم، ولی خب امکانش هست.

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید
بچه ها هنوز هم اگر کنسول رو بن کنن باعث میشه هارد از کار بیوفته؟
یا نه، این مورد دیگه منتفیه؟
نه از کار نمیفته امسال از این خبرا نیست طبق اخبار موثق پارسال جمع کثیری اعتراض کردن به خاطر همینم منتفی شده این قضیه

irandvd

کاربر سایت
Nov 7, 2007
122
نه از کار نمیفته امسال از این خبرا نیست طبق اخبار موثق پارسال جمع کثیری اعتراض کردن به خاطر همینم منتفی شده این قضیه
دوست خوبم،
ببین
من پارسال سر همین قضیه به لایو وصل نشدم از وقتی شنیدم کنسول ها میره تو بلک لیست و بعدش ...!
واسه همین الان نمیدونم کنسولم رفته تو بلک لیست یا نه..
میگم اگر رفته باشم تو بلک لیست و الان وصل بشم و کنسولم بن بشه، آیا باز هم ممکنه هاردم از کار بیوفته؟ (با توجه به اینکه مربوط به بن ویو پارسال بودم)
بعدش یک سوال دیگه: اگر بن بشم تنها چیزی که از دست میدم محیط لایو هست؟؟ یا عوارض دیگه ای هم داره؟

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
دوست خوبم،
ببین
من پارسال سر همین قضیه به لایو وصل نشدم از وقتی شنیدم کنسول ها میره تو بلک لیست و بعدش ...!
واسه همین الان نمیدونم کنسولم رفته تو بلک لیست یا نه..
میگم اگر رفته باشم تو بلک لیست و الان وصل بشم و کنسولم بن بشه، آیا باز هم ممکنه هاردم از کار بیوفته؟ (با توجه به اینکه مربوط به بن ویو پارسال بودم)
بعدش یک سوال دیگه: اگر بن بشم تنها چیزی که از دست میدم محیط لایو هست؟؟ یا عوارض دیگه ای هم داره؟
فقط نمیتونی بری لایو
شاید هاردت قفل بشه که میبری بیرون برات درستش میکنن

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
یک سوال، الآن ما که به هر حال بازی جدید بیاد باید آپدیت کنیم ( چون رو خود دیسک بازیهایی که میان هست) و هیچ راه فراری هم نیست، پس چرا الآن آپدیت نکنیم!؟ فقط برای Fable III !؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر