جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
من تا حالا 4 بار این سوال رو پرسیدم کسی جواب نداده ...دوباره میپرسم...من اپدیت نسخه بتا رو دارم که کینکت رو ساپورت میکنه و حدود یکماه پیش اومد ...میخوام ببینم با نسخه بتا کینکت رو میشه وصل کرد یا نه؟؟؟توی داشپورد بخش کینکت هم داره و همه بازیها رو هم از جمله فیبل جواب میده...حالا اگه ممکنه یه نفر جواب بده:d

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
من تا حالا 4 بار این سوال رو پرسیدم کسی جواب نداده ...دوباره میپرسم...من اپدیت نسخه بتا رو دارم که کینکت رو ساپورت میکنه و حدود یکماه پیش اومد ...میخوام ببینم با نسخه بتا کینکت رو میشه وصل کرد یا نه؟؟؟توی داشپورد بخش کینکت هم داره و همه بازیها رو هم از جمله فیبل جواب میده...حالا اگه ممکنه یه نفر جواب بده:d
اره ميشه وصلش كرد و ازش استفاده كرد
كلا فرقي ندارن
در مورد اين حرف هم ميتونم بگم اره من هم همينو تاييد ميكنم
فقط اين بازهارو كه قفل جديد دارن رو بازي نكنيد
C4eva گفته که می تونید آپدیت کنید ولی بازی هایی که دارای a-p 2.5 هستن رو بازی نکنید

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
Default.xexبدون این که اصلا بالا نمیاره که ارورe71 بده
كي ميگه
من خودم اينو Default.xex پاك كردم ورو 2 تا كنسول نصب كردم و راحت آپديت شد و ارور E71 هم نداد
دوستمون درست ميگه پاك كن و فقط اون پوشه رو كه اسمش SYSTEMEUPDATE نصب كن

omidx360

کاربر سایت
Aug 11, 2010
74
نام
OMID
كي ميگه
من خودم اينو Default.xex پاك كردم ورو 2 تا كنسول نصب كردم و راحت آپديت شد و ارور E71 هم نداد
دوستمون درست ميگه پاك كن و فقط اون پوشه رو كه اسمش SYSTEMEUPDATE نصب كن
رو فلش که برای من که بالا نمیاره
این علامته نمی خواد مگه $

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
رو فلش که برای من که بالا نمیاره
این علامته نمی خواد مگه $
آره دقيقا
systemupdate$
اين پوشه رو بريز تو يه فلشي كه فرمتش FAT32 باشه و فقط بزن به كنسول
فقط يادت باشه از اين بازي ها كه AP2.50 داره بازي نكني

.Kavian.

کاربر سایت
Jul 24, 2009
166
نام
كاويان
چرا ممکن نیست؟؟!
سری پسش اونایی که ایکس باکس اورجینال با Mw2 اورجینال هم داشتن ولی تو ایران بودن بن شدن!! به خدا من نمیدونم شما چقدر میخواین خودتون رو گول بزنین!!؟!
آقا یکسال بشین بازی کن!! بدون Stealth!!!! آخرای سال میلادی هم برو بفروشش یکم پول بذار روش بعد کریسمس ذوباره آنلاین شو! به همین راحتی!
حالا بار ببینین اونایی که خودشون رو کشتن واسه این که یه وقت خدایی نکرده توی لایو تابلو نشن چی میشه!!!
اینم بگم که امکان داره که شانسی یه چند نفری به خاطر خطا های کامپیوتر یا ... شناسایی نشن!!
ولی درصدش خیلی کمه!

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
کسی نیست به ما جواب بده؟:((
تا جایی که ما میدونیم برای بن شدن حتما باید به لایو وصل باشی اگه وصل نشی به لایو فکر نکنم امکان بن شدن باشه (اخه بازی که نمیتونه کسی رو بن کنه..برای بن شدن باید ای پی دسگاهتون توی لایو شناسایی بشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر