جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

من یه سوالی داشتم از کجا می شه فهمید آپدیت 2010 کامله یا beta هستش
آواتار داشته باشی کامله

یعنی lt+ساخته شد؟!!کی عرضه میشه؟
Lt+ خیلی وقته ساخته شده و آخرین این هفته میره برای تست ( اینا مگه تست نکرده بودن ؟)
تاریخ عرضه هم TBA و نامشخصه ( که 100 درصد امسال2010 نیست)

بچه ها ممنون میشم این سوال منو جواب بدید .. من اسلیم 250 دارم اگه اپدیت کنم مشکلی واسه اجرای بازی ها نداره . تو رو خدا کمک کنید ...

فعلاً فقط fable 3 و Assasin's creed brotherhood هستن که اجرا نمی شن.
باری های جدید مثل AC B همه آپدیتشون اجباریه و بدون اون نمی شه.
فقط fable 3 هست که با آپدیت قدیم می شه و با جدید نمی شه. پس اگه این یک دونه بازی براتون مهم نیست آپدیت کنید ولی Fable 3 رو در درستگاه نگذارید که فلگ و بن می کنه.

پس مطمئن باشم دیگه . اپدیت کنم چون تمام بازی جدیدا اینجورین . الان همکه کینکت می خوام بازی کنم با داشبورد قدیمی نمیشه .. عد یه سوال اگه من فلگشم با لایو وصل نشم بعد از فرم ویر جدید وصل شم باز هم بند می شم ........

پس مطمئن باشم دیگه . اپدیت کنم چون تمام بازی جدیدا اینجورین . الان همکه کینکت می خوام بازی کنم با داشبورد قدیمی نمیشه .. عد یه سوال اگه من فلگشم با لایو وصل نشم بعد از فرم ویر جدید وصل شم باز هم بند می شم ........

نه فلگ بشی، تا به لایو وصل نشی ban نمی شی و مشکلی پیش نمی آد.

من می خوام برم آپدیت کنم از طریق خود لایو من چند تا بازی که stealth نیستند رو هاردم نصب کردم اونا رو پاک کنم بعد آپدیت کنم یا نیازی نیست؟
black ops هم stealth نیست اگه آپدیت کنم بعد آفلاین بازی کنم فلگ میشم یا نه؟

دوستان من نسخه بتایه این اپدیت جدید رو دارم که یکماه قبل از نسخه کاملش اومد و اواتارهام هم همه کانل هستن و کینکت رو ساپورت میکنه برای بازی با کینکت دیگه لازم نیست که نسخه فینالش رو نصب کنم دیگه؟؟؟

یه بازی دیگه هم به جمع بازی هایی که دارای AP 2.5 هستن و آپدیت هم روی دیسکشون هست و روی آپدیت جدید اجرا نمیشن اضافه شد
[SIZE=-1]Need For Speed: Hot Pursuit[/SIZE]

یه بازی دیگه هم به جمع بازی هایی که دارای AP 2.5 هستن و آپدیت هم روی دیسکشون هست و روی آپدیت جدید اجرا نمیشن اضافه شد
[SIZE=-1]Need For Speed: Hot Pursuit[/SIZE]
شما چرا هر پستی رو تو هر تاپیک مختلفی میزنی؟
اخبار دنیا هم انگار چند روز دیر بهتون میرسه!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or