جدید ترین بازی های wii که در ایران هست

این همون error ـی هست که برای دستگاه های J فقط off رو انگلیسی مینویسه! :cheesygri

یه بار دیگه بازی رو رایت کن، بد رایت شده!

پ.ن. خوب خندیدم این دفعه؟! :biggrin1:

اقا بهنام ما چاکر شما هم هستیم اینجوری بیشتر به دل ادم میشینه:cheesygri تا اینجوری:)
با هر نرم افزاری میتونم رایت کنم مثلا با CloneCD

من که حسابی از این ماریو گالاکسی خوشم اومدش(گرچه به خاطرش بدترین اتفاقاتو دیدم:-")
میخواستم بدونم کسی بازی Mario Strikers Charged بازی کرده؟؟یه تیزر ازش دیدم به نظر میاد خیلی خوب باشه اما جایی نتونستم گیرش بیارم(حالا خوبه کمی هم قدیمی هست هاا)
از دوستان بازی Super Smash Bros. Brawl رو تونسته بازی کنه؟؟؟و یا میتونه برای بقیه دوستان یک نسخه رایت کنه بفروشه(نسخه uc)((اولیش هم خودم هستم:cheesygri)

Mario strikers charged رو دات کام داره، منم دارم ! بازی بدی نیست، ولی به نظر من یکم زود حالت تکراری پیدا می کنه.
SSBB رو من Dual Layer شو دارم هم Single Layer رو، نسخه DLش اول ارور می گیره که قابل خوندن نیست، چندین بار رایت کردم همینو گفت، برای همین اگه بخوام DL بازی کنم با SL می رم تو بازی بعد DVD رو عوض می کنم، نسخه SL ولی مشکلی نداره و فقط دموهای SSE حذف شده.

با هر نرم افزاری میتونم رایت کنم مثلا با CloneCD
با همین ImgBurn کار کن خیلی خوبه! 2 مگ هم که بیشتر نیست!
SSBB رو من Dual Layer شو دارم هم Single Layer رو
من این SSBB که از وست گرفتم DVD5 ـه! فیرمورم هم 3.0 هست واسه همین نمیاد! (صفحه سیاه). حالا موندم این نسخه DVD5 اصلا کار میکنه یا نه؟؟ :confused:
شما اون نسخه Single layer رو خودت یه راست دانلود کردی یا از رو DVD9 ساختی ؟! Layer break کردی ؟؟
رو دستگاه J هم اجرا میشه اگه بشه منم میخام
Black Hand جون اول باید با یه نسخه J دستگاه رو آپدیت کنی تا U/C ـش اجرا شه!!

آخرین ویرایش:
من SLشو خودم ساختم، ولی کار می کنه، اینم بگه که کنسولم UC هست، ولی یکی از دوستان که من براش فرستادم فکر کنم کنسولش J بود و کار کرد.

SSBB یی که J باشه و اپدیت داشته باشه از کجا بیارم ؟
من بیشتر منظورم این بود که با همین 3.0 یی که Semi شده میتونم UC شو اجرا کنم یا نه ؟
پ.ن : بازیی اومده که اپدیت 3.2 داشته باشه ؟

SSBB یی که J باشه و اپدیت داشته باشه از کجا بیارم ؟
من خودم دنبالشم ولی هیچ جا پیدا نمیشه؛ این وست هم یه مدت آورده بود که پچ شده بود اونم! حالا بهش بگیم شاید آورد...

من بیشتر منظورم این بود که با همین 3.0 یی که Semi شده میتونم UC شو اجرا کنم یا نه ؟
واسه SSBB مثل اینکه یه آپدیت کوچولو هم داره مخصوص خودش چون حتما باید با خودش دستگاه آپدیت بشه تا بیاد:

Super Smash Bros Brawl USA (WiiZARD) :Tested on 3.2J & D2CKey with WBB (Note: You have to run updates from the JPN version of disc before use this USA version with WBB, else you will got a black screen when loading game. Or use some tricks to get only part of updates in the USA disc to work, but it's risky ). Must use DVD+R DL at 2084960 Layer Break with ImgBurn. You can also burn it to a DVD5 (without cutscenes but working SSE) using this method: [1], has an update so use WBB and use Wii Generic patcher to remove 001 error.
پ.ن : بازیی اومده که اپدیت 3.2 داشته باشه ؟
فعلا که نه! تو ماریو کارت هم که جدیدترین ـه 3.1 هست اگه اشتباه نکنم. 3.2 فقط از خود اینترنت میشه فعلا...

بچه ها فکر کنم اگه به اقا هومن بگیم شاید اون یکاری برامون بکنه
بیاید چند نفری بریم تو تایپیکش و ازش بخوایم این 2 بازی رو برای هر دو رجیون بدون پچ کردن بیاره فکر میکنم موفق بشیم

ای بابا ميبينم همه گير اين دار و دسته قارچ خورند:دی
آقا من يه پيشنهاد دارم بديد يکی از افراد تو پرشين تولز دانلود کنه هر گيگی 600 700 تومان ميشه.بعد يه نفر مسئوليت پخشش رو به عهده بگيره .اينجوری خيلی بهتره ها تا هی بيايد به وست و پرتو و اينجور جاها التماس کنيد.

لينکای دانلودشم من ميتونم پيدا کنم .فرد دانلودر هم ميتونم پيشنهاد کنم;)

خب میلاد تو چرا خودت دانلود نمیکنی ما هم از این فلاکت در بیایم ؟! ها؟؟ :cheesygri

پ.ن Wii رو فروختی ؟؟

من فعلاً بدجور تو دانلود دپرس شدم 10 گيگ رمبو گذاشتم دانلود بشه 5 پارت آخر , رپيد لينکا رو بلاک کرده الان دپرس شدم :((:(
هر چی هم ازش لينک مياد سريع بلاک ميشه.شانس ماست ديگه

من کلاً از اين قارچ خور بدم ميآد:دی

Wii هم آره دادمش رفت اصلاً روشن نميشد روهم 3 ساعت هم کار نکرده بود

ولی اين دانلودر ها تو PT کار درست هستنا يه روزه بازی ها دستتونه فقط يکی بايد زحمت پخشش رو بکشه

Wii هم آره دادمش رفت اصلاً روشن نميشد روهم 3 ساعت هم کار نکرده بود
حقیقتا خسته نباشی...!! :laughing:

حالا صبرکنیم شاید این وست آورد. حالا از کجا معلوم شاید خودم هم DSL گرفتم، شـــــاید البته... ;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or