جدید ترین بازی های wii که در ایران هست

سه تا FF برای Wii هست :
FF CC : My Life as a King که رو WiiWare اومده
FF Fables : Chocobo Dungeon که 8 July امسال میاد
FF Crystal chronicles : The Crystal Bears که TBA 2008 ه
PH هم متاسفانه شنیدم کنسل شده

با یه دستکاری کوچیک رو ایمیج بازی هر بازی ای اجرا میشه

ببین دوست من فکر کنم اسمتون میلاد باشه تا اونجایی که من اطلاعات کسب کردم همین super smash bbو mario kart تا حالا مشکل داشته بازیهای جدید انحصاری هم که توسط نینتندو ساخته میشه احتمالا همینطور super mario galaxy ظاهرا مشکلش حل شده یعنی برای اجرای بازیهای جدید و انحصاری نینتندو ترفندهای منحصر به فرد مخصوص خود اون بازی رو طراحی میکنه که کسایی که کپی اون بازی رو میخوان اجرا کنند حداقل حسابی اذیت بشن تازه اگه بتونن اونو اجرا کنندنمیدونم نظر شما چیزی غیر از اینه

ببین دوست من فکر کنم اسمتون میلاد باشه تا اونجایی که من اطلاعات کسب کردم همین super smash bbو mario kart تا حالا مشکل داشته بازیهای جدید انحصاری هم که توسط نینتندو ساخته میشه احتمالا همینطور super mario galaxy ظاهرا مشکلش حل شده یعنی برای اجرای بازیهای جدید و انحصاری نینتندو ترفندهای منحصر به فرد مخصوص خود اون بازی رو طراحی میکنه که کسایی که کپی اون بازی رو میخوان اجرا کنند حداقل حسابی اذیت بشن تازه اگه بتونن اونو اجرا کنندنمیدونم نظر شما چیزی غیر از اینه
اين روش های اجرای بازی ها کاملاً عمومی هستش و اينطوری نيست هر بازی روش خاص خودش رو داشته باشه تو همين سايت هم هستند بچه هايی که SSBB رو اجرا کردند و ماريو کارت هم اگه کسی از اينترنت دانلودش کنه احتمالاً خيلی راحت خودش ميتونه مشکل اجرا نشدنش رو بر طرف کنه

این ماریو کارت رو راحت با برداشتن ارور 001 میشه اجرا کرد فقط مشکل ما اینه که بازی رو نداریم!!
اینی که وست داره دستکاری شده و بد رایت شده که میاد.
کسی سورس اصلیش رو دانلود نکرد؟؟

UC و J فرق چندانی ندارن بیشترین فرقشون اینه که زبان منو های UC انگیلیسیه ولی مال J ژاپنیه PAL هم قبلا" خیلی بد بود ولی الان با Free Loader و Truca فرق چندانی با دو تای دیگه نداره ...

سلام
ببخشید من از وست بازی (No more heroes) رو خریدم اما وقتی میزارم تو دستگاه این پیغامو میده نمیدونم مشکل از کجاست اگه میشه یک نفر راهنماییم کنه!!
(متن پیغام)
An error has occurred press the eject button remove the game disc and turn the power off.
Please read the wii operations for more information

آخرین ویرایش:
سلام
ببخشید من از وست بازی (No more heroes) رو خریدم اما وقتی میزارم تو دستگاه این پیغامو میده نمیدونم مشکل از کجاست اگه میشه یک نفر راهنماییم کنه!!
(متن پیغام)
An error has occurred press the eject button remove the game disc and turn the power off.
Please read the wii operations for more information

این همون error ـی هست که برای دستگاه های J فقط off رو انگلیسی مینویسه! :cheesygri

یه بار دیگه بازی رو رایت کن، بد رایت شده!

پ.ن. خوب خندیدم این دفعه؟! :biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or