جدید ترین اخبار سخت افزار و نرم افزار بازار PC

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,934
نام
محمد حسین
2020-10-29_12-13-24.jpg

این نتایج اون تسته هست و اون سری 6000 که میگن 6800xt هست با 3070 برابری میکنه تو ریتریس.
2020-10-29_12-17-42.jpg

براساس اختلاف 33 درصدی نمیشه تخمین زد. چون مثلا اینجا 3080 که 54.9 هست رو ازش 33 درصد کم کنی میشه 36 ولی تو تسته با 3070 برابره. ولی حدودی میشه گفت تو چه سطحیه.

• Like
Reactions: VahiD VFSDF

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
جدای از نمایش fake rt که از طرف amd شاهد بودیم
باید منتظر بنچمارکهای معتبر باشیم .

نکته جالب اینه که amd همیشه بطور مستقیم در چارتهاش خودشو با سری جدید کارت گرافیک های انویدیا مقایسه میکنه
اما برعکس انویدیا سری جدید کارت گرافیکاشو همیشه با سری قبلی خودش مقایسه میکنه اصلا اهمیتی به ای ام دی نمیده

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
اما برعکس انویدیا سری جدید کارت گرافیکاشو همیشه با سری قبلی خودش مقایسه میکنه اصلا اهمیتی به ای ام دی نمیده

این هم موقته، چون چند سال ای ام دی کنار زده شده بود، اگه همون راهی که با رایزن رفت رو توی کارت گرافیکهاش هم بره ، انویدیا هم میاد باهاش مقایسه میکنه

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
همچنان در انتظار کارت های میان رده 300-400 دلاری هستیم :-":-":-"
به amd هم به شخصه اعتماد نمیکنیم توی بخش کارت گرافیک (بیشتر بخاطر مشکلات درایور ها)، ولی همچنان امیدوارم کارت های جدید هر دو شرکت خوب باشن تا رقابت برای قیمت بهتر بینشون بزنه بالا :-"

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,530
نام
علی
چه میکنه این AMD
منی که نزدیک 20 سال intel fan boy بودم رفتم 3950x بستم الانم منتظرم ببینم cpuی جدیدش کی میاد و با چه قیمتی بلکه برم اونو بگیرم
برا من از همون اول RT مهم نبود خیلی وقت هم هست که نیتیو 4کی بازی میکنم بنابراین DLSS هم برام مهم نیست
فریم هم همون 60 باشه برام کفایت میکنه
میخواستم 3090 بگیرم که با مشاهده 6900 صبر میکنم ببینم چند مرده حلاجه

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
چه میکنه این AMD
منی که نزدیک 20 سال intel fan boy بودم رفتم 3950x بستم الانم منتظرم ببینم cpuی جدیدش کی میاد و با چه قیمتی بلکه برم اونو بگیرم
برا من از همون اول RT مهم نبود خیلی وقت هم هست که نیتیو 4کی بازی میکنم بنابراین DLSS هم برام مهم نیست
ای جان. کاملا مشخصه با نمایشگر 140Hz و اینا آشنا نشدی.
این ۶۰ فریم رو با پردازنده الانت هم می‌گیری الکی هزینه نکن. بجاش وقت کردی برو rt on و سیستمی که بتونه ۱۲۰ فریم به بالا بده، رو نمایشگری با رفرش بالای 100hz ببین. حتی Full HD. کلا دیگه این حرفا رو نمی‌زنی.

• Smile
Reactions: HIGH VOLTAGE

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,051
نام
Ali
همچنان در انتظار کارت های میان رده 300-400 دلاری هستیم :-":-":-"
به amd هم به شخصه اعتماد نمیکنیم توی بخش کارت گرافیک (بیشتر بخاطر مشکلات درایور ها)، ولی همچنان امیدوارم کارت های جدید هر دو شرکت خوب باشن تا رقابت برای قیمت بهتر بینشون بزنه بالا :-"
در مورد درایور ها حق دارید شک داشته باشید
اما همین سری 5000 هم بعد از یه مدت کامل مشکلاتشون رو رفع کرد
خودشون گفتن سری 6000 رو بدون مشکل میدیم بیرون
بنظرم ارزششو داره صبر کرد تا دید راست گفتن یا نه

چه میکنه این AMD

Rt بد نیست ، الان تعداد زیادی بازی پشتیبانیش نمیکنن ولی یجورایی قابلیت فیوچر پروف هست
مسئله اینه خوشبختانه سری 6000 rt هم داره ( ظاهرا 30 درصد ضعیف تر از سری 3000 انویدیا )
هرچند بازم باید صبر کرد تا ادعاهای amd توسط تستر های مستقل تایید بشه ولی واقعا امیدوار کننده بود کنفرانس
Dlss هم برای میان رده ها مهمه طبیعتا برای خریدارهای 3090 و 6900xt ( اگر نخوان 8k بازی کنن ! اهمیت چندانی نداره) چون برای این کارت ها نمیرزه تصویر blur بشه برای چند فریم بیشتر

الان 6900xt منطقی ترین خرید کارت بالارده هست
مگر اینکه nvidia یه حرکت بزنه و 3080ti رو 800 بده و وی رم رو حداقل 16 گیگ بزاره ، ولو یکم ضعیف تر از 6900xt باشه باید بهش فکر کرد بنظرم

بنظرم الان همه باید خوشحال باشن چون رقابت به کارتهای بالارده و میان رده برمیگرده

آخرین ویرایش:

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,530
نام
علی
ای جان. کاملا مشخصه با نمایشگر 140Hz و اینا آشنا نشدی.
این ۶۰ فریم رو با پردازنده الانت هم می‌گیری الکی هزینه نکن. بجاش وقت کردی برو rt on و سیستمی که بتونه ۱۲۰ فریم به بالا بده، رو نمایشگری با رفرش بالای 100hz ببین. حتی Full HD. کلا دیگه این حرفا رو نمی‌زنی.
من بازی داستان محور بازی میکنم نه کانتر
که fps برام مهم باشه
برا من فقط و فقط داستان و گیم پلی و کیفیت تصویر اهمیت داره والسلام
اصلا من اول سونی فن هستم بعد یه سیستم هم انداختم اون وسط واسه خودش شاد باشه8->

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,530
نام
علی
خودشون گفتن سری 6000 رو بدون مشکل میدیم بیرون
بنظرم ارزششو داره صبر کرد تا دید راست گفتن یا نه

Rt بد نیست ، الان تعداد زیادی بازی پشتیبانیش نمیکنن ولی یجورایی قابلیت فیوچر پروف هست
مسئله اینه خوشبختانه سری 6000 rt هم داره ( ظاهرا 30 درصد ضعیف تر از سری 3000 انویدیا )
هرچند بازم باید صبر کرد تا ادعاهای amd توسط تستر های مستقل تایید بشه ولی واقعا امیدوار کننده بود کنفرانس
Dlss هم برای میان رده ها مهمه طبیعتا برای خریدارهای 3090 و 6900xt ( اگر نخوان 8k بازی کنن ! اهمیت چندانی نداره) چون برای این کارت ها نمیرزه تصویر blur بشه برای چند فریم بیشتر

الان 6900xt منطقی ترین خرید کارت بالارده هست
مگر اینکه nvidia یه حرکت بزنه و 3080ti رو 800 بده و وی رم رو حداقل 16 گیگ بزاره ، ولو یکم ضعیف تر از 6900xt باشه باید بهش فکر کرد بنظرم

بنظرم الان همه باید خوشحال باشن چون رقابت به کارتهای بالارده و میان رده برمیگرده

ای جان
ممنونم
حرف دل منو زدین شما
منم تو همین فکرم
RT مال الان نیست منم الان کارتی میگیرم که با خیال راحت 60 فریم بهم بده
البته انتخاب اولم 3080 هست منتها 6900 وسوسه میکنه
هم رمش بیشتره هم نزدیک 3090
فقط امیدوارم AMD مشکل درایور نداشته باشه

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,098
نام
پوریا
DLSS مثل سابق اصلا Blur نمیکنه. یه ویدیو توی یوتیوب دیدم که حتی تصویر رو یه مقدار (نه خیلی) بهتر هم میکنه. توی تمام این تکنولوژی ها من این DLSS رو خیلی میپسندم.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,051
نام
Ali
ای جان
ممنونم
حرف دل منو زدین شما
منم تو همین فکرم
RT مال الان نیست منم الان کارتی میگیرم که با خیال راحت 60 فریم بهم بده
البته انتخاب اولم 3080 هست منتها 6900 وسوسه میکنه
هم رمش بیشتره هم نزدیک 3090
فقط امیدوارم AMD مشکل درایور نداشته باشه
من خودم خیلی تخصصی ندارم ولی یوتوبر ها میگفتن 3080 بخاطر میزان وی رم تا چند سال دیگه برای ultra 4k به مشکل میخوره

اما احتمالا انویدیا توی 3080ti این مشکلو حل کنه

درکل برای بالارده یا 6900xt یا 3080ti (اگر با قیمت خوب بیاد )
و بسته به سلیقه که چه امکانی رو بیشتر بخوای باید بین این دوتا انتخاب کرد

• Love

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746

بزرگوار یه مدت !؟ نزدیک یک سال شد ، کما اینکه هنوز برای یک سری حل نشده !

من واو میزنم خیلی مواقع ، یکی داشتیم توی گیلدمون 2080Ti داشت ، خیلی خوشحال همون اوایل عرضه رفت خرید انگلستان زندگی میکرد ، اولین بار که آمد توی بازی رفتیم ریید سیستممش کرش کرد !!! نزدیک 2 ماه طول کشید ولی مشکلش به طور کامل حل شد ... بعد منم 5700XT داشتم منم به مشکل خورده بودم ولی ماله من تازه چند ماه پیش مشکلش حل شد :D نزدیک یک سال طول کشید تا مشکلم حل بشه !

واقعیت رو بگم به نظرم هیچوقت دیگه گرافیک AMD نخواهم خرید چون درایوراش خیلی مریضن و خیلی طول میکشه درست بشن و این واقعا تجربه خیلی بدی بود برای من یکی مخصوصا توی ذهنم مونده.هرچند سعی می کنم اگر مثل الان سری معرفی کردن نظر Biased نباشه و بدون این اتفاقی که برام افتاده نظر بدم ، ولی واقعا تجربه گندی بود.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من بازی داستان محور بازی میکنم نه کانتر
که fps برام مهم باشه
برا من فقط و فقط داستان و گیم پلی و کیفیت تصویر اهمیت داره والسلام
اصلا من اول سونی فن هستم بعد یه سیستم هم انداختم اون وسط واسه خودش شاد باشه8->
بخاطر همون کیفیت تصویر و گیم‌پلی گفتم همچین چیزی رو چک کنید.

در غیر بنا به فرموده‌تون برای کمپینگ مد و سینگل پلیر به های اند احتیاجی نیست. سونی نمی‌دونم چی بود این وسط

• Love

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,051
نام
Ali
بزرگوار یه مدت !؟ نزدیک یک سال شد ، کما اینکه هنوز برای یک سری حل نشده !

من واو میزنم خیلی مواقع ، یکی داشتیم توی گیلدمون 2080Ti داشت ، خیلی خوشحال همون اوایل عرضه رفت خرید انگلستان زندگی میکرد ، اولین بار که آمد توی بازی رفتیم ریید سیستممش کرش کرد !!! نزدیک 2 ماه طول کشید ولی مشکلش به طور کامل حل شد ... بعد منم 5700XT داشتم منم به مشکل خورده بودم ولی ماله من تازه چند ماه پیش مشکلش حل شد :D نزدیک یک سال طول کشید تا مشکلم حل بشه !

واقعیت رو بگم به نظرم هیچوقت دیگه گرافیک AMD نخواهم خرید چون درایوراش خیلی مریضن و خیلی طول میکشه درست بشن و این واقعا تجربه خیلی بدی بود برای من یکی مخصوصا توی ذهنم مونده.هرچند سعی می کنم اگر مثل الان سری معرفی کردن نظر Biased نباشه و بدون این اتفاقی که برام افتاده نظر بدم ، ولی واقعا تجربه گندی بود.
کلا وگا و ناوی۱ دوران گذار amd بودن بنظرم مثل سری 1000 رایزن که یه سری مشکلات داشت ولی الان تو رایزن 3000 همشون برطرف شدن ، الان ناوی2 با یه معماری پخته تر هست که برای پرچمداری اومده
من 5700xt رو نداشتم پس قطعا نظر شما معتبر تر از حرف منه اما همونطور که فرمودید نباید بر اساس اون کارت دید منفی به کل سری 6000 داشت
درکل امیدوارم نقد های مستقل بیاد و در حد اعداد کنفرانس باشه اینجوری چه اونی که میخواد nvidia ببنده چه amd برد میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر