جدید ترین اخبار سخت افزار و نرم افزار بازار PC

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
مانیتور XENEON FLEX از Corsair که چند ماه پیش معرفی شد و قابلیت خم شدن به میزان دلخواه با دست رو داره در 15 دسامبر با قیمت 1999$ عرضه می شه.
پنل مانیتور OLED هست و از HDR 1000 پشتبانی می کنه. سایز مانیتور 45 اینج Ultra Wide هست و رزولوشن اون 3440x1440 و رفرش ریت اون 240Hz هست.

XENEON-FLX-1.jpg XENEON-FLX-2.jpg

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
مانیتور XENEON FLEX از Corsair که چند ماه پیش معرفی شد و قابلیت خم شدن به میزان دلخواه با دست رو داره در 15 دسامبر با قیمت 1999$ عرضه می شه.
پنل مانیتور OLED هست و از HDR 1000 پشتبانی می کنه. سایز مانیتور 45 اینج Ultra Wide هست و رزولوشن اون 3440x1440 و رفرش ریت اون 240Hz هست.

View attachment 278326View attachment 278327
فقط میشه گفت WOW چه کیفیتی داره 😍

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238

View attachment 278326View attachment 278327
من نمی دونم واقعا خمیده بودن صفحه نمایش چه معنی داره یه زمانی بیرون بود حالا گود شده مسخره بازی جهت فروش کالا

• Like
Reactions: Annunaki ™

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
این مانیتور Corsair به طور قطع پنل اش LG اه چون یکمی بعد LG دقیقا یه شوکیس همینجوری داشت از پنل هاش.
من با توجه به نقد های اولیه ای که خوندم در کنار قیمت 2000$ این مانیتور به نظرم ارزش خرید نداره. در کمال تعجب هم کماکان از درگاه های نسل قبلی HDMI 2.0 و DP 1.4 استفاده می کنه.
حقیقتا من کاربردی برای دستی خم کردن و صاف کردن مانیتور نمی بینم. از لحاظ تکنولوژی باحاله ولی خوب چیزی نیست که شما بخوای استفاده خاصی ازش ببری. نهایتا یکی دوبار باهاش ور می ری خسته می شی توی یک حالت نگهش می داری.
فکر می کنم در نهایت این ایده هم مثل مانیتور های سه بعدی به زباله دان تاریخ بپیونده :D

در کل مانیتور های OLED خوش قیمت خیلی دور نیستن.
فکر می کنم تا آخر 2024 تعداد قابل توجهی مانیتور OLED با قیمت منطقی داشته باشیم.

من نمی دونم واقعا خمیده بودن صفحه نمایش چه معنی داره یه زمانی بیرون بود حالا گود شده مسخره بازی جهت فروش کالا
به نظر من سایز بالا خمیده UW تجربه بهتری می ده تا فلت 16:9 یا حتی همون فلت UW.
برای یک سری بازی ها مثل Racing ها و Flight Simulator و .. هم خیلی جوابه. همینطور برای یک سری کاربری ها مثل برنامه نویسی و ادیت صدا و ...
من خودم کماکان به نظرم بهترین سایز مانیتور بسته به میز 27-32" اه 16:9 هست.
برای برنامه نویسی هم به نظرم 2 تا 3 عدد 27" خیلی جوابه. یک یا دو عدشش رو 90 درجه بچرخونی عالی می شه. خیلی بهتره تا همچین مانیتوری گرفتن./

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
برای یک سری بازی ها مثل Racing ها و Flight Simulator و .. هم خیلی جوابه. همینطور برای یک سری کاربری ها مثل برنامه نویسی و ادیت صدا و ...
برای برنامه نویسی هم به نظرم 2 تا 3 عدد 27" خیلی جوابه. یک یا دو عدشش رو 90 درجه بچرخونی عالی می شه. خیلی بهتره تا همچین مانیتوری گرفتن./
اذیت کننده س کجاش جذابه تی وی هاش که نیومده فیل شدن رفتن مانیتورهاشم به زور نگه داشتن این خط اینم نشون این منحنی هم در اینده بر چیده می شه مگه همون برای کارهای ترید اینا بچسبونیش به هم کارایی داشته باشه

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,594
نام
alireza
این مانیتور Corsair به طور قطع پنل اش LG اه چون یکمی بعد LG دقیقا یه شوکیس همینجوری داشت از پنل هاش.
من با توجه به نقد های اولیه ای که خوندم در کنار قیمت 2000$ این مانیتور به نظرم ارزش خرید نداره. در کمال تعجب هم کماکان از درگاه های نسل قبلی HDMI 2.0 و DP 1.4 استفاده می کنه.
حقیقتا من کاربردی برای دستی خم کردن و صاف کردن مانیتور نمی بینم. از لحاظ تکنولوژی باحاله ولی خوب چیزی نیست که شما بخوای استفاده خاصی ازش ببری. نهایتا یکی دوبار باهاش ور می ری خسته می شی توی یک حالت نگهش می داری.
فکر می کنم در نهایت این ایده هم مثل مانیتور های سه بعدی به زباله دان تاریخ بپیونده :D

بله عزیز پنلش ال جی هست و خود ال جی هم این مانیتور رو داره که ۵۰۰ دلار گرونتره...ولی ۴۲ اینچ هست و ۴کی (در اصل همون tvالجی اولد c2 هست) و از همه مهمتر خودش موتور داره واسه خم کردن و دستی خم نمیشه

سایت:

LG OLED Flex (42LX3QPUA) | LG USA

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل

بنده هم الترا واید صفحه تخت داشتم هم الترا واید خمیده
آشغال تر از خمیده مانیتور پیدا نمیشه اصلا بازی دو بعدی که نمیشه توش بازی کرد کلا سرگیجه میگیری
من دو هفته نتونستم تحملش کنم فروختم رفت
ولی الترا واید معمولی خیلی خوبه

• Like
Reactions: jetalpha

Extreme V5

کاربر سایت
Oct 28, 2022
104
نام
VahiD
https://s6.uupload.ir/files/photo_2022-12-06_23-57-28_lrts.jpg

6900 2 فریم :lol:=))

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
به احتمال زیاد 4080 کاهش قیمت داشته باشه بعد از مدتی به نسبت بقیه کارت ها (روی 999 فیکس بشه )
چون اگر این کار انجام نشه اشتباه هستش .
ظاهرا انویدیا صدای ملت ایران را شنیده و میخواد کاهش بده قیمت کارتش را !
اگر روی 1000 تا فیکس بکنه AMD به شدت زیر فشار میره و اونهم مجبور میشه کاهش بده قیمتش را

یک انتخاب دیگه هم داره که !
یک کارت 7900XTXT PRO خوفناک بده بیرون که دندون خرگوشی تک اسپات نشون بده این Almighty میتونه Hitman را بهتر اجرا میکنه !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر