جدید ترین اخبار سخت افزار و نرم افزار بازار PC

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
گرافیک 4080 بزودی با قیمت 30 تومن همه جا موجود میشه ببینید کی گفتم خخخخخ =))

حالا که دلال جماعت حاضر شده این کارت رو با قیمت مصوب MSRP انویدیا بفروشه بدون شک قیمتش به زودی زیر قیمت مصوب هم میاد :D
هنوز کارت های رقیب عرضه نشدن. واقعا امیدوارم رقابتشون انقدری خوب باشه که کمر قیمت سری 4000 رو بشکونه
شش ماهه میخوام کارت بگیرم نه دلم میاد حالا که انقدر صبر کردم برم سراغ نسل قبل و 3000 بگیرم نه هزینه سری 4000 منطقیه که آدم بره سمتش!

• Like
Reactions: Natural Killer

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
حالا که دلال جماعت حاضر شده این کارت رو با قیمت مصوب MSRP انویدیا بفروشه بدون شک قیمتش به زودی زیر قیمت مصوب هم میاد :D
هنوز کارت های رقیب عرضه نشدن. واقعا امیدوارم رقابتشون انقدری خوب باشه که کمر قیمت سری 4000 رو بشکونه
شش ماهه میخوام کارت بگیرم نه دلم میاد حالا که انقدر صبر کردم برم سراغ نسل قبل و 3000 بگیرم نه هزینه سری 4000 منطقیه که آدم بره سمتش!
نگران نباش قشنگ میشکنه ولی از من به شما نصیحت یک دونه گرافیک بردار شده از 3000 nvidia یا 6000 AMD
حداقل اگر قیمتشون رشد کنه گرافیک داری میتونه با فروشش یک گرافیک بهتر باز بخری
ریال نگه ندار
بعد فکر نکنید دیگه این نسل ضعیفه
فوق العاده گرافیک های قوی ای هستن
بابا ملت دارن هنوز با gtx 1060 1070 بازی میکنن
من نمیدونم توی این فروم چرا همه دور بر 3080 4090 میچرخن
از تلویزیون خریدن که دیگه نگم فقط oled پیشنهاد میدن =))

آخرین ویرایش:

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
میگن باز قیمت کارتای کارکرده تو ebay افزایش پیدا کرده، دلیلشم هجوم جماعت حرومزاده اسکالپر برای بالا بردن دوباره قیمت کارتای نسل قبل هست، امیدشون از سری 4000 بریده شده فعلن، امیدوارم حقیقت نداشته باشه تازه قیمتا داشت خوب میشد هنوزم بالاست ولی خب بهتر میشد به مرور زمان اگه بزارن.
من خودم دقیقا یک سال بیش 21.5 دادم کارت 6600xt خریدم، الان ازم 5 تومن میخرن :D ولی میشه سه چهارتومن روش گذاشت و مثلا 6800 خرید، یک سال پیش اصلا 6800ی موجود نبود که بشه خرید.

• Smile
Reactions: m.a.t and hitman68

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
نگران نباش قشنگ میشکنه ولی از من به شما نصیحت یک دونه گرافیک بردار شده از 3000 nvidia یا 6000 AMD
ریال نگه ندار
برای اینکه مفت شده با پول 3060 قدیم الان می شه 3090 خرید
تلویزیونم اولد c1 خیلی قیمتش مفت شد خیلی ها خریدن فهمیدن اولد چیه الان همه پیشنهادش می شن از داستان برنش که بگذریم اصلا رقیب نداره
میگن باز قیمت کارتای کارکرده تو ebay افزایش پیدا کرده، دلیلشم هجوم جماعت حرومزاده اسکالپر برای بالا بردن دوباره قیمت کارتای نسل قبل هست، امیدشون از سری 4000 بریده شده فعلن، امیدوارم حقیقت نداشته باشه تازه قیمتا داشت خوب میشد هنوزم بالاست ولی خب بهتر میشد به مرور زمان اگه بزارن.
من خودم دقیقا یک سال بیش 21.5 دادم کارت 6600xt خریدم، الان ازم 5 تومن میخرن :D ولی میشه سه چهارتومن روش گذاشت و مثلا 6800 خرید، یک سال پیش اصلا 6800ی موجود نبود که بشه خرید.
بله خیلی وقته که شده و کلا همه جا کارت گرون و حتی نایاب شده من نوتیفیکشن گرافیک دارم قبلا روزی 30 40 تا 3080 اگهی می شد الان هفته ای چنتا به بازار تزریق می شه
هنوزم بالاست؟ یعنی اگر یک عده مفتم بخرن باز می گن گرونه:D
کارت اکبند اما البته بله در ایران گرونه یا تقریبا گرونه اما بازار دست دومش مفته واقعا یک دفعه یک ماینر میاد تعداد بالا می ریزه قیمتا ساکن می شه اما به مرور بالا می ره قیمت تا تنور داغه بچسبونید بعضی ها دیدم منتظر سری 4000 هستن تا اونا بیاد هم دلار بالاتر رفته هم قیمتشون بالاست اما کارت های جالبی نیستن این بازار خوبم از دست می دید حتی اگرم دنبال سری جدید هستید فعلا یک کارت خوب خوش قیمت بخرید بعد نهایت با همون قیمت یا یکم ضرر می فروشید

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
این مادربردهای x670 سری جدید amd ryzen x7 تو بازار ایران موجود شده ؟
کسی اطلاعی داره ؟
همینطور پردازنده های این سری از AMD ؟!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ریال نگه ندار
Oled چیز عجیبیه. من خبط کردم گرفتم. واقعا دیگه نمیشه با TV دیگه‌ای بازی کنی🤣😁 قضیه بنزه، بعدش پشت ماشین دیگه‌ای صفا نمیده😁

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
بر طبق گزارش ها Nvidia قیمت کارت RTX 4080 رو در اواسط دسامبر کاهش می شه تا بتونه با 7900 XTX رقابت کنه.
به جز این در حال حاضر شایعه نسبتا قوی، قیمت 4090 و 4080 در اروپا با قدرت گرفتن دوباره یورو نسبت به دلار 5 درصد کاهش پیدا کرد.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
قیمت 4080 و 4090 به خاطر تغییر ارزش یورو نسبت به دلار تو اروپا به ترتیب به 1399 و 1859 یورو کاهش پیدا میکنه
الان که ارزشش بیشتره باید کمترم باشه 200 تا 250 یورو خیلیه

کارت 4070 قراره 5 jan یعنی 15 دی عرضه بشه دقیقا یک ماه دیگه قیمت احتمالی 900 دلار هست

NVIDIA_GeForce_RTX_40_Series_Specs.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t and Rize Mize

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
این مادربردهای x670 سری جدید amd ryzen x7 تو بازار ایران موجود شده ؟
کسی اطلاعی داره ؟
همینطور پردازنده های این سری از AMD ؟!
اصلا به صرفه نیست. مادربورد گرون، رم اش هم گرون. AMD هم مجبور شد تولید CPU رو کاهش و قیمتش هم کم کنه، چون به همین دلایل کسی نمی خرید.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
اصلا به صرفه نیست. مادربورد گرون، رم اش هم گرون. AMD هم مجبور شد تولید CPU رو کاهش و قیمتش هم کم کنه، چون به همین دلایل کسی نمی خرید.
الان اونجا که هستی موجود شده رم و مادربرد و پردازنده هاش ؟؟

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
الان اونجا که هستی موجود شده رم و مادربرد و پردازنده هاش ؟؟
یک ماه پیش که من رفتم ایران اومده بود همه چیزش با گارانتی قیمتشم عین قیمت دلاریش بود و مناسب تر از اینتل اما مشتری براش نیست

• Love
Reactions: Annunaki ™

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر