جام فیفا 13 خلیج همیشه فارس (جایزه دار)

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
اولاً من دوست عزیز شما نیستم . 2 روزه همش التماس می کنم بیا برای بازی شبم که نزدیک ساعت 1 بود اومدیم گفتم لگ داره من دارم پیغام میدم xmb هستم شما دقیقه 4 برداشتی توپو میزنی دروازه میگم آقا لگ داره من اینورم دارم پیغام می نویسم شما میگی دقیقه 10 گل زدم من کلاً با شما هیچ حرفی ندارم .

هرچی مدیر و استارتر تصمیم بگیره اونه شما هم لطف کن پیغام نده اینجا بحثو منحرف نکن .

بازی هم میکنی جدا از این نتایج بیا دوستانه با تیم تخصصی خودم بهت بگم چندن چندی ....

یاعلی موفق باشی .
عزیز من یادم هست شما با امین هم از این مشکلات داشتی تو جام قبل به خدا یه بازی انقدر ارزش نداره که سرش اینکارا انجام بشه استاپ کردن اومدن بیرون به خاطره باخت یا برد فقط سرعت بازیارو میاره پایین بازییاتون کامل درست انجام بدید اگه باختیدم مردونه قبول کنید اگه لگ بودم خیلی زیاد بود اول با حریف توافق کنید بعد بیاید بیرون موفق باشی

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
NEW-AHN- Ahmad_74

بازی انجام شد

بازی اول 2 -0 ایشون برد ( البته اینم بگم من نمیدونستم باید چطور پنالتی زد و یک پنالتی از دست دادم :()
بازی دوم هم به خاطر اینکه ریا نشه 1-0 ایشون رو بردم

تازه من روزه بودم و قبلش زیر آفتاب بودم

:d

بازی بعدیه من با کی هست ؟

B I J A N EBL

کاربر سایت
Apr 7, 2011
152
عزیز من یادم هست شما با امین هم از این مشکلات داشتی تو جام قبل به خدا یه بازی انقدر ارزش نداره که سرش اینکارا انجام بشه استاپ کردن اومدن بیرون به خاطره باخت یا برد فقط سرعت بازیارو میاره پایین بازییاتون کامل درست انجام بدید اگه باختیدم مردونه قبول کنید اگه لگ بودم خیلی زیاد بود اول با حریف توافق کنید بعد بیاید بیرون موفق باشی

سلام

داداش شما فکر کنم از اون آدمایی هستی که همش تو کار این اون دخالت میکنی درسته ؟؟
آخه این مشکل من و مهدی چه ربطی به تو داره /؟ مگه ما بازی شماها دخالت میکنیم ؟؟

جام پیش من 6 تا بازی کردم که فقط یدونش مشکل داشت با امین که اونم همون روز حل شد حالا موندم مشکل شما چیه بامن ؟؟ و هدفت از این پست /؟؟

من کل ماجرا رو بالا نوشتم حالا تصمیم با خود جناب آقای
kritooos

باتشکر

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز

سلام

جام پیش من 6 تا بازی کردم که فقط یدونش مشکل داشت با امین که اونم همون روز حل شد حالا موندم مشکل شما چیه بامن ؟؟ و هدفت از این پست /؟؟

kritooos

باتشکر
نه دخالت نیست چون من تو این جام هستم ممکنه با شما بیفتم حوصله ندارم ببرم یا ببازم دوباره بخواد ازین بحث ها انجام بشه اینطوری همه بدبین میشن همین

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن

سلام

kritooos

باتشکر

چرا لحنت اینقدر تنده؟دعوا داری با همه؟

B I J A N EBL

کاربر سایت
Apr 7, 2011
152
چرا لحنت اینقدر تنده؟دعوا داری با همه؟

سلام

داداش لحن من تند نیست !! من به این عقیده دارم مشکلی که بین دو نفر قابل حله چرا به اینجا کشیده بشه ؟؟؟

من دیشب هم خدمت آقا مهدی عرض کردم که مشکل نت بود دقیقه 87 در بازی اول و دقیقه 88 بازی دوم بازی قطع شد حالا قبول نداره من که باهاش دعوا ندارم استارتر بازیها تصمیم بگیره مورد قبول بنده است ، چطور این آقا مهدی بازی اول که به سود ایشون بود اصلاً یبارم اعتراض نکرد گفت بازی برگشت رو بازی کنیم اما بازی برگشت که بازی قطع شد دقیقه 88 گفت من میخاستم مساوی بگیرم ازت چرا قطع کردی نتو ؟؟؟ من چیکار به نت دارم اگه میخاستی مساوی بگیری 88 دقیقه بازی کردی می گرفتی .

من کلاً اینجا با هیچکس جنگ و دعوا ندارم این بحث هارا هم ایشون شروع کرد وگر نه نتیجه بازی رفت و وبرگشت اینه :

بازی اول میزبان بنده بودم : 2 - 0 به سود آقا مهدی .
بازی دوم میزبان ایشون بود : 1 - 0 به سود من .

تمام .

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
داداش یکی رو جایگزینه من کن منم نیستم اینجوری بازی کنیم هفته دیگه بازی دوم من میشه :D این سبک بازی ها واسه لیگ درسته اما کاپ باید 2 تا 3 روز تمام شه البته نظره منه .منم چون هنوز بازیام نرسیده خب مشکلی نیس یکی میتونه جایگزین شه

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
داداش یکی رو جایگزینه من کن منم نیستم اینجوری بازی کنیم هفته دیگه بازی دوم من میشه :D این سبک بازی ها واسه لیگ درسته اما کاپ باید 2 تا 3 روز تمام شه البته نظره منه .منم چون هنوز بازیام نرسیده خب مشکلی نیس یکی میتونه جایگزین شه
داداش هی نمی شه یه نفر بره از اول نمی یومدی بازی ها قراره کمی فشرده تر بشه
لطفا اون دو نفری که مشکل دارن دیگه موضوع رو اینجا مطرح نکنن و خودم از طریق پیام خصوصی حلش می کنم

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
داداشی نرو میخوام بهت بخورم حذفت کنم;)
ولی بازیا باید خیلی سریعتر پیش بره.
اول از همه باید جدول درست شه.دوما اینکه نباید بازیا روزانه میشد.اونجوری توی دو روز همه گروها بازیاشون تموم میشد نه اینکه هنوز بعضیا یه بازیم نکردن.اگه هرکی هم بازی نکرد سه هیچ به نفع حریف بزن.یه خرده جذبه به خرج یده داداش.

آخرین ویرایش:

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
داداشی نرو میخوام بهت بخورم حذفت کنم;)
ولی بازیا باید خیلی سریعتر پیش بره.
اول از همه باید جدول درست شه.دوما اینکه نباید بازیا روزانه میشد.اونجوری توی دو روز همه گروها بازیاشون تموم میشد نه اینکه هنوز بعضیا یه بازیم نکردن.اگه هرکی هم بازی نکرد سه هیچ به نفع حریف بزن.یه خرده جذبه به خرج یده داداش.
سلام به تمامی دوستان گلم یه معذرت خواهی به خاطر نحوه بازی ها بهتون بده کارم اخه شما وقت گرانبهاتون رو به من دادید اما انگار زیاد از نحوه برگذاری راضی نبودید منو ببخشید چون بار اولم اینطور شد اما حتما تو جام های بعدی مشکلات رو حل می کنم بازم ببخشید اما سعی می کنم این جام رو بهتر پیش ببرم و بهترش کنم تمام سعیم رو می کنم که جام نتیجه داشته باش ممنون

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
سلام

داداش لحن من تند نیست !! من به این عقیده دارم مشکلی که بین دو نفر قابل حله چرا به اینجا کشیده بشه ؟؟؟

من دیشب هم خدمت آقا مهدی عرض کردم که مشکل نت بود دقیقه 87 در بازی اول و دقیقه 88 بازی دوم بازی قطع شد حالا قبول نداره من که باهاش دعوا ندارم استارتر بازیها تصمیم بگیره مورد قبول بنده است ، چطور این آقا مهدی بازی اول که به سود ایشون بود اصلاً یبارم اعتراض نکرد گفت بازی برگشت رو بازی کنیم اما بازی برگشت که بازی قطع شد دقیقه 88 گفت من میخاستم مساوی بگیرم ازت چرا قطع کردی نتو ؟؟؟ من چیکار به نت دارم اگه میخاستی مساوی بگیری 88 دقیقه بازی کردی می گرفتی .

من کلاً اینجا با هیچکس جنگ و دعوا ندارم این بحث هارا هم ایشون شروع کرد وگر نه نتیجه بازی رفت و وبرگشت اینه :

بازی اول میزبان بنده بودم : 2 - 0 به سود آقا مهدی .
بازی دوم میزبان ایشون بود : 1 - 0 به سود من .

تمام .
ایشون قبل بازی هم لحن بسیار بدی داشتند وقتی ده دقیقه زدیم و من گل زدم رفتن بیرون بعد پیام دادند"باشه فردا بزنیم الان نمیشه.باز نری تو تاپیک ش.ع.ر بگی حوصله ی بحث ندارم"اگه خواستید عکس هم میزارم
اقا بازی اول قبول مشکل نت بود بازی دقیقه 87 قطع شد
ولی شما جوابای منو نمیخونی نه
انقدر نتیجه برات مهمه؟
بازی اول چون شب قبل 10 دقیقه بازی کرده بودیم من گفتم خوب عیبی نداره با اون ده دقیقه درست میشه
ولی بازی دوم مشکل نت نبود
شما زیر فشار بودی که ی توپ رو دروازباننت گرفت سریع استاپ کردی از بازی اومدی بیرون
لطفا ما رو چیز فرض نکن
بازی اول 3-0 به نفع من
بازی دوم هم که بچه بازی شما نذاشت بازی تموم شه
منم نیستم جذفم کنید
متسفانه مدیریت ضعیفه

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
ایشون قبل بازی هم لحن بسیار بدی داشتند وقتی ده دقیقه زدیم و من گل زدم رفتن بیرون بعد پیام دادند"باشه فردا بزنیم الان نمیشه.باز نری تو تاپیک ش.ع.ر بگی حوصله ی بحث ندارم"اگه خواستید عکس هم میزارم
اقا بازی اول قبول مشکل نت بود بازی دقیقه 87 قطع شد
ولی شما جوابای منو نمیخونی نه
انقدر نتیجه برات مهمه؟
بازی اول چون شب قبل 10 دقیقه بازی کرده بودیم من گفتم خوب عیبی نداره با اون ده دقیقه درست میشه
ولی بازی دوم مشکل نت نبود
شما زیر فشار بودی که ی توپ رو دروازباننت گرفت سریع استاپ کردی از بازی اومدی بیرون
لطفا ما رو چیز فرض نکن
بازی اول 3-0 به نفع من
بازی دوم هم که بچه بازی شما نذاشت بازی تموم شه
منم نیستم جذفم کنید
متسفانه مدیریت ضعیفه
مشکل از طریق پ.خ حل شد
بعدم داداش وایسا من این همه مطلب شما و ایشون رو بخونم بعد بگو مدیریت ضعیفه نتایچ شما تایید شد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر