جام فیفا 13 خلیج همیشه فارس (جایزه دار)

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
خیلی تاپیک قاتی پاتی و شلوغ شده. پست اول رو اگه میشه با چیزایی که باید گفته میشه ویرایش کنید.
بعد اینکه چرا گروه دوم 6 نفر توشن؟
خب اینایی که اضافه میان گروه هارو اضافه تر میکنیم دیگه.
AhN @
این قضیه نصف هزینه چه صیغه ایه؟ :|
عزیزم اگه شما کمی دقت کنید اون گروه شش نفر نیست چهار نفر و اسم های دوستان گلم باعث شده شما فکر کنی 6نفره الان خودم اون خطه رو قرمز کردم تا دیگه مشکلی پیش نیاد دوم اینکه به ماهم بگید قضیه نصف هزینه چه صیغه ایی. اخه دوست گلم اینو یکی از دوستان شوخی کردن چرا شما جدی گرفتی

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,539
نام
ایلیا
مطمعنید اگه هستید حذف کنم اگر هم فکر می کنید تا دوشنبه درست می شه به اخرین بازی جاتونو عوض کنم
به مخابرات نمیشه اطمینان کرد ... برای این که مشکلی تو روند جام پیش نیاد حذفم کنید بهتره

Dani.dead

کاربر سایت
Oct 24, 2012
122
نام
DaNi ......
اقا کسی که قرار بود بازی کنم باهاش قرار بود ۳ بیاد الان ۳:۲۰ هنوز نیومده ....... !
داداش اومدی به من زنگ بزن

بازی انجام شد رفت ۶ - ۱ من بردم
برگشت ۱ - ۰ من بردم

Last edited by a moderator:

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
اینم از جریانه ما

اقا بیژن ساعت 6:50 دقیقه پیام دادن گفتند الان بیا بزنیم منم گفتم الان وقته افطاره و منم گشنمه و اینا ولی چون اصرار کرد با این که مهمون داشتیم ان شدم
گفتند قوانین رو که میدونی اینوایت بده منم دادم 5 دقیقه منتظر بودم اخر ایشون افلاین شدن
اگه نمیخاستین بیاین چرا ما رو ضایع میکنی جلو مهمونا:D؟

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
خب من انصراف ميدم لطفا حذفم كنيد بازي نكنن فايده نداره
دوست عزیز من خودم هی اینور اونور می زنم که بازی های شما کامل باشه بعد شما راحت می گی انصراف می دم..... بازی که می کنن اما هی اینور اونور می کنن شب بیشتر بچه ها بازی میکنن ببینم چند نفر شب بازی می کنن بعدم اگر هم از می خواستید وارد شید و بعد انصراف بدید وارد نمیشدید کلا اگه می خواین انصراف بدین بگین تا یکی دیگه بیاد جاتون

- - -ویرایش - - -

نتیجه که داره
ایشالله همه بازیاشونو انجام بدن

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4 Beta
شما هم تروخدا بشون بگین من هر روز هم به موبایلشون هم تو یوزرش می دم تا بفهمن شما هم بشون بگین
ممنون

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
بازی که می کنن اما هی اینور اونور می کنن شب ممکن بیشتر شه بعدم خیلی هاشون بازی می کنن اگر هم از می خواستید وارد شید و بعد انصراف بدید وارد نمیشدید کلا اگه می خواین انصراف بدین بگین تا یکی دیگه بیاد جاتون
بازيا انجام بشه مشكلي نيست جدول هم بزاريد جذاب بشه منظورم اينه بي فايده نباشه جام نصفه كاره بمونه

- - -ویرایش - - -

من خودم بيشتر ظهر ها ميتونم بازي كنم سرعتا هم بهتره ظهر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر