جام فیفا 13 خلیج همیشه فارس (جایزه دار)

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
من با جناب فرزین بازی کردم
اول میزبان من ۵-۲ میزبان ایشون ۲-۱ باختم
آقا دفاع ۵ نفرت بد جوری رو اعصابه نمیشه تو دفات بازی کرد پاسا پشت دفاع نمیتونستم بدم منم تمام بازیم روی این روشه
در کل بازیتون خوب بود
بازی به جه صورته ؟
جدول بزارید مشخص شه
لیگه یا حذفی ؟

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
بازی من و i_mad انجام شد رفت 5_2 و برگشت 2-1 بردم رفت ایشون میزبان بودند برگشت من

- - -ویرایش - - -

من با جناب فرزین بازی کردم
اول میزبان من ۵-۲ میزبان ایشون ۲-۱ باختم
آقا دفاع ۵ نفرت بد جوری رو اعصابه نمیشه تو دفات بازی کرد پاسا پشت دفاع نمیتونستم بدم منم تمام بازیم روی این روشه
در کل بازیتون خوب بود
بازی به جه صورته ؟
جدول بزارید مشخص شه
لیگه یا حذفی ؟
فرازم عزيز:d

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
اینم از جریانه ما

اقا بیژن ساعت 6:50 دقیقه پیام دادن گفتند الان بیا بزنیم منم گفتم الان وقته افطاره و منم گشنمه و اینا ولی چون اصرار کرد با این که مهمون داشتیم ان شدم
گفتند قوانین رو که میدونی اینوایت بده منم دادم 5 دقیقه منتظر بودم اخر ایشون افلاین شدن
اگه نمیخاستین بیاین چرا ما رو ضایع میکنی جلو مهمونا:D؟
والا منم وقتی انلاین بود پیام دادم که چرا نمیاید اقای B I J A N EBL یا انصراف نمی دید اما ایشون جواب ندادن ما هم موندیم تو امپاز(اونم نه امپاز،امپاااز) حالا اگه ایشون نمی خوان بیان یه بنده خدای دیگه رو بزارم جاشون باعث تاخیر بازی ها دارن می شن بقیه چی می گن

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
Ahmad_74 لطفا آیدی PSN منو ادد کن تا دوشنبه بهترین بازی دنیا رو با بهترین بازیکن دنیا در کشهکشان راه شیری تجربه کنی :d

PSN ID : NEW-AHN

برای سلامتی AhN کبیر :d صلوات

B I J A N EBL

کاربر سایت
Apr 7, 2011
152
والا منم وقتی انلاین بود پیام دادم که چرا نمیاید اقای B I J A N EBL یا انصراف نمی دید اما ایشون جواب ندادن ما هم موندیم تو امپاز(اونم نه امپاز،امپاااز) حالا اگه ایشون نمی خوان بیان یه بنده خدای دیگه رو بزارم جاشون باعث تاخیر بازی ها دارن می شن بقیه چی می گن

جزئیات پ.خ شد .

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
آقا مبتدی ها رو هم راه میدین ؟ :d منم هستم
PSN ID : Ahmad_74
تیم : بایرن مونیخ

پ.ن : در مورد قانون 8 شب یه تجدید نظر لازمه چون من جز روز های تعطیل اون ساعت خونه نیستم

احمد جون به زودی تو شاهد بهترین بازی دنیا در برابر بهترین بازیکن دنیا خواهی بود ... آماده باش :d:d

برای سلامتی AhN قهرمان 3 دوره مسابقات فیفای برره صلوات

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
Ahmad_74 جان ... تو به زودی شاهد بهترین مسابقه دنیا در برابر بهترین بازی کن دنیا خواهی بود ... تسلیم شو :d

برای سلامتی AhN کبیر ... قهرمان 16 دوره مسابقات فیفای ـــواقعیــــ ـــمجازیــــ صلوات

راستی آیدیمو ادد کن : NEW-AHN

.:BIBAK76:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
140
نام
بابك
بازی من و رضا انجام شد
بازی اول من میزبان بودم 1-1
بازی دوم رضاجان میزبان بودن
Tizhoosh 4-babakfiriz 0

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4 Beta

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
بازی ما هم انجام شد
واقعا متاسفم برای ایشون
ظاهرا نتیجه برای اشون خیلی مهمه
بازی اول 2-0 من بردم که ایشون دقیقه ی 87 شدید زیر فشار بودن اومدن بیرون
من گفتم عیبی نداره چون دیشب 10 دقیقه بازی کردیم و من 1-0 جلو بودم میشه 3-0
گقتند اینوایت بده برای بازی دوم
بازی دوم تا دقیقه ی 83 1-0 به نفع ایشون بود که واقعا زیر فشار بودن همش تیر و تک به تک...
باز ایشون دقیقه ی 85-86 که من داشتم حمله میکردم تا توپ دستشون اومد اومدند بیرون
حالا هم میگن من گفتم چون بازی قبلی 87 دقیقه ود اینم باید 87 دقیقه باشه=))
من به نتیجه ی بازی دوم اعتراض دارم چون حداقل حداقل میشد مساویش کنم
استارتر بگه چیکار کنیم
ضمن اینکه
اصلا از نحوه ی صحبت کردنشون خوشم نیومد خواستید مدرک بدم

B I J A N EBL

کاربر سایت
Apr 7, 2011
152
سلام

خلاصه بعد از 2 روز تلاش شبانه روزی آقا مهدی روزه دار و مومن را به بازی فراخوندم که بازی اول میزبان من بودم و با اینکه لگ بود از سمت بنده چون بازی عقب افتاده بود انجام دادم و بازی با نتیجه زیر تا دقیقه 87 ادامه پیدا کرد ( 2 - 0 ) آقا مهدی منو برد .

بازی دوم آقا مهدی میزبان شد که تا دقیقه 88 بازی ( 1 - 0 ) بنده بردم .

ایشون در بازی اول که 87 قطع شد هیچگونه اعتراضی نکردند اما بازی دوم 88 قطع شد و عقب بود ایشون اعتراض کردند که بنده هم میسپارم به مدیر بخش جناب
kritooos

تیم بنده پرتغال
تیم آقا مهدی بارسلونا

یاعلی

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
سلام

خلاصه بعد از 2 روز تلاش شبانه روزی آقا مهدی روزه دار و مومن را به بازی فراخوندم که بازی اول میزبان من بودم و با اینکه لگ بود از سمت بنده چون بازی عقب افتاده بود انجام دادم و بازی با نتیجه زیر تا دقیقه 87 ادامه پیدا کرد ( 2 - 0 ) آقا مهدی منو برد .

بازی دوم آقا مهدی میزبان شد که تا دقیقه 88 بازی ( 1 - 0 ) بنده بردم .

ایشون در بازی اول که 87 قطع شد هیچگونه اعتراضی نکردند اما بازی دوم 88 قطع شد و عقب بود ایشون اعتراض کردند که بنده هم میسپارم به مدیر بخش جناب
kritooos

تیم بنده پرتغال
تیم آقا مهدی بارسلونا

یاعلی
ی جوری میگید به بازی فراخوندم(:D)انگار تاحالا من نمیومدم
من3 بار شما گفتید اومدم
دوست عزیز بازی اول من اعتراض نکردم چون شبه قبل 10 دقیقه زده بودیم دوما از دستی قطع نشد که ی دفعه ای ارتباطمون قطع شد
ولی بازی دوم شما رفتی بیرون

B I J A N EBL

کاربر سایت
Apr 7, 2011
152
دوست عزیز بازی اول من اعتراض نکردم چون شبه قبل 10 دقیقه زده بودیم دوما از دستی قطع نشد که ی دفعه ای ارتباطمون قطع شد
ولی بازی دوم شما رفتی بیرون

اولاً من دوست عزیز شما نیستم . 2 روزه همش التماس می کنم بیا برای بازی شبم که نزدیک ساعت 1 بود اومدیم گفتم لگ داره من دارم پیغام میدم xmb هستم شما دقیقه 4 برداشتی توپو میزنی دروازه میگم آقا لگ داره من اینورم دارم پیغام می نویسم شما میگی دقیقه 10 گل زدم من کلاً با شما هیچ حرفی ندارم .

هرچی مدیر و استارتر تصمیم بگیره اونه شما هم لطف کن پیغام نده اینجا بحثو منحرف نکن .

بازی هم میکنی جدا از این نتایج بیا دوستانه با تیم تخصصی خودم بهت بگم چندن چندی ....

یاعلی موفق باشی .

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
اولاً من دوست عزیز شما نیستم . 2 روزه همش التماس می کنم بیا برای بازی شبم که نزدیک ساعت 1 بود اومدیم گفتم لگ داره من دارم پیغام میدم xmb هستم شما دقیقه 4 برداشتی توپو میزنی دروازه میگم آقا لگ داره من اینورم دارم پیغام می نویسم شما میگی دقیقه 10 گل زدم من کلاً با شما هیچ حرفی ندارم .

هرچی مدیر و استارتر تصمیم بگیره اونه شما هم لطف کن پیغام نده اینجا بحثو منحرف نکن .

بازی هم میکنی جدا از این نتایج بیا دوستانه با تیم تخصصی خودم بهت بگم چندن چندی ....

یاعلی موفق باشی .
اوکی هر جور راحتید
2 روزه التماس میکنید؟
دیروز ساعت 6:50 پیام دادید من 7:15 خودمو رسوندم ان شدم رفتم تو بازی اینوایت دادم شما رفتی
گفتم تا ساعت 11 انلاین میمونم گفتید اوکی
ساعت 11 شد گفتید ساعت 1-2 باز گفتم باشه
1-2 اومدیم بازی کنیم برای من بازی صافه صاف بود پس لگ از طرفه شما بود نه من
دقیقه ی 10 با مسی گل زدم شما رفتی بیرون هر وقت هم میخاستی پیام بدی استاپ میکردی هیچ وقت تو بازی واینستادی
اوکی در مورد اون خط قرمز هم هیچ مشکلی نیست اگه خواستید با دوستاتون بیاید من هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر