تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
اقا Airblue کرک شده نصب نکنید که دمار از روزگار آیفون در میاره . برین 12 تومن پول بدین همش نسخه اوریج رو نصب کنید ، آپدیت هم شد بتونید استفاده کنید
خیلی ها کارشون به ریستور کشیده با airblue کرک شده . فیرمور 5.1 هم که جیلبریک نمیشه :d
یعنی ریسک از این بالاتر؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
اقا Airblue کرک شده نصب نکنید که دمار از روزگار آیفون در میاره . برین 12 تومن پول بدین همش نسخه اوریج رو نصب کنید ، آپدیت هم شد بتونید استفاده کنید
خیلی ها کارشون به ریستور کشیده با airblue کرک شده . فیرمور 5.1 هم که جیلبریک نمیشه :d
یعنی ریسک از این بالاتر؟

من هم رو ایفون و هم رو آیپد 2 نصب کردم کوچکترین مشکلی هم ندارم.
کافیه یه سری به فروم همسایه که در مورد آیفون هست بزنید تا مشکلاتشون رو ببینید.قطع شدن سند و رسیو هنگ کردن و مشکلات دیگه
در نهایت خوشبینی اگر اتفاقی هم برای دیوایستون نیفته از آپدیت های مفید برنامه محروم میشین . همین الانش 0.9.78 آپدیت شده که مشکل نرفتن فایل ها سر جاش حل شده و امکان مدیریتش با Ifile هم فراهم شده .
همین فروم همسایه که میگی ، خیلی ها توش به مشکل برخوردن خیلی ها هم مثل من هیچ مشکل نداشتن !
به هرحال اگه کسی خیلی دنبال باوتوث هست میتونه برنامه رو بخره ، ولی من با کرک شدش مشکلی نداشتم.

آخرین ویرایش:

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوستان ممنون میشم چندتا سایت فارسی واسه دانلود نرم افزارهای iOS (آیپاد) معرفی کنید که توضیح فارسی هم داشته باشه ، مثل :
سایت تخصصی سیستم عامل آیفون | دانلود بازی آیفون , نرم افزار آیفون
اپلیکشن های رایگان گوشی آیفون�|�iApps Free iPhone Applications
مرسی

این سایت رو هم امتحان کن جالبه . فقط توضیحات بازیش فارسی نیست ولی بروزه

iOSApps.ir | مرجع دانلود رایگان برنامه های آیفون، آیپد و آیپادتاچ

---------- نوشته در 11:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:26 AM ارسال شده بود ----------

من هم رو ایفون و هم رو آیپد 2 نصب کردم کوچکترین مشکلی هم ندارم.

کافیه یه سری به فروم همسایه که در مورد آیفون هست بزنید تا مشکلاتشون رو ببینید.قطع شدن سند و رسیو هنگ کردن و مشکلات دیگه
در نهایت خوشبینی اگر اتفاقی هم برای دیوایستون نیفته از آپدیت های مفید برنامه محروم میشین . همین الانش 0.9.78 آپدیت شده که مشکل نرفتن فایل ها سر جاش حل شده و امکان مدیریتش با Ifile هم فراهم شده .

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
سلام ببخشید میخواستم بدونم برنامه ریختن توی 4s با برنامه itunes چگونه است؟ اگه زحمتی نیست
سلام,
روی نرم افزار که میخواین نصب بشه دابل کلیک میکنین تا آیتونز رو باز کنه,
بعد وقتی آیتونز باز شد سمت چپ روی گوشیتون کلیک میکنین,
وقتی کلیک کردین سمت راست سربرگ نرم افزار هارو انتخاب میکنید,
هدکدوم رو خواستین تیک میزنین و سپس Sync رو از پایین فشار میدین,

اگر جیلبریک هستین پیشنهادم اینه که iFunBox رو نصب کنین,پس از اتصال گوشی از سمت چپ روی "نرم افزار" کلیک و سمت راست توی صفحه مربوط به اون راست کلیک میکنین و از اونجا Install From My Computer یا عنوانی با همین مضمون هست,که اگر کلیک کنید,از تو پنجره باز شده جدید,برنامه رو انتخاب کرده,خودش نصب میشه.

مزیت iFunBox به آیتونز: وقتی حجم نرم افزاراتون رسید به 7 الی 8 گیگ یا بیشتر اون موقع درایو ویندوز الکی پر میشه و برای من که درایو ویندوزم کلا16.5گیگه اصلا خوب نیست,
معایب iFunBox به آیتونز : من تاحالا تو زمینه نصب نرم افزار معایبی ندیدم.

راه سوم:با iFunBox نرم افزار رو میریزن تو Installous (فقط درگ اند دراپ)بعد داخل خود گوشی نصب میکنید.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
سلام ببخشید میخواستم بدونم برنامه ریختن توی 4s با برنامه itunes چگونه است؟ اگه زحمتی نیست

دوستمون راهش رو گفتن . فقط اینکه قبل از اینکار باید appsync 5.0 رو از سایدیا دانلود کنی که فکر کنم داشته باشی

اگر پیغام this is not a valid app هم گرفتی وقتی روی فایل دابل کلیک کردی به این معنی هست که ناقص دانلود شده

یه توصیه دوستانه . شما حتی المقدور واسه هرکاری از آیتونز استفاده کن بعد برو سراغ آیفان باکس . منم خودم تجربه نکردم و تجربه بقیه رو که شنیدم بعد از یه مدت کار با ایفان باکس مشکلات زیادی پیدا میکنی و به ریستور میفتی . چون که پیکره بندی و فایل بندی آیفون رو بهم میریزه .

b2never

کاربر سایت
Aug 29, 2009
27
نام
Amirhosein Asadpour
دوستمون راهش رو گفتن . فقط اینکه قبل از اینکار باید appsync 5.0 رو از سایدیا دانلود کنی که فکر کنم داشته باشی

اگر پیغام this is not a valid app هم گرفتی وقتی روی فایل دابل کلیک کردی به این معنی هست که ناقص دانلود شده

یه توصیه دوستانه . شما حتی المقدور واسه هرکاری از آیتونز استفاده کن بعد برو سراغ آیفان باکس . منم خودم تجربه نکردم و تجربه بقیه رو که شنیدم بعد از یه مدت کار با ایفان باکس مشکلات زیادی پیدا میکنی و به ریستور میفتی . چون که پیکره بندی و فایل بندی آیفون رو بهم میریزه .

دوست عزیز به نظر بنده حرف شما احتمالا درست نیست . البته هر ریسکی همیشه وجود داره اما اگه شما همیشه از ایفون باکس استفاده کنی و دیگه به جز برای ریستور سراغ ایتونز نری هیچ مشکلی پیش نمیاد . حتی اهنگ ها و بقیه موارد هم برای ریختنشون برنامه و راه های دیگه است . کلا معایب ایتونز به فوایدش نمیارزه اما خب وجودش برای ریستور کردن و شناختن ای او اس دیوایس ضروریه . (درایورهای مربوطه )

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
وقتی با وایرلس خونمون به اینترنت وصل میشم ، مسنچر های آیپاد sign in نمیشن .
میگه : cannot connect to internet .
در حالی که توی میل چک کردن و safari مشکلی ندارم .
وقتی هم از یه اینترنت یه جای دیگه وصل میشم sign in میشه .
( ورژن 4.2.1 )

:(

؟؟؟؟

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
دوست عزیز به نظر بنده حرف شما احتمالا درست نیست . البته هر ریسکی همیشه وجود داره اما اگه شما همیشه از ایفون باکس استفاده کنی و دیگه به جز برای ریستور سراغ ایتونز نری هیچ مشکلی پیش نمیاد . حتی اهنگ ها و بقیه موارد هم برای ریختنشون برنامه و راه های دیگه است . کلا معایب ایتونز به فوایدش نمیارزه اما خب وجودش برای ریستور کردن و شناختن ای او اس دیوایس ضروریه . (درایورهای مربوطه )
سلام,
منم الان 6-7 ماهی میشه که ریستور نکردم و گوشیم مثل ساعت داره کار میکنه و همیشه هم از iFunBox استفاده کردم,
در کل من برای سینک موزیک هام و گوش کردن موزیک هام از آیتونز استفاده میکنم چون امکانانت سورت کردنش خیلی زیاده و منم که اکثرا موزیک هام شناسنامه شون کامله خیلی عالیه,برای من امکان ریتینگ موزیک ها خیلی عالیه و همچنین سورت کردن لحظه ای مثلا یه لحظه بر اساس ژانر سورت میکنی اون ژانری که دوست داری از بین صدها موزیک میاد بالا همین طور تعداد دفعاتی که گوش دادی و خیلی چیزای دیگه,
فقط نرم افزار با آیتونز سینک نمیکنم که اعصاب خورد کنه(لا اقل برای من اینطوریه)چون بارها شده برای یه مشکل کوچیک که میخوام تیک نرم افزارا رو بردارم کلشو اخطار پاک کردن میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر