تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
متاسفانه رو خیلی از 4s ها این مشکل هست و دلیلی ذکر شد باگهای فریمور 5.0.1 من خودم رو 5.1 نرفتم ولی گویا رو این فریمور مشکل باتری تا حدودی حل شده

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
چند جا تحقیق کردم مشکل باتری با آپدیت به 5.1 بهتر میشه
بعضی ها از اول هیچ مشکلی نداشتن ، و بعضی ها حتی با آپدیت هم مشکل داشتند

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
سلام,
منم الان 6-7 ماهی میشه که ریستور نکردم و گوشیم مثل ساعت داره کار میکنه و همیشه هم از iFunBox استفاده کردم,
در کل من برای سینک موزیک هام و گوش کردن موزیک هام از آیتونز استفاده میکنم چون امکانانت سورت کردنش خیلی زیاده و منم که اکثرا موزیک هام شناسنامه شون کامله خیلی عالیه,برای من امکان ریتینگ موزیک ها خیلی عالیه و همچنین سورت کردن لحظه ای مثلا یه لحظه بر اساس ژانر سورت میکنی اون ژانری که دوست داری از بین صدها موزیک میاد بالا همین طور تعداد دفعاتی که گوش دادی و خیلی چیزای دیگه,
فقط نرم افزار با آیتونز سینک نمیکنم که اعصاب خورد کنه(لا اقل برای من اینطوریه)چون بارها شده برای یه مشکل کوچیک که میخوام تیک نرم افزارا رو بردارم کلشو اخطار پاک کردن میده.

والا من راستشو بخوای خودم تا حالا با آیفان باکس اصلا کار نکردم و مشکلی هم نداشتم حتی نیازی هم نداشتم برا کار کردن و هرچی شنیدم دارم میگم :d . به هر حال باتوجه به عدم جیلیبریک شدن فعلی 5.1 فیرمور 5.0.1 حکم طلا رو داره . من خیلی از توئیک های سیدیا رو هم نریختم و فعلا هم نمیریزم . چون کار بکشه به ریستور دیگه برنامه و بازی مفتی میپره

اقا ببخشید ما هنوز نفهمیدیم مشکل باتری 4s چیه؟ دوستان اگه میدونن کمک کنن
رو 5.0.1 یه مشکل تقریبا عمومی هست که دومن همه رو گرفته :d . البته من خداییش مشکل زیادی با باتری ندارم . جیلبریک هست بازی هم روزی یه 20 30 مین انجام میدم ولی باز 3 4 روز نگه میداره . البته Celluar Data Automatic date and time automatic carirer location service همه اینا رو خاموش کردم توئیک خاصی هم از سیدیا نصب ندارم

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
سلام بچه ها.... من یه آیپاد تاچ 4 گرفتم که ورژنش 5.0.1 هست... نمیدونم چرا اینجوریه یکم باهاش کار میکنی راحت باطریش کم میشه بعد یهو زیاد میشه ... یا وقتی فول شارژ میکنم از شارژ در میارم 95% شارژ نشون میده... البته یه بار باهاش رو 80 درصد باطری بازیه سه بعدی انجام دادم نزدیک به 2 ساعت بازی کردم 20 درصد شارژش موند و باهاش تا 12 ساعت مداوم آهنگ پخش کردم..می خوام بدونم این باگ واسه خوده ورژن 5 یا باطریش مشکل داره؟

---------- نوشته در 02:11 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:07 AM ارسال شده بود ----------

راستی بچه ها کسی اینجا بازی های جدید گیم لافت رو فروش نداره چون من اینترنت سرعت بالا ندارم دانلود کنم... بازی هایه جدیدشو میخوام مثل 9mm....six gun... gangester riyo... یا یجا معرفی کنید تهران برم بخرم چون این پک هایی که میفروشن همشون مسخرست

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
سلام میخواستم بپرسم که ایفون3gs تا کی برنامه ها رو اجرا میکنه الان تیک میندازه رو بازی ها گرافیک بالا؟ کلا ارزش خرید داره برای کسی که بودجش ۴۰۰-۵۰۰ هست یا گوشی اندرویدی بگیرم؟؟

الان ipod4 ها راهی هست بشه باهاش بی درده سر اسمس زد و زنگ؟

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
سلام میخواستم بپرسم که ایفون3gs تا کی برنامه ها رو اجرا میکنه الان تیک میندازه رو بازی ها گرافیک بالا؟ کلا ارزش خرید داره برای کسی که بودجش ۴۰۰-۵۰۰ هست یا گوشی اندرویدی بگیرم؟؟

الان ipod4 ها راهی هست بشه باهاش بی درده سر اسمس زد و زنگ؟

????!!!!!!!!

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
سلام
يه سوال دارم شايد تكراري باشه:d
من بخوام روي اپد فيلم رو با زير نويس ببينم بايد چيكار كنم و چه برنامه اي مناسبه؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
????!!!!!!!!
به هیچ وجه نرو سراغ 3Gs که دیگه تاریخ مصرفش گذشته ،همین الان هم خیلی از بازی ها و برنامه ها App Store برای 4 به بالا هستن...
سلام
يه سوال دارم شايد تكراري باشه:d
من بخوام روي اپد فيلم رو با زير نويس ببينم بايد چيكار كنم و چه برنامه اي مناسبه؟
برنامه Oplayer واسه زیرنویس sub idx و AVplayer واسه srt و بقیه زیرنویس ها پیشنهاد میشه !
در کل AVplayer بهتره !

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
به هیچ وجه نرو سراغ 3Gs که دیگه تاریخ مصرفش گذشته ،همین الان هم خیلی از بازی ها و برنامه ها App Store برای 4 به بالا هستن...

برنامه Oplayer واسه زیرنویس sub idx و AVplayer واسه srt و بقیه زیرنویس ها پیشنهاد میشه !
در کل AVplayer بهتره !
منم میخواستم بگم 3GS نخره ولی چون خودم نداشتم گفتم اونایی که دارن ممکنه بگن نه,هنوز جواب میده,
حتی برای الانم کسی از من بپرسه 4 یا 4s میگم پولاتو جمع کن 4s بگیر(منظورم این نیست که 4 خوب نیست,4خیلی هم خوبه ولی کسی که الان بخره تا یه ماهه دیگه انگار2نسل عقبه ولی با خرید 4s یه نسل عقب میوفته,اما منی که 1.5ساله 4 دارم و ازش کاملا راضی ام 4s اونقدر منو وسوسه نمیکنه که گوشیمو تعویض کنم و واقعا 4 رو دوست دارم.

برای فیلم هم من از AvPlayer استفاده کردم بنظرم خیلی عالی جواب میده.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
این باتری 4s هم بساطی شده برا ما . مشکلم با زود خالی شدن و مصرف زیاد و اینا نیست . مشکلم اینه که حس میکنم با هر بار شارژ کردن عمر باتری کمتر میشه . امروز هم زدم به شارژ همیشه تا 100 درصد پر میشد این دفعه رو 99 موند

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
این باتری 4s هم بساطی شده برا ما . مشکلم با زود خالی شدن و مصرف زیاد و اینا نیست . مشکلم اینه که حس میکنم با هر بار شارژ کردن عمر باتری کمتر میشه . امروز هم زدم به شارژ همیشه تا 100 درصد پر میشد این دفعه رو 99 موند
واسه من زمانایی که با کامپیوتر شارژ میکنم این اتفاق میوفته باید صبر کنی البته خیلی بیشتر از زمانهای عادی و دوم اینکه سعی کن همیشه بذاری فول بشه شارژ باشه یعنی عکس سوکت رو قسمت باتریت بیاد بعد ازش استفاده کنی و در حال شارژ شدن سعی کن زیادباهاش کار نکنی(کاری که خودم اصلا نمیتونم):d

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
سلام
من از app store بازي gangstar rio رو براي نيو ايپد خريدم بعد از طريق ايتونز روي pc بازي رو دانلود كردم وقتي ايپد رو وصل ميكنم شروع ميكنه به سينك كردن بازي ولي اخرش ميگه itunes failed to install gangstar3 قبلا من برنامه و بازي خريد كردم و مشكلي نداشتم كسي راهي داره براي اين مشكل ؟ ٧ دلار دود شد رفت هوا ~x(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر