تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام من آخر هفته ایشالا میخوام یه آیفون 4 بگیرم ! هفته پیش رفتم تحقیق مغازه داره گفت 2تا ورژن هست یکیش وقتی هکش میکنی خاموش نمیشه و اینا بعد اون گرون تر بود میخواستم بدونم جریانش چیه و اگه میشه بگید کدوم مدل بهتر بگیرم ! آخه من میخوام هم مغازه دار برام بازی و برنامه بریزه هم خودم بتونم از Store app دانلود کنم و خرید کنم ! مرسی !

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
سلام من آخر هفته ایشالا میخوام یه آیفون 4 بگیرم ! هفته پیش رفتم تحقیق مغازه داره گفت 2تا ورژن هست یکیش وقتی هکش میکنی خاموش نمیشه و اینا بعد اون گرون تر بود میخواستم بدونم جریانش چیه و اگه میشه بگید کدوم مدل بهتر بگیرم ! آخه من میخوام هم مغازه دار برام بازی و برنامه بریزه هم خودم بتونم از Store app دانلود کنم و خرید کنم ! مرسی !
سلام جریان از این قراره که:
ورژن 4.1 iOS که وقتی هک شه میتونی خاموشش کنی و دوباره روشنش کنی و هنوز هک باشه.
ورژن 4.2.1 iOS که این یکی وقتی خاموش شه و دوباره روشن شه هکش میپره که البته (its not a big deal :d) میتونی وصلش کنی به کامپیوتر و با دوتا کلیک درجا دوباره هکش کنی {الان آیفون 4 من این ورژن دومیست}
تو هرکدوم رو گرفتی خودت بعدآ میتونی به ورژن دلخواه Update کنی ...
گول این فروشنده ها بی وجدان رو نخور اگه خودت میتونی هک کنی که به طرف بگو واست اصلآ هک نکنه که پول اضافه ندی اگه اهل هک نیستی که بهش بگو هکش کنه
این راهنمای هک دومی است ...
امیدوارم تونسته باشم کمک کرده باشم;)

• Like
Reactions: Ἁlireza

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام جریان از این قراره که:
ورژن 4.1 iOS که وقتی هک شه میتونی خاموشش کنی و دوباره روشنش کنی و هنوز هک باشه.
ورژن 4.2.1 iOS که این یکی وقتی خاموش شه و دوباره روشن شه هکش میپره که البته (its not a big deal :d) میتونی وصلش کنی به کامپیوتر و با دوتا کلیک درجا دوباره هکش کنی {الان آیفون 4 من این ورژن دومیست}
تو هرکدوم رو گرفتی خودت بعدآ میتونی به ورژن دلخواه Update کنی ...
گول این فروشنده ها بی وجدان رو نخور اگه خودت میتونی هک کنی که به طرف بگو واست اصلآ هک نکنه که پول اضافه ندی اگه اهل هک نیستی که بهش بگو هکش کنه
این راهنمای هک دومی است ...
امیدوارم تونسته باشم کمک کرده باشم;)
ولی من حال و حوصله دردسر هک و اینا ندارم ! اگه هک کنم بازم میتونم از Store App استفاده کنم ؟!

mohsen_illidan

کاربر سایت
Nov 11, 2007
71
نام
محسن
:-/

مرسی.

سوال دومتون=برای همه چی جز تلفن.برای بازی/برنامه/پیامک/و.....................
می ارزه بگیرم یا نه؟
به نظر من نمی ارزه من که خریدم تو دو روز دلم رو زد اصلا چیزه مالی نیست بعدشم همیشه احساس کمبود گوشی میکنی
اهنگ ریختن توش که مزخرف ترین کاره اصلا انگار این دستگاه پلیر نیست
من هم psp داشتم هم ds هر جفتش از ایپاد بهتره

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود
اولا مبارک باشه
عزیزمن الان دو تا ورژن تو بازار موجود هست .4.1 و 4.2
همون طور که دوستمون تو ضیح داده فرقاشونو ولی تا یک هفته دیگه هک دومی هم میاد
این مغازه داره ها هم می خواند پول مفت بگیرند وحالا دارند بازار گرمی می کنند می گن 401 بهتر هست چون هک کاملش هنوز نیومده
ولی تازه ورژن 4.2 بهتر هم هست چون هم مشکل انتن دهی حل شد و هم یک افکت تو دوربینتش گذشتند hdr
کلی هم می خواهند پول نرم افزار ازت بگیرند هیچ کاری نداری خودتم می تونی گوشی هک کنی 2 سوت
به نظر من 4.2 بگیر
من خودم هم 4.2 دارم هیچ مشکلی هم نداره ...........:d:d

• Like
Reactions: Silent Storm

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
درود
اولا مبارک باشه
عزیزمن الان دو تا ورژن تو بازار موجود هست .4.1 و 4.2
همون طور که دوستمون تو ضیح داده فرقاشونو ولی تا یک هفته دیگه هک دومی هم میاد
این مغازه داره ها هم می خواند پول مفت بگیرند وحالا دارند بازار گرمی می کنند می گن 401 بهتر هست چون هک کاملش هنوز نیومده
ولی تازه ورژن 4.2 بهتر هم هست چون هم مشکل انتن دهی حل شد و هم یک افکت تو دوربینتش گذشتند hdr
کلی هم می خواهند پول نرم افزار ازت بگیرند هیچ کاری نداری خودتم می تونی گوشی هک کنی 2 سوت
به نظر من 4.2 بگیر
من خودم هم 4.2 دارم هیچ مشکلی هم نداره ...........:d:d

hdr در در ایفون 4 بعنوان دیفالت قرار داره و ربطی به فریمور اون نداره . مشکل انتن دهی هم ربطی به فریمور 4 یا 4.1 و ... نداره اصلا مشکل خاصی هم نیست .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
مشكل انتن دهي ايفون 4 مربوط به شبكه ي 3جي بود كه خداروشكر ايران اصلا 3جي پشتيباني نميكنه

دوم اينكه اون مشكل كلا از ورژن 4.0.1 حل شد ;)

الچ دي ار هم ديفالت گوشي هست !!

ربطي نداره !

تنها فرق 4.2 با 4.1 يك اضافه شدن يك Game Center هست كه در صورت نداشتن وي پي ان و اينترنت سرعت بالا به كار نمياد !
كلا بخش خاصي نيست فقط به اشتراك گذاشتن امتيازات و ركوردها در بازي و امكان ديگه هم اينكه ميتونيد به صورت انلايت و با داشتن حساب اعتباري از روي اين شبكه برا بازيتون اعتبار بخريد !
مثلا تو يه بازي ميخوايد اسلحه بخريد و توانايي اينرو توي بازي نداريد و نميتونيد امتياز رو ببريد بالا !
به اين طريق با پرداخت دلار ميتونيد پول بازي رو توش بخريد و ...
در كل هيچ فرقي بين 4.1 و 4.2 نيست !
هيچ فرقي

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
hdr در در ایفون 4 بعنوان دیفالت قرار داره و ربطی به فریمور اون نداره . مشکل انتن دهی هم ربطی به فریمور 4 یا 4.1 و ... نداره اصلا مشکل خاصی هم نیست .
عزیز من چرا اطلاعت غلط میدی hdr فقط روی نسخه 4.2 هست هر کسی هم بخواد اونو بینه باید فرمورگوشیشو 4.2 کنه

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
دوستانی که ایفون 4 دارن و خوره اش هستند لطفا کمک کنید ..
من میخوام گوشی iPhone 4 بگیرم منتها عجله ندارم فعلا میخولم تحقیق کنم دربازه اش لطف میکنید نکات مهم رو هنگام خرید بگید ؟ و اینکه من بیشتر با گوشی با برنامه ها کار میکنم و آهنگ هم گوش میدم. تا حالا نوکیا داشتم میخواستم ببینم ایفون انتخاب خوبی هست برای این کارها ؟ دوربینش که فک کنم خدا باشه دیگه...!
الان قیمتش چنده ؟ تا بعد از عید چه قد میشه به نظرتون؟
پیشاپیش ممنون

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
من میخوام گوشی iPhone 4 بگیرم منتها عجله ندارم فعلا میخولم تحقیق کنم دربازه اش لطف میکنید نکات مهم رو هنگام خرید بگید ؟ و اینکه من بیشتر با گوشی با برنامه ها کار میکنم و آهنگ هم گوش میدم. تا حالا نوکیا داشتم میخواستم ببینم ایفون انتخاب خوبی هست برای این کارها ؟ دوربینش که فک کنم خدا باشه دیگه...!
پیشاپیش ممنون

آقا شک نکن.
از انجمن تخصصی سیستم عامل آیفون هم می تونی اطلاعات تکمیلی هم بگیری.
قیمت ۱۶ گیگش ۹۳۰. (حدودا)

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
پیشاپیش ممنون
درود عزیز من تازه گرفتم شک نکن که بهترین کار زندگست میکنی اگه بگیری که تا اخر عمرت پشیمون نمیشی
از لحاظ نرم افزاری هم که ایفون کلا حرف اول میزنه انقدر برنامه داره ک خسته میشی :d
واما در مورد اهنگ گوش کردن
من خودم گوشی زیاد عوض کردم این بدون هیچ جوی میگم واقعا صداش از همه بهتر وقوی تر هست
در مورد دوربین که دیگه نگو چنان فیلم برداری میکنه که خشکت میزنه hdواقعی
این طوری بهت بگم که من تو lcd40 اینچ وقتی برای دفعه اول فیلمبرداری خودم دیدم کف و خون کردم:d

• Like
Reactions: Danteppc

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
عزیز من چرا اطلاعت غلط میدی hdr فقط روی نسخه 4.2 هست هر کسی هم بخواد اونو بینه باید فرمورگوشیشو 4.2 کنه

نمیدونم چرا انقدر روی ندونسته هاتون پافشاری میکنید ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عزی دلم اصلا میدونی hdr چیه ؟
اگه میدونی لطف کن برو روی یه ایفون 4 با فریمور 4 یا 4.1 چک کن ببین هست یا نه . انقدر هم با اطمینان حرف نزن که بعدش بیای و اعتراف کنی که اشتباه کردی البته اگه جراتشو داشته باشی .
بنده الان فریمورم 4.1 هستش و hdr رو هم دارم . اگه شک داری تا عکسشو بذارم .اصلا این گزینه روی دوربین ایفون 4 فعال شده حالا شما با چه دلیلی میای میگی روی فلان فریمور هست یا نیست؟
جنابعالی تازه گوشیتو گرفتی و حتما 4.2 یا 4.2.1 ه ولی بنده 5 ماه پیش گوشیمو گرفتم با فریمور 4.1 پس لطفا باهام چونه نزن چون خودم حدود 2 ساله خوره ایفونم .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر