تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

اولا تبریک میگم که به جمع صاحبان بهترین گوشیه دنیا پیوستی:d
1. خوب کاری کردی چون تا 6،5 روز دیگه احتمالا ورژن جدید بیاد ، میتونی هک نکنی ولی مطمعا باش هک کردن بهتره
2. روی آخرین ورژن نه ولی روی ورژن ها پایین تر میتونی یه برنامه نصب کنی که با اون میتونی
3. خودش نه ولی اگه برنامه ای مثل Oplayer واسش بگیری تقریبا میتونی تمام فرمت هارو پخش کنی و حتی زیرنویس هم داشته باشی
4. دقیقا کاری که تو لینک هست انجام بده ، دقیقا ...
راهنمای ایجاد اکانت در iTunes بدون نیاز به Credit card .

موفق باشی
مرسی ! 4 هم درست شد ! :دی
ولی برای بلوتوث ! الان ورژن گوشیم 4.2.1 هستش رو این نمیشه برنامه ریخت که بلوتوثش درست شه ؟!
این برنامه ی OPlayer Free هست یا پولیه ؟! :دی یعنی میشه از تو IApp دانلودش کرد !؟

مرسی ! 4 هم درست شد ! :دی
ولی برای بلوتوث ! الان ورژن گوشیم 4.2.1 هستش رو این نمیشه برنامه ریخت که بلوتوثش درست شه ؟!
این برنامه ی OPlayer Free هست یا پولیه ؟! :دی یعنی میشه از تو IApp دانلودش کرد !؟
رو این ورژن نمیشه
پولیه متاسفانه ولی اگه هک کرده بودی ....
راستی چرا هک نمیکنی خودت؟ iPhone من همین ورژنه ولی هکش کردم اگه نگران خاموش شدنشی اگه خاموش شد دقیقآ با 3 تا کلیک میتونی دوباره هکش کنی سه سوته...

رو این ورژن نمیشه
پولیه متاسفانه ولی اگه هک کرده بودی ....
راستی چرا هک نمیکنی خودت؟ iPhone من همین ورژنه ولی هکش کردم اگه نگران خاموش شدنشی اگه خاموش شد دقیقآ با 3 تا کلیک میتونی دوباره هکش کنی سه سوته...
من اونجا هک نکردم که پول اضافی ندم ! :دی فردا ایشالا ! :دی

سلام مجدد !
آقا الان من میخوام با iTunes از تو iTunes Store برنامه و ... بگیرم ! ولی تو سایتش نمیره ! (چیز هم دارم ولی پیغام میده ) یا صفحه رو نصفه میاره ! مشکل چیه ؟!

از V P N استفاده کن :)
این مشکل ربطی به VP* نداره
سلام مجدد !
آقا الان من میخوام با iTunes از تو iTunes Store برنامه و ... بگیرم ! ولی تو سایتش نمیره ! (چیز هم دارم ولی پیغام میده ) یا صفحه رو نصفه میاره ! مشکل چیه ؟!
از استارت برو تو Internet Options (اگه ویندوز 7 داری سرچ کن) بعد برو تو تب connections بعد روی Lan Settings کلیک کن بعد تیک use a proxy server for lan رو بردار بعدش برو حال کن
XyQ334IaLc339AvhZpPmzIYkPAAAAAElFTkSuQmCC

• Like
Reactions: Ἁlireza
این مشکل ربطی به VP* نداره

از استارت برو تو Internet Options (اگه ویندوز 7 داری سرچ کن) بعد برو تو تب connections بعد روی Lan Settings کلیک کن بعد تیک use a proxy server for lan رو بردار بعدش برو حال کن
XyQ334IaLc339AvhZpPmzIYkPAAAAAElFTkSuQmCC
من تازه فهمیدم قبلش یه پیغام میده که کشوری که انتخاب کردید شامل iTunes Store نمیشه باید با U.S وصل شه بعد از اکانتم میاد بیرون ! میتونم کشور همین اکانتم رو عوض کنم ؟!

-------------------

مرسی جفت مشکلا حل شد ! :دی

فقط یه مشکل دیگه ! برای همه موقع دانلود از iTunes سرعت DL انقد کمه ( با وی پی ... ) یا مشکل از اونه ؟!

آخرین ویرایش:
من تازه فهمیدم قبلش یه پیغام میده که کشوری که انتخاب کردید شامل iTunes Store نمیشه باید با U.S وصل شه بعد از اکانتم میاد بیرون ! میتونم کشور همین اکانتم رو عوض کنم ؟!

-------------------

مرسی جفت مشکلا حل شد ! :دی

فقط یه مشکل دیگه ! برای همه موقع دانلود از iTunes سرعت DL انقد کمه ( با وی پی ... ) یا مشکل از اونه ؟!

خب وي پي انت اي پي كدوم كشوره؟
همون رو بزن ديگه !!!!!

برا منم سرعت داونلود زير 20 هست وقتي از اپ استور داونلود ميكنم !

هم وي پي ان هم مشكل خطوط و ....

دوستان یه آیپاد 4 برام آوردن برای دوستمه ، خاموش کرده ،
الان با redsnow 0.9.6rc8 چجوری باید boot کنمش تا بالا بیاد ؟
=======
درضمن ورژن دستگاه : 4.2.1 هست .
=======
اصلا نمیخوام برنامه و ... پاک بشه (که فکر کنم با رد اسنو هم پاک نخواهد شد)

• Like
Reactions: Ἁlireza
ip ـی که باهاش به اینترنت وصل میشی یا کشوری که هنگام ساخت اکانت آیتونز زدی ساپورت نمیشه .
ipماله usa ـه ! من Region ـه اکانتم رو عوض کردم ولی وقتی میره صفحه بعد ازم Visa , master ... میخواد !
اقا الان من یه ipad دارم یه iphone این ipad رو جیلبریک ـش کردم ولی iphone رو نکردم ، میتونم اون برنامه هایی که Free هست روی ipad رو بریزم رو iphone ؟
اصلا میتونم Sync ـش کنم با PCـه خودم ؟! آخه تو مغازه جیلبریک شده !

آخرین ویرایش:
دوستان یه آیپاد 4 برام آوردن برای دوستمه ، خاموش کرده ،
الان با redsnow 0.9.6rc8 چجوری باید boot کنمش تا بالا بیاد ؟
=======
درضمن ورژن دستگاه : 4.2.1 هست .
=======
اصلا نمیخوام برنامه و ... پاک بشه (که فکر کنم با رد اسنو هم پاک نخواهد شد)

-------------------------------
پاك نميشه
گوشي رو بزن به سيستم
خاموش كن (حتما بزن بعد خاموش كن)
رد اسنو رو اجرا كن
browes رو بزن
ريستور 4.2.1 رو انتخاب كن
نكست كن
نكست كن
بيا روي گزينه ي سوم Just Boot Tether right now
نكست كن
يه كانتر ميار كه شمارش معكوس ميكنه
در اين موقع home + power رو نگه دار ده ثانيه
ده ثانيه يعني لوگوي اپل مياد روي صفحه و ميره
يعد power رو ول كن و home رو انقدر نگه دار تا رد اسنو شروع كنه به اپلود كردن فايل روي گوشي
بعد ولش كن و بذار رد اسنو كار خودشو بكنه و گوشي بياد بالا

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or