تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

بابا ما سوالهامون تخصصی نیستا یکی یه مقدار به ما در مورد این مسائل اولیه توضیح بده ما دیگه اینورا پیدامون نمیشه! :

با سلام

من یک hdtv سامسونگ مدل la22a450c1 که 22 اینچ و 16:10 هست دارم و به تازگی یک 360 مدل modern warfare 2 گرفتم و یک کابل component مایکروسافت هم دارم.
حالا سوالم اینه که وقتی میرم توی تنظیمات کنسول و میخوام حالت تصویر رو انتخاب کنم هرکدوم از حالت های 480p و 720p و 1080i و 1080p رو که انتخاب میکنم تصویر میاد حالا 720p رو انتخاب کنم یا 1080i یا 1080p؟(تلویزیونم ریزولش 1050*1680 هست)
در منوی تنظیمات تلویزیونم وقتی حالت تصویر رو 16:9 میزارم دو تا کادر ریز سیاه بالا و پایین تصویرم میاد و وقتی به حالت عادیش برمیگردونم کادرها میره ولی ظاهرا قسمت کمی از تصویرم رو از دست میدم.16:9 بزارم بهتره؟
بعد از تنظیم ریزوله از من میپرسه 50Hz باشه یا نه و توی هر دو حالت تصویر میاد به نظر شما کدومیش باشه بهتره؟
کابل HDMI بگیرم توی کیفیت صدا و تصویر اثری داره؟

سلام. لطفا یه ال سی دی 26 یا 32 با قیمت مناسب ( حدوده 400 و یا حتی کمتر!) بهم پیشنهاد کنید. نسبت قیمت به امکاناتش خوب باشه. چون دیگه زیاد نمیتونم بازی کنم زیادم نمی خوام خرج کنم. برندش هم آنچنان مهم نیست. ممنون;)

بابا ما سوالهامون تخصصی نیستا یکی یه مقدار به ما در مورد این مسائل اولیه توضیح بده ما دیگه اینورا پیدامون نمیشه! :

1080p مسلما بهتره ، تنظيم هرتز Hz هم هر چي بالاتر بهتر اما فكر مي كنم نهايتا تا 60 Hz بيشتر نشه.

سلام از یک نفر آدم خبره یه سوال دارم. من امروز یک تلویزیون ال سی دی پاناسونیک گرفتم مدل TH-L32X15R که 32 اینچ 800 تومن در اومد برام می خواستم ببینم گزینه خوبی بوده انتخاب کردم برای xbox 360 یا نه در ضمن روش نوشته سری viera 100hz خواهشا یکی به من جواب درست و حسابی بده چون میخام بدونم کابل hdmi بگیرم کیفیت تصویر xbox بیشتر میشه یا نه چون جای 3 تا پورت hdmi1,2,3 داره.

سلام
بچه ها ال سی دی FULL HD 32 بهترین بازار در حال حاضر کدومه؟؟؟؟قیمت و مدل رو لطفا بگید.
دوم اینکه شما LED پیشنهاد می دید یا LCD؟؟؟
LED چقدر رو قیمت میاره؟؟؟
ممنون.

دوستان LCD سایز 22 اینچ ، چی پیشنهاد می کنید و قیمتش چقدره ؟ و یه سوال دیگه الان LCD 22 میتونه 720 یا 1080 رو ساپورت کنه ؟ ممنون
الان که نه ! چند سالی هست به این کیفیت رسیده :d
حول و حوش 200 تومن در نظر بگیر...

هیچ راهی وجود نداره که کنسول PAL رو به تلویزیون NTSC که مولتی سیستم نیست وصل کرد؟
یه تبدیلی هست که میتونی باهاش کارتو راه بندازی. ازین فروشگاه های تبدیل فروشی بیگیر! توپخونه باس گیر بیاد

توصیه من به همه کسایی که میخوان hdtv سایز بالای خوب برای بازی بخرن پلاسمای پاناسونیکه که تاخیر خیلی کمی داره و رنگای فوق العاده شفاف و طبیعی و سرزنده داره.
این چندتا نمونه عکس از پلاسمای پاناسونیک موقع بازی یه چیز خیلی عجیب اینه که وقتی با پلاسما بازی میکنی بازی چند برابر طبیعی تر میشه!!

90c85b0d374745b0916f.jpg

a187c69e1e0a4cf39b64.jpg

الان که نه ! چند سالی هست به این کیفیت رسیده :d
حول و حوش 200 تومن در نظر بگیر...

یه تبدیلی هست که میتونی باهاش کارتو راه بندازی. ازین فروشگاه های تبدیل فروشی بیگیر! توپخونه باس گیر بیاد

دوست عزیز قیمت این تبدیل چنده و میشه با این تبدبل کابل HDMI رو وصل کرد چون به من گفتند کابل Composite خود کنسول کیفیت نداره؟

دوستان میشه بگید تنظیمات xbox رو روی تلویزیون hd رو برام بزارید که بهترین کیفیت رو بزارم بازی کنم در ستینگ xbox360 اگر ممکنه دوستان

تلویزیون من هم سامسونگ 32 اینچ

xbox360 پرمیوم جاسپر

توصیه من به همه کسایی که میخوان hdtv سایز بالای خوب برای بازی بخرن پلاسمای پاناسونیکه که تاخیر خیلی کمی داره و رنگای فوق العاده شفاف و طبیعی و سرزنده داره.
این چندتا نمونه عکس از پلاسمای پاناسونیک موقع بازی یه چیز خیلی عجیب اینه که وقتی با پلاسما بازی میکنی بازی چند برابر طبیعی تر میشه!!

90c85b0d374745b0916f.jpg

a187c69e1e0a4cf39b64.jpg
قیمت 42 اینچش چنده؟

دوست عزیز قیمت این تبدیل چنده و میشه با این تبدبل کابل HDMI رو وصل کرد چون به من گفتند کابل Composite خود کنسول کیفیت نداره؟

این مشکلو من با hdtv تاحالا ندیدم! شما با hdmi کنسولتو به hdtv وصل کردی و مشکل داشتی ؟!!
اون تبدیلی که گفتم یادمه برای ps1 استفاده میکردیم !!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or