تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

قیمت 42 اینچش چنده؟
یک میلیون 400 بود فکر میکنم - مدل G10برای گیم و HD ،وق العادست ولی برای دین SD به هیچ وجه رضایت بخش نیست(SD=TV معمولی و فیلمهای بی کیفیت)-تصاویر هم مثل پنل های LCD و LED براق نیست ،مثلا همین شاتی که از Uncharted 2 میبینی توی LEDو LCD انگار به تصویر نور میتابه و براق تره،ولی توی LCD هیچ وقت نور سیاه رو نمیتونی بصورت کامل ببینی،رنگ ها هم توی پنل های پلاسما طبیعی تر میزنه تا حدی(در بعضی جاها خوبه،مثل همین Street fighter 4 و در بعضی جاها مثل همین Uncharted یجورایی تم خشک و کم رمقی به بازی میده)
مصرف برق هم یک مقداری بالا تره -ولی اگه فقط برای گیم و HD میخوای همین عالیه
LCD های جدید که 100 Hz هستند تاخیرشون اصلا به چشم نمیاد

پیشنهاد میکنم اصلا سمته LED نری- کلا = ریختن پولی اضافی توی جوی اب وقتی B690 ,B670 سامسونگ هستند- LED هاش جدا معنایی ندارند-فقط باریکترند،گرمای بیشتری تولید میکنن،عمر اسپیکر های داخلی پنل هم کمتره نسبت به LCD

کلا هر پنلی بخوای بخری،یکسری معایب داره یکسری فایده-باید برای خودت اولویت بندی کنی ،بعدی بری خرید کنی:)

دوستان میشه بگید تنظیمات xbox رو روی تلویزیون hd رو برام بزارید که بهترین کیفیت رو بزارم بازی کنم در ستینگ xbox360 اگر ممکنه دوستان

تلویزیون من هم سامسونگ 32 اینچ

xbox360 پرمیوم جاسپر
من روی Game Mode میزارم خودش عالی هست.اگه همچین تنظیماتی توی ستینگ داره،بزار روی Game mode

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Arman Sensi
این مشکلو من با hdtv تاحالا ندیدم! شما با hdmi کنسولتو به hdtv وصل کردی و مشکل داشتی ؟!!
اون تبدیلی که گفتم یادمه برای ps1 استفاده میکردیم !!

من هنوز کنسول نخریدم. از بدشانسی قیمت ها رو هم کلی کشیدند بالا. من می خوام چند وقت دیگه برم یک کشوری که سیستم تلویزیونی آن NTSC است. من برای تعطیلات اومدم ایران. تلویزیون من اونجا مولتی سیستم نیست ولی HDTV سامسونگ است. اگه تبدیل برای کابل Composite باشه اونوقت کیفیت کابل Composite بده؟ اگه بده باید تبدیلی بخرم که کابل HDMI رو پشتیبانی کنه؟

بچه ها من می خوام یه مانیتور بگیرم برا ایکس باکسم توجه کنید یه مانیتور نه تلویزیون. چه مارک و مدلی بخرم که در بازار ایران پیدا بشه و کلا ویژه بازی باشه یعنی این مانیتور فقط و فقط جهت انجام بازی ساخته شده باشه تا 25 اینچ می خوام اگه لطف کنید منو راهنمایی کنید به طور مفصل اگه عکسی هم دارید بذارید.

ممنونم از محبت های شما

یک میلیون 400 بود فکر میکنم - مدل G10برای گیم و HD ،وق العادست ولی برای دین SD به هیچ وجه رضایت بخش نیست(SD=TV معمولی و فیلمهای بی کیفیت)-تصاویر هم مثل پنل های LCD و LED براق نیست ،مثلا همین شاتی که از Uncharted 2 میبینی توی LEDو LCD انگار به تصویر نور میتابه و براق تره،ولی توی LCD هیچ وقت نور سیاه رو نمیتونی بصورت کامل ببینی،رنگ ها هم توی پنل های پلاسما طبیعی تر میزنه تا حدی(در بعضی جاها خوبه،مثل همین Street fighter 4 و در بعضی جاها مثل همین Uncharted یجورایی تم خشک و کم رمقی به بازی میده)

پیشنهاد میکنم اصلا سمته LED نری- کلا = ریختن پولی اضافی توی جوی اب وقتی B690 ,B670 سامسونگ هستند- LED هاش جدا معنایی ندارند-فقط باریکترند،گرمای بیشتری تولید میکنن،عمر اسپیکر های داخلی پنل هم کمتره نسبت به LCD

کلا هر پنلی بخوای بخری،یکسری معایب داره یکسری فایده-باید برای خودت اولویت بندی کنی ،بعدی بری خرید کنی:)

من روی Game Mode میزارم خودش عالی هست.اگه همچین تنظیماتی توی ستینگ داره،بزار روی Game mode
ممنون بابت توضیحات.....من یه ماهی هست دارم تحقیق می کنم و به این نتیجه رسیدم که سامسونگ مدل LE40A686M1F رو بگیرم......ولی نمی دونم چرا از SL800 LG بیشتر خوشم میاد ولی طبق گفته ی یکی از دوستان بازی سنتر چسبه قابش میاد رو تصویر!!!! و.......:((

ممنون بابت توضیحات.....من یه ماهی هست دارم تحقیق می کنم و به این نتیجه رسیدم که سامسونگ مدل LE40A686M1F رو بگیرم......ولی نمی دونم چرا از SL800 LG بیشتر خوشم میاد ولی طبق گفته ی یکی از دوستان بازی سنتر چسبه قابش میاد رو تصویر!!!! و.......:((
کلا LG از مضخرف ترین LCD های موجوده- کلا X-vision رو من بیشتر از LG ريالبول دارم چون پنلش سامسونگه

این مدل هم ،مدل عالی هست
http://www.samsungcenter.ir/shop/product_info.php?cPath=42_52&products_id=451

اگه تا مرز این قیمت پول داری،این عالی هست-زیر 40 هم نگیر،بدرد نمیخوره.

امکانات عالی داره-کنتراستشم بالاست-زمان پاسخ گویی تصویرش پایینه، 100Hz هم هست،که تاخیر رو کمتر میکنه در گیم

کلا LG از مضخرف ترین LCD های موجوده- کلا X-vision رو من بیشتر از LG ريالبول دارم چون پنلش سامسونگه

این مدل هم ،مدل عالی هست
http://www.samsungcenter.ir/shop/product_info.php?cPath=42_52&products_id=451

اگه تا مرز این قیمت پول داری،این عالی هست-زیر 40 هم نگیر،بدرد نمیخوره.

امکانات عالی داره-کنتراستشم بالاست-زمان پاسخ گویی تصویرش پایینه، 100Hz هم هست،که تاخیر رو کمتر میکنه در گیم
این تلویزیونی که لینک دادین با ضمانت سام سرویسه ولی من چون بندرعباسم اینجا مستقیم از دبی وارد میشه واسه همین باید سایت سامسونگ دبی رو نگاه کنم(و خوبیش اینه که همین تلویزیون با همین مشخصات اینجا حدودا 250000 تومان ارزون تره) تمام مشخصات این دوتا سامسونگا یکیه بجز کنتراست که اونی که شما معرفی کردین 120000 هستش ولی اون یکی 50000 هستش......
بچه ها من می خوام یه مانیتور بگیرم برا ایکس باکسم توجه کنید یه مانیتور نه تلویزیون. چه مارک و مدلی بخرم که در بازار ایران پیدا بشه و کلا ویژه بازی باشه یعنی این مانیتور فقط و فقط جهت انجام بازی ساخته شده باشه تا 25 اینچ می خوام اگه لطف کنید منو راهنمایی کنید به طور مفصل اگه عکسی هم دارید بذارید.

ممنونم از محبت های شما

رفیق اینجا تاپیک تلویزیونِ........
شما برو اینجا
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=17851&page=202

آخرین ویرایش:
دوستان SONY KLV-32V550A بهتره یا SAMSUNG B690 ؟؟؟
قیمت جفتشونو میشه ذکر کنید.
از این دو ال سی دی بهتر هم هست؟؟؟(32 اینچ)
(32 سه بعدی موجوده در بازار؟)
ممنون.

دوستان SONY KLV-32V550A بهتره یا SAMSUNG B690 ؟؟؟
قیمت جفتشونو میشه ذکر کنید.
از این دو ال سی دی بهتر هم هست؟؟؟(32 اینچ)
(32 سه بعدی موجوده در بازار؟)
ممنون.
به نظر من سامسونگ بهتره چون این سونی های!!! موجود تو بازار ژاپنی نیستند و اصلا کیفیت مناسبی ندارن......من دیروز رفتم بازار تلوزیون اینجا(بندرعباس) دیدم دو تا سونی گذاشته دوتاش هم 40 اینچ یکی هشتصد هزار تومان یکی 2 میلیون و صد هزار تومان....یکیش مالزی یکیش هم ژاپن....اصلا ژاپنیه دکمه هاش ناپدید بودن بعد رو یه قسمت دست میذاشتی دکمه هاش میومدن(لمسی):-o.....دورشم یه حالت شیشه مانند بود.........واسه سه بعدی هم کوچیکترینش فکر کنم 46 بود که سامسونگ داشت!!!:d

رنگاش خشک و کم رمق نیست این عکسا که گذاشتم واسه حالت کالیبره شدس که رنگاش طبیعی میشه وگرنه روی حالت داینامیک ..!!!
چندتا عکس موقع فیلم:
c63b5d36841d47cf9be5.jpg

39a05301960a45ef8fa1.jpg

6243874ec0544c949521.jpg

26df8f82428344518c91.jpg

تازه اینا عکسه اگه قبول نداری برو از tv خودت عکس بگیر ببین چی در میاد بیا با همینا مقایسه کن.

رنگاش خشک و کم رمق نیست این عکسا که گذاشتم واسه حالت کالیبره شدس که رنگاش طبیعی میشه وگرنه روی حالت داینامیک ..!!!
چندتا عکس موقع فیلم:
c63b5d36841d47cf9be5.jpg

39a05301960a45ef8fa1.jpg

6243874ec0544c949521.jpg

26df8f82428344518c91.jpg

تازه اینا عکسه اگه قبول نداری برو از tv خودت عکس بگیر ببین چی در میاد بیا با همینا مقایسه کن.
بلاخره تلویزیون خوبیه یا نه؟:d

بچه ها من میخوام یه مانیتور بگیرم که شباتا صبح بتونم تو اتاقم برم لایو. به نظرتون یه 22" چی میتونم بگیرم

که بهتر باشه؟ ترجیحا LED و فول اچ دی باشه.

دوست عزیز منم بندرعباس هستم . LED 46 Sumsung 3D Seri 7 خریدم اما عینک 3d روش نبود . میخام بدونم این عینک ها که تو سایت ها تبلیغ میکنن به TV هم میخوره ؟ چون نوشته به همراه درایور کارت گرافیک ومناسب با همه مانیتور . حالا میخاستم بدونم که به TV هم میخوره یا نه ؟ قیمت این عینک که تو سایت ایرانی دیدم فقط 8000 تومان بود . اما تو سایت خارجی که search کردم بالای 100$ بود . و اگه این عینک به TV نمیخوره عینک TV رو از کجا میتونم پیدا کنم ؟ دوستای دیگه هم اگه میتونن کمک کنن ممنون میشم .

غیر ممکنه همراش نباشه اگه تلویزیونت سه بعدی بوده........برو ازشون بگیر...در مورد این عینکا هم نه نمیشه حتما باید عینک مخصوص که قیمتاش فوق العاده بالاتره داشته باشی....

پ.ن:از کجا گرفتی..مرجان؟:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or