تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

من خود این g10 رو ندیدم ولی کلا دلم با پلاسما نیست و lcd رو ترجیح میدوم.این مدلی هم که میخوای بگیری به نظر من خیلی خوبه چون من و برادرم رفتیم تلویزیون خریدم اون 22 اینچ b690 گرفت من 40 اینچ 570.باور کن کیفیت 22 اینچه در مقابل مال من خیلی غوله حالا 40 اینچش هم حتما خوبه.ولی کلا اگه مثل من برای اتاق میخوای بگیری 40 نگیر ولی اگه برای جای بزرگ میخوای خوبه چون اتاق من 2*3 متره وقتی میخوام بازی کنم باید اینطوری:eek:برم تو تلویزیون برای همین کیفیت تو نظرم خیلی خوب نمیاد در صورتی که وقتی ازش دور میشم مشکلی نداره

در مورد اون سینمای خانگیش هم که گفتم بده واقعا بده هر کی گرفته پشیمون شده اصلا صدای خوبی نداره و صداش خیلی کمه.وقتی دیسک رو میخونه خیلی صدا میده بعد برای زیرنویس فیلم divx فقط srt رو ساپورت میکنه در صورتی که شنیدم فیلیپس sub/idx رو ساپورت میکنه که حتما خودت میدونی تبدیل srt به sub چقدر راحته ولی برعکسش دهن آدم رو سرویس میکنه.اینا معایب این دستگاه هست حالا تصمیم با خودته

ممنون
من برای اتاق نشمن خونه میخوام- بزرگه! فاصله مبلا 3 تا 3.5 میتره ولی میخوام وقتی تو اشپزخونه نشتیم رو میز چیز تو حلقوممون میکنیم- 10 متر فاصله رو میخوام بتونم!چیزهایی توش ببینم:دی برای همین 40 میخوام- 50 او هم برای خریدش مشکلی ندارم!برای جاشش و بزرگیش مشکل دارم!خونمون 40 بیشتر میاد-قبلی هم 40 بود:smile:

سینما خانوادگی هم یه 425 داشتیم که رو TV Rبلی فعلا دادم فامیلمون!گفتم اینو هنوز معلوم نیست بفروشم یا نه!-این 225 برای اتاق هم بده؟؟؟مت یه اتاق 30 متری دارم-یه LCD 32
ولی سینما خانگی نداره!اینو بزنم به اون:biggrin1:(چون خونواده خبر ندارند این رایگانه!میخوام بپیچونم:دی)

TV چی اونUSB هایی که میخوره فیلم هم نشون میده!میخوام ببینم Sub -idx ساپورت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینم برای خونواده میخوام!چون زیر نویس انگلیسی رو خودم میتونم یکاریش کنم و SRT راحت گیر میاد ولی ،رسی راحت گیر نمیاد!:smile:

این دی وی دی پلیرهای همراه هست که فلش بهش وصل میشه میخوام بدونم با این جور تلوزیونها هم میشه بازی کرد میشه مثلا XB 360 بهش وصل کرد؟

ممنون
من برای اتاق نشمن خونه میخوام- بزرگه! فاصله مبلا 3 تا 3.5 میتره ولی میخوام وقتی تو اشپزخونه نشتیم رو میز چیز تو حلقوممون میکنیم- 10 متر فاصله رو میخوام بتونم!چیزهایی توش ببینم:دی برای همین 40 میخوام- 50 او هم برای خریدش مشکلی ندارم!برای جاشش و بزرگیش مشکل دارم!خونمون 40 بیشتر میاد-قبلی هم 40 بود:smile:

سینما خانوادگی هم یه 425 داشتیم که رو TV Rبلی فعلا دادم فامیلمون!گفتم اینو هنوز معلوم نیست بفروشم یا نه!-این 225 برای اتاق هم بده؟؟؟مت یه اتاق 30 متری دارم-یه LCD 32
ولی سینما خانگی نداره!اینو بزنم به اون:biggrin1:(چون خونواده خبر ندارند این رایگانه!میخوام بپیچونم:دی)

TV چی اونUSB هایی که میخوره فیلم هم نشون میده!میخوام ببینم Sub -idx ساپورت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینم برای خونواده میخوام!چون زیر نویس انگلیسی رو خودم میتونم یکاریش کنم و SRT راحت گیر میاد ولی ،رسی راحت گیر نمیاد!:smile:
سینمای خانگی رو اگه برای اتاق میخوای خوبه چون اتاق بزرگ نیست و صداش برای اتاق زیاد هم هست ولی برای تو پذیرایی زیاد مناسب نیست.در کل حالا که میخوای بپیچونی معطلش نکن و بخرش:biggrin1:
اون tv هم با usb فیلم هم نشون میده تازه b690 40 کارت شبکه هم داره روش که میتونی باهاش بری به اینترنت یا با pc شبکه کنی و فیلم رو با کیفیت hd نگاه کنی.الیته اینو تو خود نمایندگی بهت احتمالا نمیگن چون اکثرا هیچی بارشون نیست.من خودم وقتی میخواستم بخرم طرف اصلا نمیدونست چی هست و میگفت سیستمش تو ایران نیست برای همین من مدلی که قابلیت وصل شدن به اینترنت رو داشته باشه نخریدم ولی بعد فهمیدم چه چیز خوبی رو از دست دادم
زیرنویسش رو نمیدونم چی ساپورت میکنه

دوستان تلویزیون پروجکشن برای 360 مناسبه؟ باکابل های کامپوزیت وصلش کردم صفحه سیاه وسفید هست نظرتون چیه؟ ورودی اچ دی هم نداره ولی ورودی کامپوننت داره

دوستان تلویزیون پروجکشن برای 360 مناسبه؟ باکابل های کامپوزیت وصلش کردم صفحه سیاه وسفید هست نظرتون چیه؟ ورودی اچ دی هم نداره ولی ورودی کامپوننت داره
کلاً بروجکشن چیزه ! :biggrin1: ولی به قول بچه ها از نون خالی بهتره ! :biggrin1:
شما احتمالا به قسمت ورودی کامپوننت کابلتو وصل کردی (باید 3تا ورودی تصویر باشه تو اینجایی که وصلش کردی، درسته؟)
باید به قسمتی که یه ورودی ویدئو داره وصلش کنی معمولا نوشته Svideo in

کلاً بروجکشن چیزه ! :biggrin1: ولی به قول بچه ها از نون خالی بهتره ! :biggrin1:
شما احتمالا به قسمت ورودی کامپوننت کابلتو وصل کردی (باید 3تا ورودی تصویر باشه تو اینجایی که وصلش کردی، درسته؟)
باید به قسمتی که یه ورودی ویدئو داره وصلش کنی معمولا نوشته Svideo in

من کابل کامپوزیت رو به ورودی خودش زدم و تصویر رنگ نداشت حالا به نظرتون کامپوننت بخرم درست میشه؟ كسي ميتونه توضيح بده فرق LCD با پلاسما تو چي ؟ دوست عزیز پیکسلهای تلویزیون پلاسما گازی هستن و خودشون نور تولید میکنن ولی ال سی دی یا ال یی دی به این شکل که کریستال مایه رنگ پیکسل ها رو تولید میکنه و از پشت یه منبع نور باعث روشن شدن صفحه وتشکیل تصویر میشه مصرف برق پلاسما بیشتره ولی کنتراستاونها خیلی بیشتره از ال سی دیه زمان پاسخ گوییشون نسبت به ال سی دی بیشتره و تصویر رو مات نمیکنه عمر طولانیتر از ال سی دی داره کلا پلاسما از همه نوع تلویزیونی بهتر هست ولی اشکال عمدش اینه که نمیتونه تصویر ثابت رو برای مدت بیش از 10 دقیقه نشون بده

بچه ها من الان Sony Bravia KDL-40XBR9 از هرنظر هم عالیه
51VI5ZkQfVL._SL500_AA300_.jpg

فقط اینکه من چند باری تو چند تا از نمایشگاه های بازی که دیدم بازی رو رویه پرده اجرا میکردن مثل forza 3 میخواستم بدونم به اون شکل ایا تصویری که به ما میده کیفیتش خوبه یا نه و در حد تلویزیون ها هست؟؟؟؟؟
و به نظرتون تو یه اتاق 4*3 که tv در عرض اتاق قرار داره بیشتر 40 اینچ میشه استفاده کرد یا نه؟؟؟؟

سلام دوستان
یه مشکلی برای من پیش اومده ال سی دی من 32 اینچ سامسونگ سری چهاره وقتی hdmi ایکباکسو رو به پورتهای پشت TV که HDMI/DVI هسه ت متصل میکنم تصویر نمیده که قبلا میداد اما وقتی به پورت کناری که HDMI هست وصل میکنم تصویر میده با پی سی هم امتحان کردم که با تبدیل DVI to HDMI به TV وصلش میکنم از هیچ کدوم از پورتا تصویر نمیگیرم کسی میدونه اشکال از چیه؟ تلویزیون مشکل پیدا کرده یا کابل؟
با تشکر

با سلام

من یک hdtv سامسونگ مدل la22a450c1 که 22 اینچ و 16:10 هست دارم و به تازگی یک 360 مدل modern warfare 2 گرفتم و یک کابل component مایکروسافت هم دارم.
حالا سوالم اینه که وقتی میرم توی تنظیمات کنسول و میخوام حالت تصویر رو انتخاب کنم هرکدوم از حالت های 480p و 720p و 1080i و 1080p رو که انتخاب میکنم تصویر میاد حالا 720p رو انتخاب کنم یا 1080i یا 1080p؟(تلویزیونم ریزولش 1050*1680 هست)
در منوی تنظیمات تلویزیونم وقتی حالت تصویر رو 16:9 میزارم دو تا کادر ریز سیاه بالا و پایین تصویرم میاد و وقتی به حالت عادیش برمیگردونم کادرها میره ولی ظاهرا قسمت کمی از تصویرم رو از دست میدم.16:9 بزارم بهتره؟
بعد از تنظیم ریزوله از من میپرسه 50Hz باشه یا نه و توی هر دو حالت تصویر میاد به نظر شما کدومیش باشه بهتره؟
کابل HDMI بگیرم توی کیفیت صدا و تصویر اثری داره؟

سلام
راهنمایی می خواستم واسه مغازه می خواستم یه LCD بخرم تقریبا 32" (بیشتر یا کمتر) قیمت هم پایین 500 یا کمی بیشتر. ترجیحا HD ایناشم جور باشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or