تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

کسی نظری نداره؟:(
در کل LG خوب نیست!رو تجربه میگم!هر کی هم گرفته-بعده ها پشیمون شده!ولی مانیتور های عالی داره!

سامسونگ با اون کیفیت عالی هست!و قیمت خوب!چرا LG

من مانیتور بخوام بگیرم- میرم رو LG چون تو قیمت پایین کیفیت فوق العاده داره!ولی رو TV خیلی خوب نیست!
ددر کل نگیر -ولی اگه مجبوری،بگیر:biggrin1:

من که خودم سامسونگ خریدم ولی به نظرم قبل از خرید یه نگاهی به مدل های مختلف فیلیپس هم بندازید چون چند وقت پیش توی یه پاساژی بودم که همش نمایندگی مارکهای مختلف بود با یه نظر که آدم نگاه میکرد همه مارکها رو تو یه چشم میتونست ببینه.تو همش به نظر کیفیت فیلیپس بهتر بود.کلا گفتم بگم یکم تحقیق بیشتر بکنید ضرر نداره

دوستان ! اگر امکان داره یه تلوزیون LCD یا LED 22 یا 26 معرفی کنید که FULL HD باشه ! قیمت هم تو رنج 300 تا 450 باشه خوبه ! در خصوص مانیتور TV هم اگر کسی تو این رنج قیمت FULL HD بود با خروجی HDMI معرفی کنه ممنون میشم ! تو یکی از سایتا تلوزیون LCD رو دیدم که اکثراً HD بودن و FULL HD چیزی ندیدم ! مخواستم بپرسم آیا این وضوح تصویر: 768*1366 که میگن برای 360 مناسب هست یا نه ؟ دوستان اگر محبت کنن رانمایی کنن ممنون میشم !!! :love:

دوستان ! اگر امکان داره یه تلوزیون LCD یا LED 22 یا 26 معرفی کنید که FULL HD باشه ! قیمت هم تو رنج 300 تا 450 باشه خوبه ! در خصوص مانیتور TV هم اگر کسی تو این رنج قیمت FULL HD بود با خروجی HDMI معرفی کنه ممنون میشم ! تو یکی از سایتا تلوزیون LCD رو دیدم که اکثراً HD بودن و FULL HD چیزی ندیدم ! مخواستم بپرسم آیا این وضوح تصویر: 768*1366 که میگن برای 360 مناسب هست یا نه ؟ دوستان اگر محبت کنن رانمایی کنن ممنون میشم !!! :love:
22 اینچ سامسونگ b690
تو سایتش زده فول hd هست ولی تو کاتالوگ خودش نزده فول هست اما رو 360 که میزنم 1080P رو ساپورت میکنه و فول hd هست

دوستان اگر بیشتر باسه بازی میخواید شک نکنید بهترین مدل panasonic g10 هستش

-خودت داری؟؟؟مثلا توی فیفا وقتی بازیکنها با سرعت بالا حرکت میکنن!پشتشون سایه نمی افته؟؟؟حالت کشیده شده!

-بعد اینکه میگن- وقتی تلویزیون روی یه تصویر ثابت باشه -بعدش اون تصویر روی TV موندگار میشه!قضیش چیه؟
تا چه مدتی صفحه اون حالت رو میگیره؟؟؟؟

-من این تلوویزیون قبلیمون رو اب کردیم میخوام
میخوام این رو بگیرم! - خدایش این بحثش اعصاب خورد کنه که حالت کشیده میکنه!

توی 100Hz شنیدم برطرف شده!

به نظرتون این مدل رو بگیرم یا 670 رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میگم اگه لرزش(کشیدگی سایه پشت تصویر!) داره بریم همون Plasma رو بگیریما!من حالم از این لرزش بهم میخوره!
----
سینما خانوادگیش چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از چه نظر دوستان تو صفحه قبل گفتن بده؟tz-225 هست!
قیمتش هم 330 تومن زده تو سایتش!

اگه میشه مشکلاتش رو بگید!ممنون

آخرین ویرایش:
سلام اقا من الان 1 کابل اچ دی دستم رسیده اون گزینه های دیگه رو رو چی بزارم تا بهترین کیفیت رو بهم بده؟
تلوزیون هم پاناسونیک 32 اینچ هست سری x مدلش یادم نیست الان چی کار کنم؟

-خودت داری؟؟؟مثلا توی فیفا وقتی بازیکنها با سرعت بالا حرکت میکنن!پشتشون سایه نمی افته؟؟؟حالت کشیده شده!

-بعد اینکه میگن- وقتی تلویزیون روی یه تصویر ثابت باشه -بعدش اون تصویر روی TV موندگار میشه!قضیش چیه؟

----

دوست عزیز اون مشکله اولی که گفتی فقط مختص LCD هست و توی پلاسما اصلا response time معنایی نداره.
درمورد مشکل دوم هم میتونم به جرات بگم تا 99% حل شده و اگر یک تصویر ثابت رو مدت طولانی روی صفحه نمایش بدی مثل لوگوی یک شبکه یا HUD بازی بعد از اینکه رو اون قسمت یک تصویر جدید نشون بدی یک سایه ی خیلی کمرنگی از اون تصویر ثابت هست که خودش کمتر از یک دقیقه برطرف میشه .
اون سایه هم اصلا طوری نیست که اذیتت کنه و باید خیلی دقت کنی تا ببینیش.
بنظر من همون G10 رو بچسب.
و اگر روی غنای رنگ و کنتراست خیلی حساسی میتونی بری یکی از فروشگاه های جمهوری یا میتونی بری هایپر استار که پنل های مارک های مختلف رو کنار هم گذاشته مقایسه کنی.

درود باز هم!

یکی بهم این لینک رو داد!
نشستم 30 صفحه از 50 صفحه رو خوندم!یکجورایی ادم رو پشیمون میکنن!
http://forum.p30world.com/showthread.php?t=363242&page=66

اولش خوب جلو میره و به نفع G10!!!!ولی بعدش ........:smile:

میخوام با مغز بکوبم تو دیفال:mad:

سلام دوستان من یه lg led42"گرفتم راضی ام تازه روش یه تلوزیون دیگه هم میدن! ولی اگه میخواید بگیرید lcd اومده پایین و led هم چیز زیاد شاخی نیست تو همه مارک ها.
در کل به نظرم سونب واسه ال سی دی خیلی خوبه.:biggrin1:

میگم اگه لرزش(کشیدگی سایه پشت تصویر!) داره بریم همون Plasma رو بگیریما!من حالم از این لرزش بهم میخوره!
----

من خود این g10 رو ندیدم ولی کلا دلم با پلاسما نیست و lcd رو ترجیح میدوم.این مدلی هم که میخوای بگیری به نظر من خیلی خوبه چون من و برادرم رفتیم تلویزیون خریدم اون 22 اینچ b690 گرفت من 40 اینچ 570.باور کن کیفیت 22 اینچه در مقابل مال من خیلی غوله حالا 40 اینچش هم حتما خوبه.ولی کلا اگه مثل من برای اتاق میخوای بگیری 40 نگیر ولی اگه برای جای بزرگ میخوای خوبه چون اتاق من 2*3 متره وقتی میخوام بازی کنم باید اینطوری:eek:برم تو تلویزیون برای همین کیفیت تو نظرم خیلی خوب نمیاد در صورتی که وقتی ازش دور میشم مشکلی نداره

در مورد اون سینمای خانگیش هم که گفتم بده واقعا بده هر کی گرفته پشیمون شده اصلا صدای خوبی نداره و صداش خیلی کمه.وقتی دیسک رو میخونه خیلی صدا میده بعد برای زیرنویس فیلم divx فقط srt رو ساپورت میکنه در صورتی که شنیدم فیلیپس sub/idx رو ساپورت میکنه که حتما خودت میدونی تبدیل srt به sub چقدر راحته ولی برعکسش دهن آدم رو سرویس میکنه.اینا معایب این دستگاه هست حالا تصمیم با خودته

من خود این g10 رو ندیدم ولی کلا دلم با پلاسما نیست و lcd رو ترجیح میدوم.این مدلی هم که میخوای بگیری به نظر من خیلی خوبه چون من و برادرم رفتیم تلویزیون خریدم اون 22 اینچ b690 گرفت من 40 اینچ 570.باور کن کیفیت 22 اینچه در مقابل مال من خیلی غوله حالا 40 اینچش هم حتما خوبه.ولی کلا اگه مثل من برای اتاق میخوای بگیری 40 نگیر ولی اگه برای جای بزرگ میخوای خوبه چون اتاق من 2*3 متره وقتی میخوام بازی کنم باید اینطوری:eek:برم تو تلویزیون برای همین کیفیت تو نظرم خیلی خوب نمیاد در صورتی که وقتی ازش دور میشم مشکلی نداره

در مورد اون سینمای خانگیش هم که گفتم بده واقعا بده هر کی گرفته پشیمون شده اصلا صدای خوبی نداره و صداش خیلی کمه.وقتی دیسک رو میخونه خیلی صدا میده بعد برای زیرنویس فیلم divx فقط srt رو ساپورت میکنه در صورتی که شنیدم فیلیپس sub/idx رو ساپورت میکنه که حتما خودت میدونی تبدیل srt به sub چقدر راحته ولی برعکسش دهن آدم رو سرویس میکنه.اینا معایب این دستگاه هست حالا تصمیم با خودته
دوست عزیز این b690 که میگی چنده؟:confused:

من نمیدونم چرا وقتی کنسولم رو با کامپوننت به تلوزیون Samsung وصل میکنم میزارم رو 1080P خاموش روشن میشه بعضی وقتا ! :eek: ولی روی سونی این مشکلو نداره ! :biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or