تغییر شیوه محاسبه سرویس‌ ADSL از هفته آینده. حذف اشتراک‌های ماهانه!!

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
درک ! کوفتشون بشه! دنبال یه بهونه بودم برم ماهواره ای بگیرم !
نه خیلی سرعت دانلودشون بالاس پینگشون پائینه میخوان خیر سرشون واسمون دامپینگشم کنن!
اوراح عمه ات!
دوستان ماهواره ای بگیرین حالشو ببرین تا اینا نتونن پول پهنای باند و جور کنن بترکن!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
بهتره انقد غر نزنید.همه دست به دست هم بدید تا مجبور بشن عقب نشینی کنن.هربلایی که سرمون بیاد به خاطر اینه که اتحاد نداریم.شما یه جامعه 100 نفری رو تصور کن.حالا اگر توی این جامعه 100 نقری 90 نفر همه جوره با هر قانونی و هر زوری کنار بیان اون 10 نفر هم مجبورن کنار بیان.بجای اینکه انقدر فحش بدید سعی کنید حوزه میدانی اطلاع رسانی رو بالا ببرید و از دوست فامیل آشنا و کلا هر کسی که میشناسید شروع کنید به تحریم تا بلکه اتفاقات خوبی بیفته.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
این طرح جایگزین حالت قبل میشه یا در کنارش ارائه میشه؟!
چون دیروز یکی از دوستان رفت اینترنت مخابرات قرارداد بست با همون طرح قدیم!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من بگم ندارم سنگین ترم
چون یه مودم وایرلس خریدم 200 تومن که الان یه 300 400 تومنی شده
ماهی هم 60 تومن دارم می دم 1 مگ 30 گیگ که 24 ساعته قطع میشه :|
همیارنت همین کوفتی هست که شده پینگشم از صبح تا شب شده 300 :| . منم دقیقا دارم ماهی 60 تومنم میریزم تو جوب .

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
07-02%281%29.jpg

بیایید با طبیعت آشتی کنیم !!!:D محاسبه نرخ اینترنت بر مبنای دانلود/ اجرای دستورالعمل جدید اینترنتی - اقتصاد ایران آنلاین | خبر فارسی

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
هر چی فحش بلدم و بلدید نثا*رش*ون.......
یعنی چی ؟؟ این مسخره بازیا چیه ؟!
ای خدا....
منم سوال دوستمون رو دارم... این طرح جایگزین میشه یا کنارش هست ؟!

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
من سایت مخابرات تهران رو بالا و پایین کردم، اخباری در این مورد پیدا نکردم. تنها موردی که شباهت داشت، سرویس اینترنت اعتباری بود، که طرف یه مقداری ترافیک میخره و هر وقت تموم شه باید دوباره شارژ کنه. این سرویس اجباری نبود و هرکسی دوست داشت می تونست بخره. الان هم توی سایت مخابرات تهران یک بخش داره که "اگر بخواهیم" می تونیم تغییر سرویس بدیم.

مخابرات استان تهران - آرشیو اخبار

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,018
نام
اسماعیل
من سایت مخابرات تهران رو بالا و پایین کردم، اخباری در این مورد پیدا نکردم. تنها موردی که شباهت داشت، سرویس اینترنت اعتباری بود، که طرف یه مقداری ترافیک میخره و هر وقت تموم شه باید دوباره شارژ کنه. این سرویس اجباری نبود و هرکسی دوست داشت می تونست بخره. الان هم توی سایت مخابرات تهران یک بخش داره که "اگر بخواهیم" می تونیم تغییر سرویس بدیم.مخابرات استان تهران - آرشیو اخبار
خب پس چرا تو شهرستان ما ديگه نامحدود نميدن!!نكنه كرم دارن كه رفتم پيششون گفتن ديگه ارائه نميكنيم!!

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
هزینه مخابرات جدیدا شهر ما!
نامحدود نپریده!
نرخ جدید(حجم رو نصف کردن نامردا شبانه هم پریده!):
T1.jpg

نرخ قدیم
cfe5wmrk02i1309s7ad.jpg

Last edited by a moderator:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
هزینه مخابرات جدیدا شهر ما!
نامحدود نپریده!
نرخ جدید(حجم رو نصف کردن نامردا شبانه هم پریده!):
T1.jpg

نرخ قدیم
cfe5wmrk02i1309s7ad.jpg

واقعا این قیمت ها عالین! 2 مگ نامحدود 77 تومن؟!؟!؟! اینجا توی شهر ما 2 مگ نامحدود نزدیک 500 تومن هست!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر