تغییر شیوه محاسبه سرویس‌ ADSL از هفته آینده. حذف اشتراک‌های ماهانه!!

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
بابا یکی به ما مخابراتیا توضیح بده سکته کردیم D: رو اینده ما تاثیر داره یا فقط برای حجمیاست این داستان ؟
yahoo_4.gif

رو همه هست دوستان! از هفته بعد مخابرات دیگه سرویس نامحدود نمیده اینجور که بوش میاد!!:|

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
بابا ما قلبمون ضعیفه شایعه نکنید D: یکی که کامل و واضح میدونه بگه ! وگرنه من که روزی کم کم 3 تا 4 گیگ دانلود دارم اگر حجمی بشم سکته میکنم ! در نتیجه از پایه میرم نت رو قطع میکنم ! فکر کن مجبور شی برای هر گیگ 5 تومن بدی ! دانلود بازی مثل DMC که 6 گیگه میشه 30 هزار تومن ! :|

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
بابا ما قلبمون ضعیفه شایعه نکنید D: یکی که کامل و واضح میدونه بگه ! وگرنه من که روزی کم کم 3 تا 4 گیگ دانلود دارم اگر حجمی بشم سکته میکنم ! در نتیجه از پایه میرم نت رو قطع میکنم ! فکر کن مجبور شی برای هر گیگ 5 تومن بدی ! دانلود بازی مثل DMC که 6 گیگه میشه 30 هزار تومن ! :|

مخابرات خراسان رضوی الان دیگه اجازه شارژ نامحدود رو نمیده
کم کم کل کشور همینطوری میشه

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
اگه همه با هم متحد بشن و هیچکس تمدید نکنه اینترنشو تا حداقل یه هفته مجبور میشن سیستم رو برگردونن به حالت اولش ولی متاسفانه همه میرن استقبال میکنن (مثل گرون شدن مرغ به جا اینکه نخرن هر روز صبح میرفتن صف میبستن از کجا تا کجا)

آخه این دیگه چه قانونیه یهو بگین نت رو جمع کنین کلا دیگه

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
ای جان ای جان
جیگرم حال اومد یعنی ایرانی جماعت رو باید داغ کنند. کلا این خبر ها که میشه خیلی حال میده همه میان مینالن اساسی . وای که چه حال میده تا میتونن این ملت رو سر کیسه کنن :d. براز این طرح اجرا بشه همین الانش دارن داغ می کنن اون وقت دیگه قانونی هم میشه. وای که چه حالی میده

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
یعنی کلا دانلود بی دانلود ؟
یه فیلم بخوای دان کنی تازه با کیفیت DVD حدود 500 مگ ه !
بعد از اجرای این طرح خون خیلی ها میوفته گردن این اقا !

پ.ن : این دوست گرامیمون عمه یا بستگانی داره ؟

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
مخابرات استان ما هم دیگه نمیده نامحدود.چند هفته پیش رفتم واسه تمدید قرارداد گفت دیگه جدیدا نامحدود ندارن...
من که از قدیم داشتم تا الان مونده ولی این جوری که دوستان میگن احتمالا بعد ازین بپره !!!!!:((بدبخت شدیم رفت!!!!:((

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان ظاهرا خیلی کم داشتن از پول اینترنت می خوردن الان احتیاجشون رفته بالا؟شایدم یکسری جدید می خوان بیارن سره سفره می خوان اونا را هم بازی بدن خوب باید درصد دزدی بره بالا دیگه!
همه این نکته ها را بزارید کنار زمانی که ترافیک بیافته دست شاه دزد(مخابرات) یعنی هر جوری دوست داره ترافیک را حساب می کنه شاید به ظاهر هر یک گیگ را بزار هزار تو.مان اما سر ماه بعد از دو تا Page باز کردن که نهایت ترافیک User میشه 200 مگ یک قبض میاد که ترافیک شما 10 گیگ بوده.
هر دم از ..................

mr.mohammad

کاربر سایت
Apr 7, 2008
221
نام
محمد رضا
ای جان ای جان
جیگرم حال اومد یعنی ایرانی جماعت رو باید داغ کنند. کلا این خبر ها که میشه خیلی حال میده همه میان مینالن اساسی . وای که چه حال میده تا میتونن این ملت رو سر کیسه کنن :d. براز این طرح اجرا بشه همین الانش دارن داغ می کنن اون وقت دیگه قانونی هم میشه. وای که چه حالی میده
دقیقا همینه. بیشتر از اینا حقمونه این تازه اولشه

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
الان اهداف اخروی و دنیوی از اجرای این طرح رو یکی میشه برای من تشریح کنه ؟:d
اینا میگن هرچی شوما دانلود کردی باید بپردازی ؟ باشه اوکی
اونوقت هر گیگ رو شما چند میخوای بدی به ما ؟
اگر برای هر گیگ بخواد 500 تومن یا کمتر باشه مشکلی نیست چون 10 گیگش میشه 5000 تومن و صد گیگ هم 50000 تومن :d
ولی اگر بخواد 5000 هزار تومن برای هر گیگ بگیره مطمئنا من یکی نت رو جمع میکنم >:d<
توجه کنید دوستان نتی که زیر ساخت میخره حجمی نیستا ... اینا خوشدون قسمت بندی میکنن میدن به ما ...

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
اي تف به اين زندگي هرروز يه خبر زهرماري بايد بشنويم
من كه يه عمري نامحدود داشتم و دارم اينطوري باشه سكته رو زدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر