تغییر شیوه محاسبه سرویس‌ ADSL از هفته آینده. حذف اشتراک‌های ماهانه!!

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
قسم میخورم اگر اینطوری بشه منو 6 تا از دوستام که از مخابرات گرفتیم همه میریم قطع میکنیم ! هم قید بازی انلاین رو میزنم هم قید دانلود ! حاضرم بی نتی بکشم ولی پول تو شیکم این کثافتا نریزنم ! اونوقت که دیگه نتونستن هزینه های خرید پهنای باندشون رو هم در بیارن میفهمند ! روی چیزی که یکی از خطوط ارتباطی و فرهنگی کشور هست تجارت میکنن ! واقعا که ! یا فوقش میرم تو کار اینترنت ماهوراه ای ! من بدون نامحدود نمیتونم ! حداقلش من اینطوریم که صد در صد قطع میکنم بقیه رو خبر ندارم......

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
بسیار مسخره...

Ar!go! Fu.ck Your Self :|

پ.ن: الان من که چند روز پیش 3 ماه نامحدود شارژ کردم چی میشه؟ >:d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
بسیار مسخره...

Ar!go! Fu.ck Your Self :|

پ.ن: الان من که چند روز پیش 3 ماه نامحدود شارژ کردم چی میشه؟ >:d
خیلی راحت اونو برات تبدیل میکنن به چند گیگ :d
ما خوب تبدیل میکنیم :d ... کلا تبدیل کردن تو خون ایرانی هاست :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
اقا الان اين كارشون يعني چي ؟! هيچ كي توضيح نميده همه دارن فحش ميدن !

الان يعني يه پول رو بايد همينطوري بصرفيم بديم بهشون ! بعد مثلا" هر چقدر كه حجم مصرف كرديم بايد به ازاي اون حجم پول بديم ؟!
يعني ديگه مثل الان حجم و ماه بهم مربوط نيست ؟

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
این خبر یک ظلم بزرگ در حق همه دارندگان اینترنت هست به دلیل:
1-قانون دامپینگ!
اصلا فلسفه وجود این قانون با قانون تجارت ازاد مشکل داره!طبق این قانون مخابرات که حجم های بالایی میداد و قیمتش هم کم بود نسبت به شرکت های خصوصی باید افزایش قیمت پیدا کنه که این در اساس مشکل داره!یعنی یه جورایی از فردا همه قیمت اینترنتشون تو یه مایه ها میشه یه مثال براتون بزنم!
فرض که مثلا قیمت شاتل برابر با حداکثر قیمت مصوب باشه!اون وقت هیچ شرکتی حق نداره 3 گیگ 512 رو کمتر از 11340 تومن بده!
مثلا الان در شهر ما که نصفه نیمه قانون اجرا شده شرکت مخابرات باهات 4 گیگ 512 رو میده 16800 تومن و 4 گیگ هم هدیه میده!(همون 8 گیگ هست یه جورایی دور زدن قانون دامپینگ!)
با این شرایط رنج قیمت اینترنت شرکت ها تو یه مقدار میشه و هیچ شرکتی حق نداره اینترنت ارزون به مردم بده!در صورت ارزون دادن درش تخته میشه!
قانون دامپینگ=ارزان فروشی ممنوع
2-قانون حذف اشتراک ماهیانه:
این قانون بر خلاف اینکه دوستان میگن که وای بدبخت شدیم دانلود نامحدود پرید و ....!اصلا معنیش این نیست!
در آینده دو نوع اینترنت داریم یا محدود یا نا محدود!در حالت محدود شما پول ماهانه برای اشتراک خط رو به اضافه حجم دانلودی میدی!
این به نفع کسانی هست که از اینترنت به مقدار بسیار کم ستفاده میکنند و حجم کمی استفاده میکنند دیگه محدو با حجم مشخص شده دانلود ماهانه نداریم!که معمولا برای من و خیلی از افراد دیگه خوب نیست!
اما نامحدود شاهد افزایش قیمتی باورنکردنی در قیمت ها خواهیم بود چون بازم این جا قانون دامپینگ اجرا میشه حق ندارن اینترنتشون رو ارزون بدن!
مثلا اگه اینترنت پارس آنلاین نامحدود حداکثر قیمت مصوب باشه که 512 هست 90 هزار تومن!
هیچ شرکتی حق نداره نامحدود 512 رو از 54 تومن ارزون تر بفروشه

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
این خبر یک ظلم بزرگ در حق همه دارندگان اینترنت هست به دلیل:
1-قانون دامپینگ!
اصلا فلسفه وجود این قانون با قانون تجارت ازاد مشکل داره!طبق این قانون مخابرات که حجم های بالایی میداد و قیمتش هم کم بود نسبت به شرکت های خصوصی باید افزایش قیمت پیدا کنه که این در اساس مشکل داره!یعنی یه جورایی از فردا همه قیمت اینترنتشون تو یه مایه ها میشه یه مثال براتون بزنم!
فرض که مثلا قیمت شاتل برابر با حداکثر قیمت مصوب باشه!اون وقت هیچ شرکتی حق نداره 3 گیگ 512 رو کمتر از 11340 تومن بده!
مثلا الان در شهر ما که نصفه نیمه قانون اجرا شده شرکت مخابرات باهات 4 گیگ 512 رو میده 16800 تومن و 4 گیگ هم هدیه میده!(همون 8 گیگ هست یه جورایی دور زدن قانون دامپینگ!)
با این شرایط رنج قیمت اینترنت شرکت ها تو یه مقدار میشه و هیچ شرکتی حق نداره اینترنت ارزون به مردم بده!در صورت ارزون دادن درش تخته میشه!
قانون دامپینگ=ارزان فروشی ممنوع
2-قانون حذف اشتراک ماهیانه:
این قانون بر خلاف اینکه دوستان میگن که وای بدبخت شدیم دانلود نامحدود پرید و ....!اصلا معنیش این نیست!
در آینده دو نوع اینترنت داریم یا محدود یا نا محدود!در حالت محدود شما پول ماهانه برای اشتراک خط رو به اضافه حجم دانلودی میدی!
این به نفع کسانی هست که از اینترنت به مقدار بسیار کم ستفاده میکنند و حجم کمی استفاده میکنند دیگه محدو با حجم مشخص شده دانلود ماهانه نداریم!که معمولا برای من و خیلی از افراد دیگه خوب نیست!
اما نامحدود شاهد افزایش قیمتی باورنکردنی در قیمت ها خواهیم بود چون بازم این جا قانون دامپینگ اجرا میشه حق ندارن اینترنتشون رو ارزون بدن!
مثلا اگه اینترنت پارس آنلاین نامحدود حداکثر قیمت مصوب باشه که 512 هست 90 هزار تومن!
هیچ شرکتی حق نداره نامحدود 512 رو از 54 تومن ارزون تر بفروشه

همین الان هم مثلا 1m نامحدود 1به1 190 هزار تومن هست و در بین تمام isp ها تقریبا یک قیمت رو داره ولی isp ها میتونن با شیر بیشتر قیمت تموم شده رو برای مشتری رو کمتر کنن.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
چند روزه یکی از کشورهای همسایه داره تبلیغ اینترنت 4G نامحدود,ماهانه, 21 مگ , 40 تومنی رو تبلیغ میکنی.ایشالا اگه بشه میرم سراغش:d

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
خب دوستان مخابراتی اینم تعرفه های جدید مخابرات (البته واسه همدان)

6a416e08350321dc194308085d1624fc427c59ed6824f9f43bffa513138435296g.jpg

دوستم خیلی وقت بود از مخابرات 512 با ماهی 17 گیگ دانلود رو ماهیانه 20 تومن از مخابرات میگرفت ولی دیروز دیدمش گفت زنگ زدن از مخابرات گفن قرارداد دوساله بوده و الان تموم شده باید از سرویس های جدید انتخاب کنی:| اونم گفت بهش گفتم همینو تمدید کن گفته میشه ماهی 50 تومن!!!:((:|. خدا رو شکر من 6 ماه پیش مخابرات رو قطع کردم رفتم از نوین نت گرفتم تا الان هم که گران نکرده:d یعنی ممکنه این نوین نت یه حالی به ما بده و گران نکنه !؟!؟!یعنی میشه!!/:)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
امیدوارم منظور خبرو درست فهمیده باشم چون من یه ساله که اینجوری اینترنتمو استفاده میکنم:D ( اگه درست فهمیده باشم )
دقیقا هر گیگم 5 تومنه ! معمولا هم 10 تومن شارژ میکنم بازی از PSN دانلود کنم:D
فرض کنید INFAMOUS 2 که حجمش 15 گیگه :D باید 75 هزار تومن شارژ کنم تا دان بشه ( اونم با سرعتی که من دارم 1 مگ بر ثانیه! بیشتر از 72 ساعت طول میکشه... )
در صورتی که قیمت خود بازی رو دیسک 50-60 تومنه :D! خوب پولامو میذارم میخرمش به جای اینکه عصابمو تو دانلود کردنش خورد کنم:D!

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
یه سوال برام پیش اومده این حجمی که میخری برای ماه بعدت هم میمونه یا باز حجم خریداری شده هم محدودیت زمانی داره!
اگه محدودیت زمانی نداشته باشه که بدک نیست!(این قیمت همدان رو میگم!)

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
با این عکسی که دوستمون M2relax گذاشته و اگر همه جا طرح‌ها به این صورت باشه بدون شوخی من یکی ... میرم اخه هزینه ماهانم اینجوری میشه بالای 50هزارتومن اما الان دارم 26تومن میدم حجم بازی های Xbox که خودتون میدونید!

تا شکم دزدان عزیز پر نشه این طرح ها تموم بشو نیست

آخرین ویرایش:

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
یه سوال برام پیش اومده این حجمی که میخری برای ماه بعدت هم میمونه یا باز حجم خریداری شده هم محدودیت زمانی داره!
به احتمال زیاد نگه نمیداره واسه ماهه بعد چون مخابرات قبلا که من داشتم هم آخر ماه صفر میکرد.

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین

بسته به شرکتی داره که شما ازش ADSL میگیری.بعضی ها انتقال میدند و بعضی ها هم میگند نه انتقال داده نمیشه
مثلا شما میری 3 ماه میخری 15 گیگ.میتونی 15 گیگ توی ماه اول استفاده کنی ای ماه دوم و یا سوم.اما اگه ماه سوم تموم بشه و شما 2 گیگ اضافه بیاری بسته به شرکت اینترنتی شما یا انتقال میدند یا نمیدند

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
من برای نامحدود 512 40 میدم هر 2 ماه یکبار ...
تو این مدت هم حداقل 80 گیگ دانلود میکنم :|
80*2000=160000 تومن ؟:|
نه واقعا فکر کنید من ادامه بدم همچین قراردادی رو ...
یعنی سیر نشدن اینا ؟ ... نت 10 هزار تومنی رو 400 میدن ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر