تغییر انجمن از Vbulletin به XenForo

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
اینو چی میگید؟؟؟
13jm_11111.png

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
تعداد کارکتر های امضا مشکل داره
Your signature is 60 character(s) too long.

شما گفتید 70 کارکتر اما 60 کارکتر هم قبول نمی کنه
امضا شما که از گذشته بافی مانده 146 حرف است، بنابراین ابتدا باید این مورد اصلاح بشه و بعد از آن تغییرات جدید را اعمال کنید. در ثانی URL ها، مثلا آدرس http:www.bazicenter.ir هم جز Character ها محاسبه خواهد شد. اما BBCode های مربوط به گیمر تگ ها و تصاویر شامل این مورد نخواهند شد.

بعد آپشن تغییر به ورژن دسکتاپ واسه موبایل رو هم بزارید خواهشا(ن؟):D ...
نکته آخر هم اینکه تو ورژن موبایل آواتار ها مربع هستن البته نمی دونم قرار بوده اینطور باشه یا نه ولی در کل جالب نیست

همانطور که میدونید احتیاجی به تغییر به صورت دستی نیست به محض تغییر در ابعاد صفحه نمایش نسخه هماهنگ با دیوایس شما نمایش داده میشه.
در ورژن موبایل محتوا اهمیت دارد، نباید انتظار آواتار با ابعاد خاصی را داشته باشید.

آقا اواتار خیلی باگ دار شده. 10 بار عوض کردم، تو پروفایل و... همون اواتار جدیده ولی وقتی پست ارسال میکنم آواتار قبلی نمایش داده میشه.
خوشبختانه مشکلی مشاهده نمیشه، ابتدا تصویر قبلی را حذف کنید و سپس اقدام کنید. (تصویر پیوست شده را مشاهده کنید)

اینو چی میگید؟؟؟
ابتدای این پست توضیح دادم در این مورد.

پ.ن:
تعداد Character های امضا به 140 افزایش داده شد.

Attachments

119.9 KB · مشاهده: 13
  • Like
Reactions: Metal Gear

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
مرسي واسه زحمتي كه كشيدين. شايد اين يكي چميدونم امكاناتش بيشتر باشه حرفه اي تر باشه ولي قبلي خيلي خاص بود آدم واقعا باهاش راحت بود. به هر حال يادش بخير به تاريخ پيوست. كلي باهاش خاطره داشتيم :-<

• Like
Reactions: Ali

RezaXus

Silence
کاربر سایت
Jun 18, 2010
328
نام
محمد رضا
سلام
اولا تشکرِ با تاخیر بابت تغییر فرمت سایت !
دوما که چجوری میشه تعداد پست های هر صفحه رو افزایش داد ! فروم قبلی یادمه تا 40 پست در صفحه رو داشت !

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
به نظرم رنگ طوسی نقل قول رو با رنگ طوسی نوشته ها عوض کنید خیلی خیلی بهتر میشه...رنگ طوسی نقل قول مقداری روشن تر هست و بهتر میشه خوند تا نوشته های اصلی رو که پررنگتر هستند.

• Like
Reactions: a2010

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,969
نام
احمد
همانطور که میدونید احتیاجی به تغییر به صورت دستی نیست به محض تغییر در ابعاد صفحه نمایش نسخه هماهنگ با دیوایس شما نمایش داده میشه.
در ورژن موبایل محتوا اهمیت دارد، نباید انتظار آواتار با ابعاد خاصی را داشته باشید.
مشکل اینجاست که بعضی ها من جمله خودم با ورژن موبایل سایت راحت نیستن که دلایل مختلفی داره (سایز آواتار ها و نشون داده نشدن آخرین پست هر بخش تو صفحه اصلی انجمن و ...) و اینکه کلا قابلیت تغییر به نسخه دسکتاپ برای سایت هایی که نسخه موبایل هم دارن فکر می کنم یک چیز استاندارد هست و نبودش زیاد جالب نیست.

• Like
Reactions: Solidsnake_1

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
@Ali
سلام .
آقا من چند بار پرسیدم این قابلیت نشون ندادن آواتار کاربرها یا نیست تو قالب جدید یا اگر هست خواهشا بگید کجاست .
رسیدگی که به این قضیه اسپویل نمیشه که حداقل یک جواب بدید بگید اضافه میشه یا الانم هست این قابلیت تو فلان قسمته تا تکلیف 4 تا آدم مثل من که نمیخوان چیزی براشون از تو آواتار های کاربرا اسپویل شه , مشخص بشه .
تشکر .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
بعد چند روزی کار کردن توی قالب جدید خیلی خوشم اومده ازش :d حتما بهترم میشه
فقط امضا رو نمایش نمیده ! تنظیمات نمایش امضا هم تیک خورده
چرا ؟! :-/

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
سلام
اولا تشکرِ با تاخیر بابت تغییر فرمت سایت !
دوما که چجوری میشه تعداد پست های هر صفحه رو افزایش داد ! فروم قبلی یادمه تا 40 پست در صفحه رو داشت !

متاسفانه کاربر توانایی افزایش تعداد پست های هر صفحه را ندارد.

خواهشاً این لینک رو درست کنید:
http://forum.bazicenter.com/misc.php?do=vsastats
آمار 50 تای آخر رو نسون میداد.

این URL مربوط به پلاگینی است که در نسخه قبلی فروم فعال بود و روی این نرم افزار کارکردی ندارد.
برای مشاهده آخرین ها از آدرس زیر استفاده کنید.
http://forum.bazicenter.com/find-new/14370/posts
مشکل اینجاست که بعضی ها من جمله خودم با ورژن موبایل سایت راحت نیستن که دلایل مختلفی داره (سایز آواتار ها و نشون داده نشدن آخرین پست هر بخش تو صفحه اصلی انجمن و ...) و اینکه کلا قابلیت تغییر به نسخه دسکتاپ برای سایت هایی که نسخه موبایل هم دارن فکر می کنم یک چیز استاندارد هست و نبودش زیاد جالب نیست.
از Tapatalk هم میتونید استفاده کنید.

سلام .
آقا من چند بار پرسیدم این قابلیت نشون ندادن آواتار کاربرها یا نیست تو قالب جدید یا اگر هست خواهشا بگید کجاست .
رسیدگی که به این قضیه اسپویل نمیشه که حداقل یک جواب بدید بگید اضافه میشه یا الانم هست این قابلیت تو فلان قسمته تا تکلیف 4 تا آدم مثل من که نمیخوان چیزی براشون از تو آواتار های کاربرا اسپویل شه , مشخص بشه .
تشکر .
عذر خواهی میکنم، فراموش کرده بوده پاسخ بدم.
متاسفانه در حال حاضر همچین گزینه ای در تنظیمات سمت کاربر در این نرم افزار وجود ندارد.

بعد چند روزی کار کردن توی قالب جدید خیلی خوشم اومده ازش :d حتما بهترم میشه
فقط امضا رو نمایش نمیده ! تنظیمات نمایش امضا هم تیک خورده
چرا ؟!
امضا شما قابل مشاهده است!

آخرین ویرایش:

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
@Ali

نه کلا هیچ امضایی رو نمیتونم ببینم
نه مال خودم نه بقیه کاربرها !!

1 گزینه تو قسمت تنظیمات عمومی هست به نام "نمایش امضا کاربران" بررسی کنید انتخاب شده باشه. تنها دلیل عدم نمایش همین مورد است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر