تغییر انجمن از Vbulletin به XenForo

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام
چرا وقتی قالب سفیده اکانت توییتر بچه ها مشخص نیست, اما وقتی قالب رو مشکی میکنی اکانت توییتر مشخص میشه ... گفتم اطلاع بدم شاید نیاز به اصلاح باشه

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
لطفا اين اموجي ها رو حذف كنيد ! به اندازه كافي هممون صبح تا شب اينارو تو انواع و اقسام شبكه هاي اجتماعي ميبينيم !
كيفيتشون هم واقعا پايينه
همون استيكر هاي قبلي خيلي خيلي بهتر بود

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
gamer card چطوری اضاف کنم
به امضا یا زیر آواتار؟
اگه منظورتون زیر آواتار هست از این صفحه:
http://forum.bazicenter.com/account/contact-details
اگر واسه امضا میخواید برید سایتی که ازش گیمرکارت میگیرید (مثل psnprofiles) و تصویر گیمرکارت رو تهیه کنید. پایینش یه BBCode میده بهتون اونو تو امضا کپی و paste کنید بعدش به امضا اضافه میشه.

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
به امضا یا زیر آواتار؟
اگه منظورتون زیر آواتار هست از این صفحه:
http://forum.bazicenter.com/account/contact-details
اگر واسه امضا میخواید برید سایتی که ازش گیمرکارت میگیرید (مثل psnprofiles) و تصویر گیمرکارت رو تهیه کنید. پایینش یه BBCode میده بهتون اونو تو امضا کپی و paste کنید بعدش به امضا اضافه میشه.
منظورم زیر اواتر بود بهتره
این کش اومدن اواتار خیلی بده درستش کنین

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
منظورم زیر اواتر بود بهتره
سایز آواتار فیکس شده و ثابت هستش. اگه میخواین کشیدن نشه با همون سایز گفته شده آپلود کنید. در واقع این مشکلی نیست که درست بشه و حالت جدید فروم هست و سایز عکساتون مشکل داره.

• Like
Reactions: Ali

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
سلام . عزیزان این سوال رو چند بار پرسیدم کسی جواب نداد . تا همین الان هم به لطف کاربرای سایت که عکس باس آخر بازی ها و جنازه شخصیت های اصلی فیلم ها و سریال ها تو اپیزود آخرشون رو به عنوان آواتارشون انتخاب میکنن کلی چیزای مختلف برام اسپویل شده .
خواهشا اگه میشه گزینه آف کردن آواتارهای کاربرا رو بهم بگید کجاست خودم پیدا نکردم فقط امضا گزینش هست .

• Like
Reactions: Sabaton

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
825
نام
آرش
ببخشید چرا اخرین نوشته های خودم که میخوام ببینم فقط پستای که تو سری جدید دادم میاد بقیه پستها که قبل از تغییرات سایت دادم نمیاره ؟

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
واقعا قالب انجمن عالی شده دمتون گرم مخصوصا اینکه قسمت بازارچه رو دوباره فعال کردید حرف نداره اصلا از بازارسنتر خوشم نمیومد :sweatsmile: به هرحال جا داره یه خسته نباشید بهتون بگم✌

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام
بهترین سایز برای آواتار برای این قالب جدید سایز 200*130 هستش... اگر آواتارها رو به این سایز برگردونید همه چی فیکس میشه

جا داره از تمامی عزیزانی که برای برطرف کردن مشکلات زحمت میکشن تشکر کنم ظرف این یه هفته ایده های خوبی به بازیسنتر تزریق شد
ممنون

• Like
Reactions: Ali

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یکسری بچه های قدیمی بودن ، بن دایمی شدن انگار حالا واسه امضا و .. اینا هم بتونن برگردن خیلی خوب میشه بجز اونایی که تجاری کار میکردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر