تغییر انجمن از Vbulletin به XenForo

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
شمارو بخدا فروم رو برگردونین به حالت قبل !! آخه این چیه که شب عیدی به ما ضد حال زدید !! اصلا دیگه انگیزه و رغبتی به فعالیت و سر زدن به فروم نیست واقعا ! فروم قبلی هیچ عیبی نداشت میتونستید فقط رنگ بندی رو عوض کنید !! خواهش میکنم برگردید به حالت قبل . خواهش میکنم

• Like
Reactions: Adidas95

deep_purple

کاربر سایت
Sep 24, 2005
254
نام
Alireza
شمارو بخدا فروم رو برگردونین به حالت قبل !! آخه این چیه که شب عیدی به ما ضد حال زدید !! اصلا دیگه انگیزه و رغبتی به فعالیت و سر زدن به فروم نیست واقعا ! فروم قبلی هیچ عیبی نداشت میتونستید فقط رنگ بندی رو عوض کنید !! خواهش میکنم برگردید به حالت قبل . خواهش میکنم

عزیز من هر چیزی اولش غریبی می‌کنه، بعد عادت میکنی‌ بهش.
نسخه قبلی‌ هم کلی‌ باگ داشت و این اتفاق دیر یا زود باید می‌افتد.

ALBERT WESK3R

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
Gold User
Feb 15, 2016
429
نام
بهزاد
تکلیف بلاگ ها و کلاب ها چی میشه!?

یک سوال تگ فعال را چطور میشه گرفت?! دقیقا مشخص کنید فعالیت تو کدام بخش امتیازی بیشتری داره,

به نظر من دیگه بالاتر از بخش اخبار و تاپیک ها که وجود نداره.

سایت این همه کاربر داره اما تعداد کاربران فعال به صد تا هم نمیرسن!

بعد از یک مدت فعالیت تگ را بدید تا ادم انگیزش بیشتر بشه.

همان طور که تو تعریف کاربر فعال گفتید کاربر میتونه بعد از یک مدت تگ را بگیره. ربطی هم به تاریخ عضویت نداره

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
امروز فروم را باز کردم دیدم که انتقادمون مبنی بر استفاده کمتر از رنگ سفید عملی شده.حالا نمیدونم شایدم قبلا خودتون به فکرش بودین.به هر حال ممنون:D

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
خالی از لطف نیست که بدونید وبیولتین قویترین انجمن ساز در دنیاست
اینم بد نیست ولی قابل مقایسه با اون نیست

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
خالی از لطف نیست که بدونید وبیولتین قویترین انجمن ساز در دنیاست
اینم بد نیست ولی قابل مقایسه با اون نیست
XenForo به vBulletin جدید برتری کامل داره، ویرایش 5 vB از زمان انتشارش بیشمار مشکلات فنی داشته و هنوز همشون رفع نشده، یکی از مهمترین مشکلاتش هم نابود کردن SEO ـه

---

برای من حداقل، Responsive شدن و Mobile-Friendly بودن انجمن جدید فوقالعاده است! ممنون

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
ایا کاربرانی که قبلا بن شده بودن unban شدن الان بهشون بگیم برگردن انجمن اخه توی پرشینتولز تعدادشون زیاده حداقل چهار نفر قدیمی میشناسم بخاطر مسائل مسخره بن شدن دیگه هم اکانت نساختن قهر کردن

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
همه‌ی آخرین ارسال ها برای من نمیاد، یعنی یه سری پست های بعضی تاپیک ها تو آخرین ارسال ها معلوم نیست.
مشکلم رو فهمیدم، الان هر تاپیکی رو که میخونم دیگه تو آخرین ارسال ها نمیاد، آپشنی هست که این قابلیت رو غیر فعال کنم !؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
مشکلم رو فهمیدم، الان هر تاپیکی رو که میخونم دیگه تو آخرین ارسال ها نمیاد، آپشنی هست که این قابلیت رو غیر فعال کنم !؟
من اینو روز اول به علی گفتم در الویت بررسی قرار داره ! :D

• Like
Reactions: .:Metallica:.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
البته فعلا راه حلش رو پیدا کردم، روی این کلیک کنی درست میشه ! :d
اره جواب داد ! ولی مشکل اینجاست یه بار که میزنیش اون گزینه میره دیگه ! :D و باید از راه قبلی اخرین نوشته ها رو بزنی که باز همون آش و همون کاسه میشه...

• Like
Reactions: .:Metallica:.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر