تصاویر Crysis 1 Console

Breaking Rules

کاربر سایت
Feb 4, 2011
486
ما بیشتر ارادت مندیم احسان جان:">
این تصاویر دست نخورده هستند حتی کاربرای اینجا هم خودشون تصویر تهیه کردن و فرق زیادی با اینها ندارند البته این تصاویر با پچو و مادهای اضافه گرفته نشده .
من در حقیقت اینطور میتونم بگم از لحاظ بصری نسخه کنسولی بهتره ولی از لحاظ تکنیکالی نه !
زمانی که ملت داشتن با PC بازی را با این گرافیک بازی میکردن ،بهترین گرافیک های کنسولی تا چند سال بعدش قابل مقایسه با نسخه PC بازی نبودن ، فکر کنم اگه اون زمان Crytek این بازی را واسه کنسول ها میتونست عرضه کنه این نسل چندسال پیش از لحاظ گرافیکی به آخرش رسیده بود. هر چند هنوز بازی نسخه کنسولیش نیومده ونمیشه مقایسه کرد ،دوست دارم ببنیم چه جوری AA 8X را تو کنسول هم گذاشتن یا Resolution یا FPS بازی چند میشه
مطمئنا نمیشه بازیهای اواخر یه نسل را با بازیهای اوایلش مقایسه کرد بالاخره از لحاظ تکنیکی شرکت های سازنده در طول چند سال پیشرفت میکنن وبازیهاشون معمولا نسبت به نسخه قبلیشون بهتر میشه ،
اگه Crytek میتونست که Crysis 1 را متناسب با سخت افزارهای امروز بهینه کنه ،راحت میشه تفاوت PC وکنسول را مشاهده کرد (،البته هرچند بتای BF3 خیلی چیزا را ثابت کرده ،) البته هنوز میتونی مود هایی را واسه PC پیدا کنی که گرافیکشون خیره کننده باشه مثلا میتونی ویدئو های crysis extreme quality mod را سرچ کنی .

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
ما بیشتر ارادت مندیم احسان جان:">
این تصاویر دست نخورده هستند حتی کاربرای اینجا هم خودشون تصویر تهیه کردن و فرق زیادی با اینها ندارند البته این تصاویر با پچو و مادهای اضافه گرفته نشده .
من در حقیقت اینطور میتونم بگم از لحاظ بصری نسخه کنسولی بهتره ولی از لحاظ تکنیکالی نه !

منم تقريبا همين نظرا دارم... به نظر من در نگاه اول نسخه کنسول جلب توجه ميکنه
ولی اگر بخوايم خيلی دقيق و ريز بين بشيم احتمال اينکه اين نسخه بهينه شده زياده
منظور من از بهيينه شدن اينه که مثلا خيلی از سايه ها به جای حالت دايناميک به صورت از پيش
bake شده باشند... از لحاظ texture color هم ظاهرا خيلی از بافت ها از نوع طراحی شده
و حتی بهش جزييات اضافه شده .. به هر حال چيزی که حدقل ميبينم اينه که texture color ها
تويه نسخه کنسول بهتر شده ... تعداد درخت ها هم به طبع خيلی بيشتره ...
و احتمال اينکه اين تصوير رندر شده باشه داخل خود انجين هم هست(pre-render)
به هر حال خودم شخصا چون تا حدی مسائل تکنيکيه اين بازی را از ابتدا دنبال ميکردم
اينا ميدونم که crysis يک استثناء بوده و هست و به اين راحتی نميشه از کنارش گذشت
چون crysis فقط يک بازی نيست ... يک شبيه ساز به تمام معنی هستش
فکر کنم خيلی ها اين تجربه را داشتند که با شليک به درخت قبل از اينکه به زمين برسه
از 3 يا 4 نقطه درخت را بتونند قطع کنند... از اين موارد تا شناور شدن اجسام بر روی آب...

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
سلام.اين بازي هم مثل Resident Evil 4 HD روي ديسك مياد؟فكر كنم Resident Evil 4 HD توي live اومده بود.اينا چجوري روي ديسك اوردن؟:-/
يه سوال ديگه اينه كه ريجنش free يا pal اگه بياد؟اخه من ريجن دستگاهم U هست.ممنون ميشم اگه كسي بدونه و جواب بده.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
سلام.اين بازي هم مثل Resident Evil 4 HD روي ديسك مياد؟فكر كنم Resident Evil 4 HD توي live اومده بود.اينا چجوري روي ديسك اوردن؟:-/
يه سوال ديگه اينه كه ريجنش free يا pal اگه بياد؟اخه من ريجن دستگاهم U هست.ممنون ميشم اگه كسي بدونه و جواب بده.

این بازی که می گی روی دیسک اومده crysis نمیاد فقط دانلود

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
یا خدا ! عکسهای نسخه 360 !! یعنی انصافا اگه مشکل رزولوشن و AA نداشته باشه میتونم بگم بهترین گرافیک کنسوله...:D

360 دارا اخر نگفتن بهترین گرافیک تو کنسولشون چیه؟ یکبار rage یکبار GEOW ?

• Like
Reactions: PrinceofPersiα

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
تعداد عناوین زیاده عزیز انتخاب سخت کرده :d

یعنی قویترین استدیو بازی سازی در زمینه جلوه های گرافیکی تو این نسل بنظرم کرایتک ـه ؛ جالب اینجاست که این دومین تجربه کنسولیش هست !!
فقط خدا میدونه ryse دیگه چی میخواد بشه !!!

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
یا خدا ! عکسهای نسخه 360 !! یعنی انصافا اگه مشکل رزولوشن و AA نداشته باشه راحت میتونیم بگیم بهترین گرافیک کنسوله...:D

يك جورايي رنگ پردازي بازي گرم شده و خيلي دلچسب تر از ورژن PC هستش.يك كلام فوق العاده هستش.

دقيقا مشخص نميكنه.شايد ديدي پس فردا Skyrim اومد شد بهترين گرافيك كنسولي.فعلا كه هر روز يك بازي با گرافيك فوق العاده داره عرضه ميشه.

Forza Motorsport 4......Battlefield 3.....Skyrim.......The Witcher 2....To Be Continued

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر