تصاویر بازی Uncharted 3: Drake's Deception

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
سلام

این بازی برای سال 2011 تایید شده

ss_uncharted_3_desert_510.jpg.jpg

بزرگتر

ss_uncharted_3_village_art_510.jpg.jpg

بزرگتر

ss_Uncharted_3_game_art_290.jpg.jpg

بزرگتر

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بیخودی دلتون را ......
از این gif ها نمونش برای aw هم بود که مثل همین gif از رو tv تصویر برداشته بودند که گرافیک را به طرز وحشتناکی نشون میداد! توتاپیکش هنوزم وجوده داره این طور gif ها همه بازی ها را خوش اب و رنگتر نشون میده و انتظار نداشته باشید یه چیزه آف اسکرین اونم در ابعاد بسیار کوچیکتر گرافیک را ایچنین نشون نده ! هرچند همینطوریش هم گرافیک u3 فوق العاده خواهد بود .
نمونش :
2258cfde34.jpg

40f7df48ef.jpg

نمونه gif:
http://aks98.com/images/dicca45o23qmbk6omobr.gif

حالا شما تو مانیتور خودتون AW را همینطوری دیدید؟؟

در ضمن چرا راه دور بریم؟! هممون تریلر را دیدیم اخراش گیم پلی بازی را نشون داد شما این کیفیت gif را تو تریلر دیدید؟ به شخصه تفاوتی انچنانی با u2 ندیدم که بخورتش ! فقط چیزی که متوجه شدم افکتهای اب با اتیشش بهتر شدند شایدم بیشتر ببینیم در اینده ولی انتظار یه جهش را اصلا نکنید بالاخره کنسول محدوده . در مورد اولای تریلر هم با این که داخل بازیه و از خود انجین بازی ولی ربطی به گیم پلی نداره چون از این cut scenes ها تو aw هم بود که ادم را میخکوب میکرد ولی با خود گیم پلی تفاوت زیادی داشت انتظار نداشته باشید که حداقل روی کنسول بشه عملیش کرد ؟!

البته چرا این حرف را میگم چون U2 سنگ تموم گذاشت و هنوزم بهترین گرافیک کنسوله از دید کلیش میگم که تکنیکهای به کار برده را در نظر بگیریم .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dreadlord

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
فرخ میدونی مساله این هست که هرچی هم نشون میدادن تو میومدی میگفتی فرق آنچنانی با Uncharted 2 نکرده! سر Uncharted 2 هم مدت ها میگفتی از بازی های X و Y ضعیف تر هست، بعد که دیدی نشد گیر دادی گفتی فانتزی هست و مثل آبرنگ میمونه! (انکار نکن که پست هات موجوده!)

شما مرده من زنده(:D) چند وقت که بگزره و بازی کامل تر بشه نمایش های بیشتری ازش میبینیم، انوقت مشخص میشه که تفاوت ها چقدر هست!

البته همین الانشم نمایش 8 دقیقه بازی خیلی خوب بوده و البته همونطور که کیوان هم گفت بهتر هم میشه!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فرخ میدونی مساله این هست که هرچی هم نشون میدادن تو میومدی میگفتی فرق آنچنانی با Uncharted 2 نکرده! سر Uncharted 2 هم مدت ها میگفتی از بازی های X و Y ضعیف تر هست، بعد که دیدی نشد گیر دادی گفتی فانتزی هست و مثل آبرنگ میمونه! (انکار نکن که پست هات موجوده!)

ماکان بهت 10 روز فرصت میدم این حرفهایی که درشتشون کردم را برام پیدا کنی ؟! یا بگم گرافیک Uncharted 2 اله و بله ؟
به خدا نکنید اینکارها را زشته زشته واقعا زشته .

اخرین بار سر AW بحث کردم نگفتم بهترین گرافیک بازها را داره بلکه گفتم بهترین گرافیک محیطی را داره نه کلی !
البته یاد اور بشم که حرفهای قبل بازی را نیاری بلکه بعد عرضه بازی را بیاری !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Bayonetta

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
اصلا گرافیک بازی پیشرفت نکرده اصلا شایدم بدتر شده>:)
تصویر سمت راست رو نگاه کنید ببینید جلوه های اب زمین تا اسمون پیشرفت کرده یا نور چراق قوه طرف رو شونه nathan رو ببینید حتی ممکنه که volumetric باشه
_uncharted3drakesdecep35jj.jpg

• Like
Reactions: Bayonetta

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
فرخ لجش گرفته مورچه گازش گرفته :D

برادر من چرا انقد داری واسه صرف فعل کوبيدن تلاش ميکنی؟ :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند