تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اقایون واسه اینکه بفهمین پینگتون خوبه یا نه بهتره از یه مرجع مشترک استفاده کنید
مثلا همه تو قسمت منو استارت Command Prompt اینو پیدا کنید
ping 4.2.2.4
یا
ping google,com

با این من الان پینگم 140 هستش و تو بازی ها مشکلی ندارم
البته نداشتم الان چند وقته لایو نمیرم:دی

آخرین ویرایش:
سلام دوستان من تا چند وقت پیش که وایمکس داشتم میتونستم تست بگیرم ولی چند وقتی که adsl گرفتم دیگه نمیتونم تست بگیرم لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

1801574723.png

سلام داداش این سوال رو از اون یکی دوستمونم پرسیدم و چون شما هم از همون شرکت خدمات میگیرید از شما هم میپرسم (فقط داداش یه لطف میکنی با new york هم یه تست بگیری ممنون میشم)
:">شرمنده، میخواستم بدونم از کدوم شرکت Adsl میگیری، با چه سرعتی و با چقدر ترافیک در ماه؟بازم شرمنده:d

سلام داداش این سوال رو از اون یکی دوستمونم پرسیدم و چون شما هم از همون شرکت خدمات میگیرید از شما هم میپرسم (فقط داداش یه لطف میکنی با new york هم یه تست بگیری ممنون میشم)
:">شرمنده، میخواستم بدونم از کدوم شرکت Adsl میگیری، با چه سرعتی و با چقدر ترافیک در ماه؟بازم شرمنده:d
از صبانت سرویس میگیرم و سرعتم 512 هست و 20 گیگ در ماه ترافیک دارم ولی پینگم با آمریکا زیاد خوب نیست ولی با اروپا خیلی خوبه

از صبانت سرویس میگیرم و سرعتم 512 هست و 20 گیگ در ماه ترافیک دارم ولی پینگم با آمریکا زیاد خوب نیست ولی با اروپا خیلی خوبه

داداش همیشه پینگت همینطور ثابته یا متغیره میشه؟خیلی شرمنده :">اگه لطف کنی با new york بگیر چون میخوام با پینگ خودم با new york مقایسه کنم

زامبی جان(عجب اسمی داری:d)
من با اینترنت 64 مخابرات تو شهرمون از توابع کرمانشاه هست راحت فیفا و کال اف رو میزنم فقط این چند روزه یه کم لگ داشتم اونم دلیل خودش رو داره که زیاد نیشه اینجا مطرحش کرد و باختهای فیفا هم تو این روزه به این دلیلبود ولی دیشب خیلی حال داد به هرکی گفتم با این سرعت دارم بازی میکنم شاخ دراورده پینگم خیلی خوبه نسبت به اروپای ها و هنوز با نیویورک چک نکردم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or