تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
اقایون واسه اینکه بفهمین پینگتون خوبه یا نه بهتره از یه مرجع مشترک استفاده کنید
مثلا همه تو قسمت منو استارت Command Prompt اینو پیدا کنید
ping 4.2.2.4
یا
ping google,com

با این من الان پینگم 140 هستش و تو بازی ها مشکلی ندارم
البته نداشتم الان چند وقته لایو نمیرم:D

آخرین ویرایش:

milad_nategh

کاربر سایت
Sep 8, 2010
10
سلام دوستان من تا چند وقت پیش که وایمکس داشتم میتونستم تست بگیرم ولی چند وقتی که adsl گرفتم دیگه نمیتونم تست بگیرم لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

reza1375

کاربر سایت
Nov 22, 2009
195
نام
رضا
1801574723.png

زامبی

کاربر سایت
Dec 28, 2011
62

سلام داداش این سوال رو از اون یکی دوستمونم پرسیدم و چون شما هم از همون شرکت خدمات میگیرید از شما هم میپرسم (فقط داداش یه لطف میکنی با new york هم یه تست بگیری ممنون میشم)
:">شرمنده، میخواستم بدونم از کدوم شرکت Adsl میگیری، با چه سرعتی و با چقدر ترافیک در ماه؟بازم شرمنده:d

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
سلام داداش این سوال رو از اون یکی دوستمونم پرسیدم و چون شما هم از همون شرکت خدمات میگیرید از شما هم میپرسم (فقط داداش یه لطف میکنی با new york هم یه تست بگیری ممنون میشم)
:">شرمنده، میخواستم بدونم از کدوم شرکت Adsl میگیری، با چه سرعتی و با چقدر ترافیک در ماه؟بازم شرمنده:d
از صبانت سرویس میگیرم و سرعتم 512 هست و 20 گیگ در ماه ترافیک دارم ولی پینگم با آمریکا زیاد خوب نیست ولی با اروپا خیلی خوبه

زامبی

کاربر سایت
Dec 28, 2011
62
از صبانت سرویس میگیرم و سرعتم 512 هست و 20 گیگ در ماه ترافیک دارم ولی پینگم با آمریکا زیاد خوب نیست ولی با اروپا خیلی خوبه

داداش همیشه پینگت همینطور ثابته یا متغیره میشه؟خیلی شرمنده :">اگه لطف کنی با new york بگیر چون میخوام با پینگ خودم با new york مقایسه کنم

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
زامبی جان(عجب اسمی داری:d)
من با اینترنت 64 مخابرات تو شهرمون از توابع کرمانشاه هست راحت فیفا و کال اف رو میزنم فقط این چند روزه یه کم لگ داشتم اونم دلیل خودش رو داره که زیاد نیشه اینجا مطرحش کرد و باختهای فیفا هم تو این روزه به این دلیلبود ولی دیشب خیلی حال داد به هرکی گفتم با این سرعت دارم بازی میکنم شاخ دراورده پینگم خیلی خوبه نسبت به اروپای ها و هنوز با نیویورک چک نکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر