تست بازی های هک شده ps4

mostafa X360

کاربر سایت
Nov 20, 2007
27
سلام
بازی گوست اف سوشیما رو از سایت دانلودها برداشتم نسخه اصلی بازی با هن ۲.۱.۳ نصب شد ولی بک پورتش نصب نمیشه و ارور میده
هاست نایت کینگ رو استفاده میکنم ورژن دستگاه هم ۶.۷۲ هست
باید از کدوم هن استفاده کنم
ممنون میشم یه راهنمایی کلی بکنید برای بازیایی که بک پورت دارن ۲۰۲۱۰۵۱۲_۲۲۰۷۵۶.jpg

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام
بازی گوست اف سوشیما رو از سایت دانلودها برداشتم نسخه اصلی بازی با هن ۲.۱.۳ نصب شد ولی بک پورتش نصب نمیشه و ارور میده
ممنون میشم یه راهنمایی کلی بکنید برای بازیایی که بک پورت دارن View attachment 206020
منهم همین مشکلو داشتم ظاهرا بکپورت دانلودها خراب هست من بکپورت رو دوباره از p30day گرفتم که راحت نصب و اجرا شد.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: mostafa X360

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
سلام
ممنون میشم یه راهنمایی کلی بکنید برای بازیایی که بک پورت دارن View attachment 206020
داداش توی این عکسی که گذاشتی نشون میده خاموشی زیاد داری چون 6.72 نبایستی این قدر خاموش بشه به نظر من اگر از هاست راضی نیستی یه بار هم ورژن 10 لیفول رو تست کن .( هر چند روی دستگاه های مختلف متفاوته ) واسه من 100 بار موفق بوده 10 بار Fail شده که اونم یه سری هاش دستگاه پینک نداد و من خودم دستگاه رو خاموش کردم . بک پورت هم که همون طوری که دوستم فرمودن احتمال خیلی زیاد فایل بک پورت مشکل داشته و باید یه جدید دانلود کنید .

• Like
Reactions: mostafa X360

mostafa X360

کاربر سایت
Nov 20, 2007
27
سلام

داداش توی این عکسی که گذاشتی نشون میده خاموشی زیاد داری چون 6.72 نبایستی این قدر خاموش بشه به نظر من اگر از هاست راضی نیستی یه بار هم ورژن 10 لیفول رو تست کن .( هر چند روی دستگاه های مختلف متفاوته ) واسه من 100 بار موفق بوده 10 بار Fail شده که اونم یه سری هاش دستگاه پینک نداد و من خودم دستگاه رو خاموش کردم . بک پورت هم که همون طوری که دوستم فرمودن احتمال خیلی زیاد فایل بک پورت مشکل داشته و باید یه جدید دانلود کنید .
اون اوایل که از ۵.۰۵ اومدم ۶.۷۲ خاموشی زیاد اتفاق میافتاد به مرور بهتر شد الان از هاست راضی هستم
با تشکر از راهنماییتون ولی سوالم این هست که

برای نصب و اجرای بازیهایی که ۷.۵۵ هستن و بک پورت دارن روی ورژن ۶.۷۲ کدوم هن استفاده کنم؟
داستان اسپوف و گلدن هن چیه؟

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
اون اوایل که از ۵.۰۵ اومدم ۶.۷۲ خاموشی زیاد اتفاق میافتاد به مرور بهتر شد الان از هاست راضی هستم
با تشکر از راهنماییتون ولی سوالم این هست که

برای نصب و اجرای بازیهایی که ۷.۵۵ هستن و بک پورت دارن روی ورژن ۶.۷۲ کدوم هن استفاده کنم؟
داستان اسپوف و گلدن هن چیه؟
هن 2.1.3
نیازی به اسپوف و گلد هن نیست

ODark lord

کاربر سایت
May 19, 2021
7
سلام دوستان يك سوال داشتم
بازى هاى جيلبريك كه تويه سايت ها ميذارن به صورت پارت هستن
ميشه تويه منوى debug setting اين پارت هارو پشت سر هم نصب كرد يا همگى بايد يك فايل pkg باشن؟

7.50.7.51.7.55

کاربر سایت
Mar 15, 2021
164
سلام دوستان يك سوال داشتم
بازى هاى جيلبريك كه تويه سايت ها ميذارن به صورت پارت هستن
ميشه تويه منوى debug setting اين پارت هارو پشت سر هم نصب كرد يا همگى بايد يك فايل pkg باشن؟
نمی شه باید حتما فایل تبدیل بشه به pkg

ODark lord

کاربر سایت
May 19, 2021
7
نمی شه باید حتما فایل تبدیل بشه به pkg
سلام ممنون بابت جواب
پسوند فايل pkg هست از قبل
سوا من اينه مثلا يه بازى كه فايلش چهارتا pkg هستو ميشه با يه روشى طورى نصب كرد كه پشت سر هم به بازى اضافه شه؟ مثلا چطورى بازى اصلى اصلى و دى ال سى رو تو دوتا فايل جدا نصب ميكنى اما در نهايت يكى ميشن

7.50.7.51.7.55

کاربر سایت
Mar 15, 2021
164
سلام ممنون بابت جواب
سوا من اينه مثلا يه بازى كه فايلش چهارتا pkg هستو ميشه با يه روشى طورى نصب كرد كه پشت سر هم به بازى اضافه شه؟ مثلا چطورى بازى اصلى اصلى و دى ال سى رو تو دوتا فايل جدا نصب ميكنى اما در نهايت يكى ميشن
شما اگه پارت های بازی رو استخراج کنید تبدیل می شود به یک فایل pkg و اگر هم منظور شما dlc بازی هست که تبدیل بشه به یک فایل pkg نمی شه

• Like
Reactions: ODark lord

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام ممنون بابت جواب
پارت های بازی حتما باید اکسترکت و بصورت یک تک فایل دربیان که قابل نصب باشن چون اینها در اصل یک فایل تکی بودن که بخاطر حجم زیادشون و راحت تر شدن دانلود میان و پارت های کوچک تقسیمشون میکنند. اینکه dlc یا اپدیتها روی بازی اصلی نصب میشن اونها یک فایل کامل هستند همونهام اگر حجمشون بالای دو گیگ باشه معمولا بصورت پارت پارت در می‌آورند که بعد دانلود حتما باید ابتدا یک تکه و سپس نصب شوند.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Amir h0ss3in

کاربر سایت
Oct 30, 2021
168
نام
امیر حسین
سلام
گیم wwe2k20 برای بخش طراحی کاراکتر و کلا بخش های کریشن مشکل داره بنده تست کردم
راه حلش رو اینجا قرار میدم دوستان استفاده کنن
شما فقط باید تاریخ کنسولتون رو به صورت دستی روی 2019 تنظیم کنید
تموم! دیگه وقتی میخواید وارد کریشن بشید گیم کرش نمیکنه